Toelichting
In december 2018 een ontslagvergoeding gekregen van het bedrijf waar ik werkzaam was. Volgens de boekhouder kom ik in aanmerking voor "middeling" en dus belasting teruggaaf. Om dit aan te vragen en te berekenen heb ik hulp nodig van een belastingadviseur. Het invullen van de belastingaangifte 2018 doe ik normaliter zelf maar zou gelijk meegenomen kunnen worden.
Offerte
Ik hoor graag of er een adviseur voor deze hulpvraag beschikbaar is en wat de kosten zijn. Alvast bedankt.
Met vriendelijke groet,
Boekhouder nodig?
Plaats uw aanvraag en ontvang binnen 24 uur meerdere offertes van boekhouders. Gratis en zonder verplichtingen! Offertes aanvragen »
Aanmelden als professional?
Wilt u offerte-aanvragen ontvangen en toegang krijgen tot nieuwe klanten? Meld u dan aan als professional op Offerti! Aanmelden als professional »