Toelichting
Hallo. Ik heb zelf de belastingaangifte 2018 ingevuld, voor mijn vrouw en mij, en opgestuurd. Maar ik heb het idee dat ik te veel kapitaal verzekeringen in heb gevuld. In de aangifte is het erg vaag over wat nu eigenlijk een kapitaal verzekering is.Deze aangifte wil ik graag gecontroleerd hebben. Wat kost dat?
Daarnaast wil ik nog middelen over diverse jaren ook voor mijn vrouw en mij, Nu is het alleen onduidelijk welke bedragen ik in moet vullen bij het verzoek om te middelen. De ontvangen bruto salarissen of het onzuiver inkomen o.i.d? Wat kost het middlen per persoon?
Met vriendelijke groet,
Boekhouder nodig?
Plaats uw aanvraag en ontvang binnen 24 uur meerdere offertes van boekhouders. Gratis en zonder verplichtingen! Offertes aanvragen »
Aanmelden als professional?
Wilt u offerte-aanvragen ontvangen en toegang krijgen tot nieuwe klanten? Meld u dan aan als professional op Offerti! Aanmelden als professional »