Toelichting
Ik wil graag mijn aangifte laten doen van 2018 ben in 2018 van Spanje naar Nederland teruggekeerd.
Heb altijd woning te Amstelveen gehouden.
In Spanje via box 3 belast en nu vanaf 24 september 2018 gedeelte 2018 huurwaarde.
Mijn pensioen is altijd op de A.O.W. na in Nederland belast geweest.
Ik heb een kleine hypotheek van minder dan 30.000 euro maar de gestegen WOZ waarde van mijn huis heeft mij gedwongen in Nederland te vestigen omdat box 3 onbetaalbaar is geworden. Mijn vrouw woont in Spanje en is daar belastingplichtig (bijna nihil gezien lage A.O.W.). Ik zoek een Register Belasting Adviseur/consulent.
Ik was vroeger Rijksaccountant/Belasting Inspecteur, bezit echter niet meer kennis niet up to date omzelf het M biljet in te vullen. Zoek een organisatie die dit digitaal kan doen. Uitstel tot aangifte is mischien nodig omdat in Spanje enkele documenten kunnen liggen welke vereist kunnen zijn. Kan alles digitaal aanleveren.
Boekhouder nodig?
Plaats uw aanvraag en ontvang binnen 24 uur meerdere offertes van boekhouders. Gratis en zonder verplichtingen! Offertes aanvragen »
Aanmelden als professional?
Wilt u offerte-aanvragen ontvangen en toegang krijgen tot nieuwe klanten? Meld u dan aan als professional op Offerti! Aanmelden als professional »