Op zoek naar een goede en betaalbare boekhouder?
| Plaats uw aanvraag op Offerti.nl |
| Onze boekhouders reageren binnen 24 uur |
| U ontvangt meerdere offertes, gratis en vrijblijvend! |
Gratis offertes aanvragen »Eerdere offerte-aanvragen voor een boekhouder
Categorie: Verzorgen van een particuliere belastingaangifte (IB/PVV)
Plaats: Den Haag Toelichting ik wil de aangifte inkomstenbelasting doen met een adviseur in de buurt.Ik wil de aangifte alleen voor mij doen (eigen woning zonder hypotheek). Wat zijn de kosten? en wie kan het doen?... »
Plaats: Amsterdam Toelichting Graag willen we iemand die ons inzicht geeft hoe het beste de aangifte in te vullen en met name elementen zoals aandelen, hypotheek etc zodat we dit in de toekomst meer zelf kunnen doen... »
Plaats: Leeuwarden Toelichting Graag hoor ik of iemand mij kan helpen met mijn belastingaangifte. Mijn partner is vorig jaar door een auto-ongeluk om het leven gekomen. Er komt veel op me af en zou daardoor graag hulp willen bij mijn aangifte. Mvg... »
Plaats: Amsterdam Toelichting Invullen IB Ook voor partner Wij bezitten een eigenwoning met hypotheek. Lokatie Liefst in de buurt.... »
Plaats: Steenbergen Toelichting Ik wil graag dat iemand voor me mijn belasting aangifte voor 2017 gaat doen...... »
Plaats: Badhoevedorp Diensten: boekhouding, belastingaangiftes, belastingadvies Toelichting: Ik wil inkomstenbelasting invullen, stap voor stap door de vragen voornamelijk betreft het zakelijke gedeelte. Ik ben niet het hele jaar ondernemer geweest. Alle administratie is in een E-book programma aanwezig. Type aanvraag: zake... »
Plaats: Dieren Toelichting Laten controleren van de 2 ingevulde belastingformulieren (aangifte erfbelasting 2017 en F-formulier inkomstenbelasting na overlijden).... »
Plaats: Zeist Toelichting (particuliere) belastingaangifte 2017... »
Plaats: Volendam Toelichting Belastingaangifte na het kopen van een nieuwe woning.... »
Plaats: Leiden Toelichting Hulp bij belastingaangifte met fiscaal partner / eigen woning... »
Plaats: Hoorn Toelichting Goedendag, Dit is de 3e jaar op rij dat ik een behoorlijk bedrag aan inkomstenbelasting moet betalen. Ik zag voor 2017 een bedrag van 655,- Ik heb geen bijzondere aftrekposten, maar wil dit graag laten uitvoeren, i.p.v. zelf verder invullen, misschien heb ik iets over het hoofd gezien. Ik hoop dat ... »
Plaats: Vlaardingen Toelichting Ik moet een F-formulier invullen van mijn moeder die net is overleden en dit moet handmatig en moeilijk moet het niet wezen want ze had geen bezittingen of geld, maar ik zelf kom er niet uit.... »
Plaats: Rijswijk Toelichting Belastingaangifte is al ingevuld. Graag doorlopen om te kijken of ik het goed heb gedaan.... »
Plaats: Borne Toelichting Inkomstenbelasting premie volksvezekeringen bijdrage zvw Ook voor partner. Lokatie Graag aan huis... »
Plaats: Leiden Toelichting Verzorgen van belastingaangifte 2017. Situatie: Gescheiden (2 kinderen 2&6) maar wel fiscaal partner. Man is in koopwoning gebleven, partner nieuwe woning gekocht. Zoeken naar meest gunstige aangifte met een juiste verdeling in teruggave tussen man & vrouw.... »
Plaats: Krimpen aan den IJssel Toelichting Op zoek naar belastingadviseur bij het invullen van inkomsten opgave 2017 Met vriendelijke groet,... »
Plaats: Lisse Toelichting Aangifte inkomstenbelasting... »
Plaats: Castricum Toelichting controle ingevulde belasting aangifte ivm aow en pensioen en spaarhypotheek... »
Plaats: Monster Toelichting belasting aangifte en rente teruggave hypotheek woning, afgelopen jaar een nieuwe woning gekocht.... »
Plaats: Hilversum Toelichting Invullen belastingaangifte 2017... »
Plaats: IJmuiden Toelichting Hulp bij belastingaangifte 2018... »
Belastingadviseur gezocht voor invullen belastingaangifte 2017 van mij en mijn partner + advies We hebben geen eigen woning. Wij wonen in Zutphen Toelichting Belasting invullen en goed advies... »
Plaats: Zutphen Toelichting Dag, we moeten de belastingaangifte doen van 2017. Normaal gesproken is dat niet zo'n probleem alleen zijn we het afgelopen jaar gaan samen wonen (geregistreerd partnerschap), en hebben we een huis verkocht en gekocht. Het invullen van de aangifte is lastiger. Graag willen we hierbij eenmalig... »
Plaats: Amsterdam Toelichting Mijn vrouw en ik zijn vorig jaar getrouwd en hebben in de afgelopen twee jaar twee appartementen gekocht, waarvan we er een verhuren. Graag zou ik financieel- en belastingadvies krijgen (missen we wellicht aftrekposten, maken we van bepaalde voordelige regelingen geen gebruik etc.) over onze si... »
Plaats: Eindhoven Toelichting Graag wil ik de belastingaangifte van mij en mijn (fiscale) partner laten uitvoeren. Tevens de administratie van belasting en toeslagen in orde maken. We hebben een eigen woonhuis met hypotheek.... »
Plaats: IJsselmuiden Toelichting Belastingaangifte 2017 voor mijn partner en mij.... »
Plaats: Hellevoetsluis Toelichting Eerste handmatige indiening van belasting. Correctie van oude incorrecte informatie. Inkomensbelasting van de laatste 3 jaar. Extra toelichting: - Aangifte exclusief voor mijzelf - Niet in bezit van eigen woning/hypotheek (thuiswonend) - Op afstand is prima zolang het binnen een radius is ... »
Plaats: Rotterdam Toelichting Belasting aangifte bij ons thuis... »
Plaats: Almere Toelichting Belasting aangifte echtscheiding en verkoop huis. graag thuis.woon al 1 jaar alleen met 2 dochters 18 en 20 .aangifte is voor mij alleen .krijg toeslagen huur en zorg.... »
Plaats: Maastricht Toelichting Particuliere inkomstenbelasting 2018 de aangifte is ook voor mijn echtgenoot, we zijn gehuwd en fiscale partners Ik ben in het bezit van en eigen woning, in 2017 zonder hypotheek belastingadviseur kan ook op afstand... »