Op zoek naar een goede en betaalbare boekhouder?
| Plaats uw aanvraag op Offerti.nl |
| Onze boekhouders reageren binnen 24 uur |
| U ontvangt meerdere offertes, gratis en vrijblijvend! |
Gratis offertes aanvragen »Eerdere offerte-aanvragen voor een boekhouder
Categorie: Verzorgen van een particuliere belastingaangifte (IB/PVV)
Toelichting: Ik ben vorig jaar officieel gescheiden en heb tot juni 2015 een koophuis op mijn naam gehad. Ik woonde daar echter al niet meer en betaalde ook de hypotheek niet. Ik krijg graag hulp bij het invullen van de belastingaangifte want ik kom er zelf niet uit.... »
Toelichting op de werkzaamheden Ik wil graag een adviesgesprek om te bepalen of het voor mij verstandig zou zijn om belastingaangifte te doen. Als ik besluit om dit wel te doen, wil ik dit wellicht laten doen door een adviseur. Ik ben particulier en heb geen enkele ervaring met belastingaangifte. De aangifte is ook voor mij... »
Toelichting: Wij zijn grensarbeiders (Belgen) die woonachtig zijn in Nederland (regio Hulst) en werken in Belgi. Wij zouden graag een vrijblijvende offerte ontvangen om onze belastingaangifte te doen voor Nederland voor mij en mijn vriendin. De laatste belastingaangiftes zowel voor Belgi, als voor Nederland zijn reeds gereg... »
Toelichting op de werkzaamheden Belastingaangifte 2015. Deadline Binnen 1 maand... »
Toelichting op de werkzaamheden Invullen van de belasting aangifte formulieren. Soort aangifte Belastingaangifte particulier... »
Toelichting op de werkzaamheden Belastingaangifte particulier 2015 Soort aangifte Belastingaangifte particulier... »
Toelichting op de werkzaamheden belastingformulier invullen Deadline Binnen 1 maand... »
Toelichting op de werkzaamheden Graag ontvang ik een offerte voor het nakijken, IKB '14 & '15. Onze aangifte is al de deur uit, maar mijn partner en ik twijfelen of het de laatste jaren wel goed is ingediend. Met vriendelijke groeten, Soort aangifte Belastingaangifte particulier... »
Toelichting op de werkzaamheden aangifte IB Soort aangifte Belastingaangifte particulier... »
Toelichting op de werkzaamheden Advies voor invullen aangifte inkomstenbelasting 2015 voor meerdere personen. 2 of 3 personen. Geen eigen huis, wel spaargelden en erfenis Soort aangifte Belastingaangifte particulier Deadline Zo spoedig mogelijk... »
Toelichting: Getrouwd met 3 kinderen, ik heb een fulltime en mij vrouw een parttime baan, koophuis, geen vergoedingen van ziektekosten etc. Dit veranderd van baan met een ontslag vergoeding (welke ik niet weet te plaatsen), kvk registratie alleen geen uitgave en inkomsten van genoten. Dus het is eigelijk de hulp met invulle... »
Toelichting op de werkzaamheden Graag hulp bij aangifte inkomstenbelasting (eenvoudige, alleen eigen woning aftrek) Soort aangifte Belastingaangifte particulier... »
Toelichting: Inkomsten aangifte 2015 met werkzaamheden in Duitsland (Loondienst) en woonachtig in Nederland.... »
Toelichting: Graag zou ik willen dat er iemand bij mij thuis komt en het samen met mij invult... »
Toelichting: Belastingaangifte particulier. -belasting 2015 Sinds September 2015 huiseigenaar (koophuis) en samenwonend. Wij hebben hier zelf geen verstand van. - willen de aangifte gezamenlijk doen. - beide in loondienst - Haarlem... »
Toelichting: Belastingaangifte voor 2 personen bij ons thuis in Haarlem... »
Toelichting: Graag hulp bij het invullen van inkomstenbelasting voor 2016... »
Toelichting: Offerte voor Jaar opgave 2014 en 2015 Volgende situatie: Nederlander ingeschreven in Malta voor ongeveer 11 jaren Geen bezittingen of huis eigenaar in Nederland Ben op pensioen gegaan op 26 maart 2014 Mijn vrouw is Maltese en heeft ook klein pensioen uit Nederland. Geen ingehouden loonbelasting/premie voksverze... »
Toelichting: Beste heer/mevrouw, Wij zouden graag een offerte willen ontvangen voor advies omtrent een voorlopige aanslag (i.v.m. het kopen van een eerste woning) en voor onze algemene aangifte welke wij op dit moment ook nog mogen doen. Gezien de verhuizing 1 april staat gepland, ben ik benieuwd hoe snel dit kan? Met vrien... »
Toelichting: Graag de belastingaangifte invullen... »
Toelichting: Graag controle van mijn reeds ingevulde inkomsten belastings formulier (particulier)... »
Toelichting op de werkzaamheden Belastingaangifte 2016 voor 2 personen. We werken in loondienst. Wonen in een koophuis met hypotheek. 1 van onze 2 kinderen studeert. Deadline Binnen 1 maand... »
Toelichting: Graag hulp bij belastingaangifte... »
Toelichting: Beste, Ik ben samen met mijn geregistreerd partner op zoek naar een adviseur, die ons kan helpen met onze inkomstenbelasting. We hebben vorig jaar een huis gekocht en mijn partner heeft een lijfrentepolis vrij gekregen. Daarnaast betalen we alimentatie voor de kinderen van mijn vriend. Hopelijk is dit voorlopig... »
Welke werkzaamheden wilt u laten uitvoeren? Aangifte inkomstenbelasting Toelichting op de werkzaamheden Looking for a nice and knowledge-able person to help me with tax return paperwork (and possibly other issues) - only for me - I am legally employed in NL - I do not own a house Deadline Zo spoedig mogelijk... »
Toelichting op de werkzaamheden Goedemiddag, Graag zou ik het invullen van mijn belastingaangifte en de belastingaangifte van mijn vrouw uitbesteden. We zijn particulieren en hebben een huurhuis. Ik ben in loondienst en mijn vrouw is huisvrouw. Gaarne zie ik de vrijblijvende offertes tegemoet, Deadline Zo spoedig mogelijk... »
Toelichting: Graag offertes van belastingadviseurs voor het doen van aangifte over het belastingjaar 2015 van echtpaar. Wij hebben een Eigen woning Situatie 2015 van mijzelf: jan - dec: loondienst onderwijs Situatie echtgenote 2015: jan - augustus: loondienst onderwijs sept - dec: Start eigen Remedial Teaching en studiebege... »
Toelichting op de werkzaamheden Invullen P formulier 2015. Daarnaast ook F-formulier Partner in 2015 overleden. Beiden in loondienst. Eigen huis met hypotheek. Geen kinderen. Deadline Zo spoedig mogelijk... »
Toelichting: Wil graag als alleenstaande ouder mijn belasting aangifte laten doen door een belastingadviseur. Ik ben in loondienst bij verschillende uitzendbureaus en huur een appartement.... »
Toelichting: Graag offerte van belastinadviseur voor 2 x jaarlijkse belastingaangifte.... »