Op zoek naar een goede en betaalbare boekhouder?
| Plaats uw aanvraag op Offerti.nl |
| Onze boekhouders reageren binnen 24 uur |
| U ontvangt meerdere offertes, gratis en vrijblijvend! |
Gratis offertes aanvragen »Eerdere offerte-aanvragen voor een boekhouder
Categorie: Verzorgen van een particuliere belastingaangifte (IB/PVV)
Toelichting op de werkzaamheden Heb een koop huis en moet aangifte doen verder werk ik gewoon bij de baas als vaste dienst. Soort aangifte Belastingaangifte particulier... »
Toelichting op de werkzaamheden Beste belastingadviseur, Mijn vader heeft hulp nodig met het invullen van de belastingaangifte. Normaliter vormt dit geen probleem. Echter, een belangrijke en bijzondere feit is dat mijn vader precies een jaar geleden de zogeheten ontslagvergoeding heeft ontvangen. Daarna is hij werkloos gewo... »
Toelichting op de werkzaamheden Ik ontvang graag offertes van belastingadviseurs voor het verzorgen van de Belasting aangifte 2015 en mogelijke voorgaande jaren. Soort aangifte Belastingaangifte particulier... »
Toelichting op de werkzaamheden Ik wil mijn belasting papieren in laten vullen. De aangifte is alleen voor mij zelf en ik heb geen koophuis. Ik wil graag een paar tarieven weten van verschillende consulenten. Soort aangifte Belastingaangifte particulier... »
Toelichting op de werkzaamheden We hebben problemen met aangifte van 2014 en hulp nodig bij aangifte 2015 (ivm 2014). Ik moet een bedrag terugbetalen over 2014. Snap niet waarom dit is aangezien de situatie vrij gelijk is (lijkt) met 2013. Deadline Op korte termijn... »
Toelichting: Graag advies en hulp bij aangifte 2015... »
Toelichting: Graag offertes voor aangifte inkomstenbelasting 2015 voor bejaarde ( in Leusden) met pensioen (geen bijzondere toeslagen e. d.) Soort aangifte Belastingaangifte particulier... »
Toelichting: Ik wil graag hulp van een belastingadviseur bij de belastingaangifte 2015 Soort aangifte Belastingaangifte particulier... »
Toelichting: Geachte heer/mevrouw, Normaal laat ik elk jaar mijn belasting indienen door een belastingadviseur in Oldenzaal. Maar dat is helaas verkeerd gegaan bij de belastingdienst. Nu zoek ik een particuliere belastingadviseur die mij kan helpen om aangifte te doen, aangezien ik er weinig verstand van heb en een belastin... »
Toelichting: Hulp bij invullen belasting aangifte 2015 ivm scheiding van 2 jaar terug met koopwoning.... »
Toelichting: Hulp bij Aangiftebelasting invullen aangezien er in 2015 veel veranderd is: huis verkocht, gaan samenwonen, huis gekocht samen.particulier, gezamenlijk of apart willen we graag advies in.... »
Toelichting: Ik heb 5 jaar in het buitenland gewoond en in loondienst gewerkt. Ben weer terug sinds midden 2015. Heb altijd een eigen huis gehad. Over deze 5 jaar moeten nog aangifte gedaan worden voor mij en mijn niet werkende vrouw. Deadline Binnen 1 maand... »
Toelichting: Ik heb twee jaaropgave van mijn werkgever gekregen, met en zonder arbeidskorting,ik kom hier niet uit op het formulier. Ik heb geen partner of kinderen. Bezit een eigen huis met hypotheek. Ben met een regeling weg bij werkgever.... »
Toelichting: Ik wil weten of het zin heeft mijn aangifte te laten regelen door iemand als ik een huis huur. Soort aangifte Belastingaangifte particulier... »
Toelichting op de werkzaamheden Hulp bij belastingaangifte - voorheen nooit moeite mee, maar kinderopvangtoeslag, etc. is het handig om te weten hoe we dit moeten doen. Soort aangifte Belastingaangifte particulier... »
Toelichting op de werkzaamheden Ik zoek een belastingadviseur die mij kan helpen met de belastingsangifte 2015... »
Toelichting: Belastingaangifte voor mijn vader (66jaar) welke inmiddels 6jaar in een verzorginstehuis woont maar kom er zelf niet helemaal uit met alle AOW toeslagen e.d.... »
Toelichting: Graag invullen gezamenlijke Belastingaangifte van 2015 van een echtpaar. Beiden in loondienst. En een eigen huis met hypotheek... »
Toelichting op de werkzaamheden Betreft belastingaangifte 2015. Elk jaar moet ik terugbetalen. Ik vraag me af of dat klopt. Ik heb naar mijn idee geen veel aftrekposten. Ik ben in loondienst. Heb geen koopwoning en de aangifte is alleen voor mij. Deadline Zo spoedig mogelijk... »
Toelichting: Tot en met 2013 kreeg ik jaarlijks een maandelijkse uitgekeerde teruggaaf en was uiteindelijk het te betalen bedrag ' nihil'. In 2014 moest ik opeens 236 euro betalen en over 2015 zou ik 687 euro moeten gaan betalen. Ik kom er niet uit wat het verschil is met voorgaande jaren waarom ik nu meer zou moete... »
Toelichting op de werkzaamheden Graag willen wij dit jaar wat Hulp in verband met twee verhuizingen en zaken die wij daardoor wellicht niet weten. We zijn verhuisd van een koophuis naar een vakantiehuisje. Spullen in de opslag (1 maand). Daarna verhuisd naar ons nieuwe koophuis. Dus verkocht en aangekocht. We hebben een res... »
Toelichting: Belastingaangifte over 2015, huis gekocht, huis verkocht, maandelijke hypotheekrenteaftrek niet stop gezet van vorige hypotheek, opnieuw in te stellen maandelijkse teruggave, notariskosten, overige aftrekposten (evt) verbouwing, ouderschapverlof, kinderopvang etc... »
Toelichting: Graag hulp bij de belasting aaangifte 2015 voor mij en mijn partner. Wij hebben een eigen woning en een recreatiewoning. Wij zijn gepensioneerd.... »
Toelichting op de werkzaamheden Ik zoek een belastingadviseur voor het opnieuw berekenen van de inkomstenbelasting aanslag 2014 en voor 2015 ook. mvg Soort aangifte Belastingaangifte particulier... »
Toelichting: Graag hulp bij de inkomstenbelasting en ook wat advies van een belastingadviseur. Stad: Broekhuizenvorst... »
Toelichting: Belastingaangifte verzorgen voor een pas getrouwd stel (27 & 24 jaar), wonend in een huurwoning (appartement) in Heemstede. We zijn alle twee over het afgelopen jaar niet van werkgever gewisseld en het hele jaar gewerkt. Een van ons werkte in 2015 onregelmatig, de ander niet. Daarnaast zijn wij eigenaar van een... »
Toelichting: Graag hulp van een belastingadviseur bij de jaarlijkse aangifte... »
Toelichting: Belastingaangifte willen we graag mee geholpen worden. In Ermelo, Gelderland Voor mij en mijn man. We hebben geen koophuis. Gaat om 2015. Mijn man heeft fulltime werk en ik parttime. Deadline Zo spoedig mogelijk... »
Toelichting op de werkzaamheden: Ik heb zelf de belastingaangifte 2015 ingevuld en ingediend. Ik twijfel heel erg en wil 'm graag laten nakijken en het laten wijzigen. Het is voor mij en mijn partner. We hebben een koopwoning We zijn ook beiden in loondienst. Met vriendelijke groet, Soort aangifte Belastingaangifte part... »
Toelichting op de werkzaamheden Ik heb een eigendomswoning, waar het maandelijkse belasting voordeel moet worden aangepast in verband met het oversluiten van de hypotheek vorig jaar. En van mijn partner moet ingevuld worden. We zijn geen fiscaal partner van elkaar. Van hem moet alleen de belasting aangifte gedaan worden. So... »