Op zoek naar een goede en betaalbare loopbaancoach?
| Plaats uw aanvraag op Offerti.nl |
| Onze coaches reageren binnen 24 uur |
| U ontvangt meerdere offertes, gratis en vrijblijvend! |
Gratis offertes aanvragen »Eerdere offerte-aanvragen voor een loopbaancoach
Categorie: Loopbaan coaching
Plaats: Amsterdam Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting: Goedemiddag, Vanaf 1 juli zit ik zonder baan. Dit is voor mij dan een goed moment om mijn carrire onder de loep te nemen. Aangezien ik momenteel niet super gemotiveerd ben, zou ik graag willen weten wat het beste bij mij past. Ik heb een technische bachelor opl... »
Plaats: Spijkenisse Soort coaching: sollicitatietraining Toelichting: Sinds november vorig jaar ben ik afgestudeerd aan de Hogeschool Rotterdam voor de hbo-opleiding Facility Management. Vanaf januari ben ik gestart met het vinden van een geschikte startersfunctie binnen de facilitaire branche. Sindsdien ben ik enkele malen... »
Plaats: Bergen Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting: Sinds augustus 2016 zit ik thuis. Ik kom uit de commercile wereld en heb de laatste jaren als international sales manager gewerkt waarbij ik veelvuldig in het buitenland was. Ik ben nu 51 jaar en het aflopen jaar heb ik ruim 75 sollicitaties gedaan waarbij ik slec... »
Plaats: Rotterdam of omgeving Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting Goede morgen, Mijn werkgever gaat in een zware reorganisatie. Ik wil graag afspraak met een adviseur hebben. Mijn voorkeur is voor Rotterdam en de omgeving. Met vriendelijke groeten. Geslacht: man Werk: Controller Deadline: op korte termijn... »
Plaats: Arnhem Soort coaching: loopbaancoaching, studiekeuze Toelichting: Ben op zoek op een loopbaancoach die me gaat helpen met beroeps en studiekeuze.Ik heb al een baan maar ik wil een verandering. Geslacht:Man Leeftijd:31 Opleidingsniveau:Havo/MBO Huidige functie:Operator Deadline: op korte termijn... »
Plaats: Tiel Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting Beste heer/mevrouw, Na een periode van ziekte heb ik behoefte aan ander werk. De afgelopen twee jaar heb ik gewerkt bij een welzijnsorganisatie in de regio Culemborg. De voldoening die ik destijds uit mijn functie haalde is verdwenen. Ik heb behoefte aan een nieuwe u... »
Plaats: Zwolle Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting: Mijn naam is Nadieh Gerhard,25 jaar oud.Ik ben apothekersassistente nu bijna 4 jaar. Echter heb ik het gevoel dat ik rondjes aan het lopen ben. Eerst dacht ik dat het aan mijn collega's lag. Nu werk ik al een half jaar ergens anders en het heeft niks geholpen.... »
Plaats: Nieuw Vennep Soort coaching: burnout Toelichting: Ik ben 48 jaar, heb een mbo opleiding gedaan. Werk sinds 1988 bij dit bedrijf. Ben er begonnen als administratief medewerkster. Vanaf 2011 door reoganisatatie werk ik in de productie. Dit gaat op aantallen. Voor mij is op dit moment de werkdruk te hoog. Zit vanaf 12 ... »
Plaats: Wormer Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting: Mijn ouders hebben een eigen manegebedrijf, op dit moment werk ik daar nu ook. Ik zit nu heel erg in twijfel om het over te gaan nemen of om iets heel anders te gaan doen. Ondertussen ben ik 24 en weet ik dus eigenlijk nog steeds niet wat ik wil en daarom loop ik ... »
Plaats: Leiden Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting: Na mijn studie Sociaal & Organisatie Psychologie was ik een tijdlang zoekende wat ik wou gaan doen. Uiteindelijk heb ik een jaar lang gewerkt bij een start-up als Hoofd Trainer voor communicatievaardigheden.Vanwege een gebrekkig budget hebben we mijn contract niet... »
Plaats: Zwolle Soort coaching: sollicitatietraining Toelichting: In september wil ik graag solliciteren voor de opleiding kindergeneeskunde; zowel bij de VU (deadline brief 25juni, evt gesprekken in september) als bij het UMCG (deadline brief later, gesprekken eind september/begin oktober). Inmiddels heb ik al gewerkt als a... »
Plaats: Groningen Soort coaching: sollicitatietraining Toelichting: Ik ben op zoek naar een nieuwe functie in de juridische dienstverlening. Vorig jaar juli ben ik afgestudeerd aan de RuG, Master Nederlands recht. Inmiddels werk ik als jurist bij de Rijksoverheid, maar ik wil graag iets anders. Ik heb al veel sollicitatiebr... »
Plaats: Utrecht Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting Huidige baan als storemanager, internationaal management & sales trainer en style expert. Volledige verantwoordelijkheid voor de winkel. Ik wil graag een carrire switch maken. Geslacht: vrouw Leeftijd: Opleidingsniveau: Hbo werk en denk vermogen Huidige functie: s... »
Plaats: Wijchen Soort coaching: sollicitatietraining, gesprek Toelichting: Ik werk als leerkracht. Ik heb een verschillende sollicitatiegesprekken gehad en krijg dan altijd als reactie dat ik onzeker overkom en dichtklap. Tijdens mijn werkzaamheden heb ik hier geen last van. In zon gesprek kan ik gewoon niet vertellen hoe g... »
Plaats: De Meern Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting: Beste heer/mevrouw, Ik heb de opleiding SPH gedaan en nu een aantal jaren ervaring. Mijn contract is niet verlengd en nu zit ik ik de ww. Tijdens mijn jaren werk ervaring ben ik er achter gekomen dat deze richting totaal niet bij mij past. Ik mis het zakelijke e... »
Plaats: Oss Soort coaching: loopbaancoaching, stress Toelichting: Ik ben al meer dan 25 jaar hulpverlener en ben mezelf momenteel en in het verleden tegengekomen met name in de werksituatie waarbij er lastige besluiten moesten worden genomen. Dit lijdt bij mij tot slapeloze nachten, verminderde energie, snel prikkelbaar. Ik... »
Plaats: Amsterdam Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting: Ik mis uitdaging in mijn werk. Ik zoek andere richting, meer voldoening, salaris, maar hoe/wat dan? Geslacht: Vrouw Leeftijd: 55+ Opleidingsniveau:HBO Huidige functie: leidinggevend specialistische bibliotheek Deadline: op korte termijn... »
Plaats: Reeuwijk Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting Ik heb een PABO opleiding maar ben jaren geleden gestopt in het onderwijs. Mijn huidige werk bevalt niet meer (Sales support) en ik wil iets heel anders gaan doen. Ik heb alleen geen idee wat. Graag advies. Geslacht: vrouw Opleiding: Pabo Werk: Sales support Dead... »
Plaats: Katwijk Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting Ik heb nu ruim een jaar ervaring als Accountmanager/ recruiter na mijn bachelor communicatiewetenschappen. Ik merk dat ik een ander soort uitdaging zoek, naar mijn idee doe ik nu "oppervlakkig" en vlug werk waar ik niet over na hoef te denken. Iets waar ... »
Toelichting Ik ben al een tijdje aan het solliciteren. Ik ben nu een paar keer uitgenodigd voor een gesprek maar ik merk dat ik heel onzeker ben over mezelf. Ik ben een introvert persoon en vind het lastig om interessante vragen te stellen etc. Hier zoek ik hulp bij. Mijn CV en brieven lukken meestal wel. Geslacht: vrouw Op... »
Plaats: Utrecht Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting: Na 18 jaar voornamelijk binnen de financile sector te hebben gewerkt (als extern consultant, later intern als change manager op gebied van Online), heb ik het gevoel dat ik deze sector heb gezien en ga ik binnenkort de stap maken om iets anders te doen. Liefst ze... »
Plaats: Zwaag Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting Vanwege de stress door een re-organisatie kan ik me moeilijk motiveren om naar mijn werk te gaan. Ook vraag ik mij af of ik mijn werk nog wel uitdagend genoeg vind. Geslacht: vrouw Functie: senior analist Opleiding: WO Scheikunde Deadline: op korte termijn... »
Plaats: Breda Soort coaching Toelichting Ik heb twee opleidingen afgerond, in verschillende richtingen (universiteit en hbo). Nu ga ik al een tijdje van tijdelijke baan (via uitzendbureaus) na tijdelijke baan. Ik heb ondertussen enorm veel gesolliciteerd, maar ik weet niet meer waarop ik moet solliciteren. Ik wil best een a... »
Plaats: Roosendaal Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting: Ik ben bijna 45 jaar, heb door werk van mijn man een tijdje in het buitenland gewoond, vervolgens vrijwilligerswerk gedaan bij Slachtofferhulp, omdat wij dachten weer naar het buitenland te vertrekken. Na onze laatste verhuizing ben ik thuis eigen praktijk ges... »
Plaats: Waalwijk Soort coaching: studie-advies, loopbaancoaching Toelichting: Opleiding tot fysiotherapeut is niet gelukt, waardoor ik nu een andere keuze moet maken, maar ik heb geen idee wat bij mij past. Graag advies. Geslacht: Man Opleidingsniveau: HBO Fysiotherapie (gestopt) Deadline: op korte termijn... »
Plaats: Deurne Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting: Mijn broer woont in Deurne en is al langere tijd niet happy in zijn huidige baan. Graag zou ik hem als kado een loopbaanbegeleidingstraject aan willen bieden. Hij werkt al langere tijd als slachter, wat zwaar lichamelijk werk is maar waar hij ook merkt dat hij nie... »
Plaats: Schagen, Amsterdam Soort coaching: loopbaancoaching, sollicitatietraining Toelichting: In juli studeer ik af aan de Universiteit van Amsterdam, in de richting van Media en Cultuur. Ik ben erg zoekende in wat voor baan ik zou willen en hoe ik een leuke en passende baan voor mijzelf kan vinden. Geslacht: Vrouw Leeftij... »
Plaats: Dublin, Ierland Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting L.S. Na 17 jaar in Ierland te hebben gewoond, ben ik aan het overwegen om later dit jaar terug te keren naar Nederland. Hiermee gaat een andere baan gepaard. Graag zou ik met iemand willen overleggen over de beste stappen die ik kan nemen om een baan te vi... »
Plaats: Eijsden Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting Ik werk 15 jaar in de horeca, ik maak veel uren en lichamelijk is dit niet wat ik mijn leven lang kan blijven doen. Ook voor mijn thuissituatie is dit niet een ideale baan. Ik zou graag een carrire switch willen maken maar heb zelf geen idee welke sector bij mij z... »
Toelichting op mijn situatie Vorig jaar ben ik van baan gewisseld, maar kom er na vorig jaar van baan te zijn gewisseld en er nu achter dat ik het helaas weer helemaal niet naar mijn zin heb. Hulpvraag Zou graag met loopbaancoach kunnen overleggen om mij te helpen bij het vinden van een baan die mij bij mij past of dat het ... »