Op zoek naar een goede en betaalbare loopbaancoach?
| Plaats uw aanvraag op Offerti.nl |
| Onze coaches reageren binnen 24 uur |
| U ontvangt meerdere offertes, gratis en vrijblijvend! |
Gratis offertes aanvragen »Eerdere offerte-aanvragen voor een loopbaancoach
Categorie: Loopbaan coaching
Op het moment ben ik werkzaam als bouwkundig opname expert. Binnen deze functie kan ik mijn 'ei' niet kwijt. Ook biedt het bedrijf mij niet de mogelijkheid mijn opgedane kennis tijdens mijn HBO opleiding Bouwkunde te te passen en mijzelf verder te ontwikkelen. Het zoeken naar een geschikte vacature is op het moment ... »
Op dit moment werk ik in een supermarkt en ben ik door een fout van mijn werkgever per 1 mei werkloos. Ik ben op zoek naar een nieuwe uitdaging, iets waar ik plezier in heb. Ik samen met de loopbaancoach onderzoeken waar mijn interesses en ambities liggen.
Over de aanvrager:
Huidige (of meest recente) werk: Verkoopster... »
Ik ben op zoek naar een loopbaancoach voor een heroriëntatie. Ik ben op zoek naar een andere baan vanwege gezondheidsproblemen en conflicten bij mijn huidige werkgever.
Ik ben actief in de techniek branche. Ik ben zes jaar automonteur geweest, twee jaar in de metaaltechniek gewerkt, een jaar als motor revisie monteu... »
Sinds 3 maanden heb ik een nieuwe baan waar veel administratief werk bij komt kijken. Tijdens de sollicitatie werd dit wel vermeld maar werd er ook gezegd dat ik andere werkzaamheden erbij zou krijgen. Doordat ik in mijn baan hiervoor geen uitdaging meer zag en mij verveelde heb ik dit aangegeven tijdens mijn sollicitatiege... »
Ik werk op het moment als juridisch secretaresse en dat geeft steeds minder voldoening. Ik wil graag iets gaan doen wat betekenis heeft. Echt met mensen in contact komen en ben bereid daarvoor te gaan leren. Ik weet alleen niet precies hoe ik dat moet aanpakken en wat nu echt bij me past en waar ik de meeste kans van slagen... »
Met behulp van een loopbaancoach hoop ik te kunnen ontdekken waar mijn kwaliteiten liggen en zo een baan te kunnen vinden waar ik met plezier naar toe kan en waar ik energie van krijg.
Over de aanvrager
Huidige (of meest recente) werk: Apothekersassistente in een ziekenhuisapotheek
Geslacht: Vrouw
Leeftijd: 40 jr
Opl... »
Ik ben muziekdocent/sportinstructrice, wat ik leuk vind om te doen. Door mijn echtscheiding ben ik genoodzaakt om volledig te werken en ik merk nu dat ik het dan toch wat minder vind. Na 8 jaar zo te hebben gewerkt, heb ik veel behoefte aan 1 baan in plaats van acht en aan iets wat beter bij mij past.
Over de aanvrager:
... »
Ik zit sinds 10 jaar in de WAO en ben voor 80-100 % afgekeurd. Ik heb vrijwilligerswerk gedaan als receptionist maar ik wil nu weer betaald werk gaan doen. Ik heb hierbij begeleiding nodig. Ik weet niet hoe ik het moet regelen met het UWV en wat de regels zijn.
Over de aanvrager:
Huidige (of meest recente) werk: WAO
G... »
Ik heb al langer het gevoel iets heel anders te willen, ik heb geen plezier meer in mijn huidige werk. Ik wil meer inzicht in mijn persoonlijkheid, talenten en ambities. Ik wil een beter balans tussen werk en privé. Ik weet wat ik niet wil, maar niet precies wat ik wel wil. Ik word door een reorganisatie gedwongen ni... »
Ik zoek hulp bij het vinden van een baan. In juli 2011 ben ik afgestudeerd als Sociaal Cultureel Werker. Ik ben op zoek naar een passende baan, maar door alle bezuinigingen is de werkgelegenheid rampzalig gedaald. Daarom werk ik nu als koerier. Helaas kan mijn huidige werkgever te weinig uren werk bieden. Daarnaast ben ik m... »
Ik ben een vrouw van 26 jaar en opgeleid in de zorg (m.n. jeugdzorg) met behulp van de opleidingen Sociaal Pedagogisch Werk (SPW4) en Maatschappelijk Werk en Dienstverlening (MWD - specialisatie in Coaching en Psychologie). Dit maakt dat ik er goed in ben om naar mijzelf te kijken en dat ik als een helikopter boven mezelf k... »
Momenteel zit ik in de ziektewet en ik wil hier uitkomen. Mocht ik uit de ziektewet komen, dan behoud ik mijn huidige baan niet. Met mijn dilpoma's en verdere papieren ben ik te oud om te werken. Ik wil de mogelijkheden bekijken omtrent omscholing en het vinden van een andere baan. Ik wil graag werken als zzp'er, ma... »
Ik werk sinds 1 jaar in de zorg, maar dit is niet wat ik wil. Ik ben op zoek naar een andere uitdaging.
Op dit moment ben ik niet gelukkig in mijn huidige baan. Ik ben altijd zoekende geweest wat ik echt wil en ik kan hier wel wat hulp bij gebruiken.
Ik wil een goed overwogen keuzen maken welke richting ik op moet g... »
Ik ben werkend en lerend, mijn huidige functie is Service Medewerker in de scheepvaartbranche en ik studeer kort HBO Bedrijfskunde, deze verwacht ik in juni van dit jaar af te ronden. Door het gebrek aan doorgroeimogelijkheden en het bijna afronden van mijn studie ben ik vurig toe aan een nieuwe stap. Ik wil absoluut geen 9... »
Ik wil graag een andere baan in een andere sector, maar weet niet wat.
Ik ben op zoek naar begeleiding bij het vinden van een passende baan. Op dit moment werk ik als ICT consultant en werk al heel lang in de ICT. Ik heb eigenlijk altijd in de ICT gewerkt 'omdat ik dat doe'. Ik wil graag ander werk vinden, wat be... »
Ik ben ruim 20 jaar werkzaam geweest in het basisonderwijs en ben op zoek naar een andere baan.
Ik wil niet meer voor de klas staan en zoek een baan buiten het onderwijs om die bij mij past. Ik weet zelf nog niet een goed wat voor een baan dat zou kunnen zijn. Op dit moment heb ik geen baan.
Over de aanvrager:
Huidige ... »
Ik ben werkzaam als verpleegkundige, echter kan ik het mij prive niet meer permitteren om in het weekend te werken, wat lastig wordt in de zorg. Nu wil ik graag onderzoeken wat er nog meer bij me past.
Over de aanvrager:
Huidige (of meest recente) werk: Verpleegkundige in de wijk
Geslacht: Vrouw
Leeftijd: 33
Opleidin... »
Begin 2011 raakte ik overspannen door een combinatie van factoren; "wederzijds" ontslag bij architectenbureau, nieuwe baan als ontwerper bij een architectenbureau, studie architectuur en economische crisis. Ik heb daarna een jaar nodig gehad om weer te kunnen werken. Begin 2012 ben ik begonnen als freelancer en heb ik voor ... »
Ik heb een wajong uitkering en ik wil graag aan het werk.
Ik heb al eerder een coach gehad, maar die is er zelf mee gestopt, dus daarom zoek ik een nieuwe coach, om mij te begeleiden.
Over de aanvrager:
Huidige (of meest recente) werk: Niks
Geslacht: Vrouw
Leeftijd: 21
Opleidingsniveau: mbo1
Voorkeuren m.b.t. c... »
Namens mijn 18-jarige zoon zoeken wij een goede leuke manlijke coach die hem kan stimuleren om passend werk te vinden dat aansluit bij zijn capaciteiten. Hij is laatstejaars op het praktijkonderwijs in richting groen. Hij loopt 2/3 dagen stage bij een hovenier maar we willen hem graag voorbereiden op een leuke, passende en ... »
Na biomedische studie direct als consultant bij een ingenieursbureau begonnen. Mooie eerste baan, maar ik wist direct dat dit niet zou zijn wat ik voor het leven zou willen doen. Momenteel werk ik meer dan 4 jaar bij hetzelfde bedrijf en staan er een aantal grote veranderingen op het programma. Deze zullen mijn werkvreugde ... »
Ik heb een eigen evenementenbureau en zou daar graag mee verder willen gaan, alleen het wordt mij op dit moment erg moeilijk gemaakt. Ik moet een keuze maken in welk vakgebied ik wil gaan werken. Ik wil een beter beeld voor de toekomst en bekijken hoe nu verder en met name op werkgebied.
Op dit moment ben ik op een plek ... »
Sinds 1 april 2012 heb ik helaas geen baan meer, ik ben op zoek naar een loopbaancoach om met mij te onderzoeken in welk vakgebied ik kan gaan werken.
Na 70 sollicitatiebrieven (gericht en open) moet ik concluderen dat ik het anders moet gaan aanpakken. Als architect - projectleider bevind ik mij in een moeilijke "tak va... »
Ik ben op zoek naar een loopbaancoach om uit te zoeken wat voor een werk bij mij past.
Ik ben zoekende naar een baan die bij mijn natuurlijke kwaliteiten past. Ik weet echter niet goed welke functies er zijn die hierop aansluiten. Daarnaast vind ik het moeilijk om in te schatten of de functies wel echt iets voor mij zijn... »
Ik ben op zoek naar een loopbaancoach die mij kan helpen met het vinden van een geschikte baan, ik weet nog niet in welk vakgebied.
Ik werk momenteel bij een bakkerij, maar ik heb het hier niet naar mijn zin.
Ik wil graag de maatschappij weer in om verder te leren en ik zou het leuk vinden om in een winkel te werken.
... »
Ik ben op zoek naar een loopbaancoach voor hulp bij doorstuderen.
Ik ben nu 24 jaar en ik werk in de kinderopvang. Ik ben nu op een punt gekomen dat ik dit niet de rest van mijn werkleven wil blijven doen. Ik heb altijd willen doorstuderen. Ik zou heel graag de opleiding Sociaal Juridisch Dienstverlening willen studeren... »
Ik ben op zoek naar een loopbaancoach voor hulp bij het zoeken van een tweede baan.
Op dit moment heb ik twee banen, als doktersassistent en supermarkt cassiere. Maandag hele dag, woensdagochtend en vrijdagochtend werk ik in een huisartsenpraktijk de overige uren werk ik in een supermarkt. De supermarkt gaat mijn ontslag... »
Ik ben op zoek naar een loopbaancoach om een nieuwe uitdaging aan te gaan.
Ik ben sinds 12 jaar werkzaam in het middelbaar onderwijs als docente Nederlands. Ik vind het tijd voor iets anders, ik ben op zoek naar een andere uitdaging, maar ik heb geen idee in welk vakgebied en naar wat voor soort vacatures ik moet kijken.... »
Ik ben op zoek naar een loopbaancoach die mij kan helpen met het vinden van een passende baan. Ik ben momenteel werkzaam als medewerker welzijn en activering bij dementerende ouderen, maar ik weet niet of ik in de zorg wil blijven werken.
Ik heb onlangs gehoord dat mijn contract niet wordt verlengd, deze duurt gelukkig ... »
Ik ben werkzoekend en heb een jobcoach nodig met een goed (en bewezen) netwerk bij grote internationale bedrijven en mij onder de aandacht kan brengen bij HR-managers van die bedrijven.
Daarnaast wil ik hulp van de jobcoach bij het optimaliseren van mijn profiel en adviseren bij het benaderen van de arbeidsmarkt.
Ik w... »