Op zoek naar een goede en betaalbare loopbaancoach?
| Plaats uw aanvraag op Offerti.nl |
| Onze coaches reageren binnen 24 uur |
| U ontvangt meerdere offertes, gratis en vrijblijvend! |
Gratis offertes aanvragen »Eerdere offerte-aanvragen voor een loopbaancoach
Categorie: Loopbaan coaching
Ik ben op zoek naar een loopbaancoach die mij in 1 - 3 gesprekken kan helpen met advies en informatie over welke mogelijkheden ik heb om in de verpleegkunde te werken.
Ik heb een SPH diploma behaald, en een tijd geleden ook de MBO verpleegkunde opleiding. Ik heb ongeveer 10 jaar in de jeugdhulpverlening gewerkt, ik begel... »
Ik ben op zoek naar een loopbaancoach die mij kan helpen om uit te zoeken welke baan in de richting van zorg/ onderwijs voor mij geschikt zou zijn.
Ik ben nu leerkracht in het basisonderwijs. Ik zie mezelf dit werk niet nog 30 jaar doen. Wel wil ik graag met kinderen blijven werken, het liefst iets met problemen. Ik wil... »
Hulpvraag:
Op het moment doe ik pogingen om verder te kunnen met de pabo. Wanneer dit niet lukt wil ik aan het werk. De afgelopen jaren heb ik veel in de recreatie/ outdoor gewerkt. Het werken met mensen vind ik leuk. Omdat er veel onzekerheid is over mijn studie, wil ik nu al graag gaan oriënteren en eventueel gaan s... »
Ik ben op zoek naar een coach die mij kan helpen om uit te zoeken wat voor werk bij mij past. Dan gaat het om welke functie (communicatie/ marketing/ onderzoek/ coaching) en welke branche (ontwikkelingsorganisatie), maar ook om hulp bij bij mijn 'dertigersdilemma'.
Momenteel ben ik sinds circa 2 maanden werkzoeke... »
Ik ben 28 jaar, getrouwd, een zoon van 7 maanden en 3,5 jaar werkzaam als accountmanager.Tijdens mijn studie, Small business & retail-management had ik een tweetal doelen voor ogen: na mijn studie een baan als accountmanager en ooit een eigen bedrijf starten. Ik ben er van overtuigd dat door het doel wat ik voor ogen had, i... »
Ik ben werkzaam als shopmanager in de detailhandel. Ik ben in het bezit van de volgende diploma's: mode & styling; Ondernemer manager. Ik ben nu 5 jaar fulltime aan het werk en heb inmiddels een vast contract. Het klinkt op zich allemaal goed, alleen loop ik helaas zeer regelmatig tegen de twijfel aan over mijn toekomst... »
Wil graag weten waar ik mij voor een volgende baan op moet richten. Ben nu zonder baan na reorganisatie en vraag mij af of ik niet iets heel anders moet gaan doen. Heb nu een hoge functie maar weet niet zeker of ik weer zo een functie zou willen bekleden.
Over de aanvrager:
Huidige (of meest recente) werk: Regiomanager
... »
Ik werk nu in het kappersvak. Hier ben ik echt helemaal klaar mee. Ik wil graag van baan veranderen maar ik heb nu een vast contract. Daarbij ben ik alleen en moet toch mijn huur en alles kunnen blijven betalen. Ik wil graag helemaal iets anders gaan doen. Het liefst bij een groot bedrijf waar ik een opleiding kan volgen.
... »
Hulpvraag:
Ik ben 40, mijn c.v. ziet er uit als een beetje onrustig, ik dacht nu weer een cursus te doen als heftruck chauffeur hoewel ik ook commerciële ambities heb. Verbaal kan ik goed uit mijn woorden komen. Ik ben creatief aangelegd maar heb mijn uitlaatklep hierin nog niet gevonden. Wel heb ik geprobeerd te gaan... »
Hulpvraag:
Ik heb beginnend succes met mijn werk in de UK en NL, en ik wil graag meer bereiken. Mijn 'gevoeligheid' is nodig in mijn werk, maar zit in de weg bij andere aspecten: ik kan moeilijk keuzes maken, ben snel afgeleid, ik verlies snel overzicht, etc. Nu ik op een moment in mijn carrière zit dat ik e... »
Hulpvraag:
Ik mis de afwisseling in mijn werk. Ik heb het gevoel iedere dag op de automatische piloot te werken. Ik loop hier al enige tijd tegenaan, maar weet niet goed wat ik wil en waar ik moet beginnen. Ik mis de voldoening die ik voorheen wel had na een dag werken. Steeds had ik het idee dat dit vanzelf zou terugkeren... »
Hulpvraag:
Ik werk momenteel bij een drogist als verkoopcoördinator, ik wil graag wat anders doen maar weet niet precies wat en loop er steeds tegenaan hoe ik dit moet gaan uitzoeken ik weet niet waar ik moet beginnen. Graag zou ik hier wat begeleiding bij willen van een loopbaancoach.
Over de aanvrager:
Huidige (... »
Ik werkte part-time bij een bloemenveiling en wilde graag fulltime chauffeur worden. Ik ben aangenomen bij een koeriersbedrijf, maar ik heb nog steeds geen contract gekregen, terwijl zij mij dit wel beloofd hadden. Echter denk ik nu dat ik niet bij dit bedrijf wil werken. De mensen en het bedrijf liggen mij niet echt en ik ... »
Momenteel ben ik werkzaam als vrachtwagenschauffeur. Ik loop al een jaar tegen het feit aan dat ik eigenlijk van de vrachtwagen af wil stappen. Ik zit te denken aan werk ik de jeugdzorg (activiteitenbegeleiding.) Ik heb een éénjarige opleiding SPW gedaan. Ik wil graag een overwogen beslissing nemen. Daarbij wi... »
Hulpvraag:
Ik wil een keuze maken welk beroep het beste bij mij past en daarna gericht solliciteren.
Ik zou graag een professional spreken die dicht in mijn buurt werkt. Ik heb nog niet eerder een jobcoach gesproken. Ik zoek in de richting van mede/eindverantwoordelijkheid voor de resultaten van de technische functional... »
Geachte mr/mevr,
Ik ben afgestudeerd internationaal econoom aan de Radboud Universiteit Nijmegen en heb een bachelor in Geneeskunde. Ik ben nu op zoek naar mijn eerste professionele baan en heb daar hulp bij nodig. Ik ben op zoek naar gericht, praktisch, duidelijk advies dan wel directe hulp bij het vinden van die baan.... »
Hulpvraag:
In volgende ben ik beperkt: communicatieve vaardigheden, assertiviteit, creativiteit, zelfstandigheid. Huidige situatie: als inkoopplanner vind ik het lastig om binnen de kaders van mijn functie te blijven. Bij probleemsituaties vind ik het lastig om de juiste persoon met de juiste vraag te benaderen. Ben geneig... »
Hulpvraag:
Ik heb inmiddels 3 full time banen gehad, horeca gerelateerd, waarvan 2 operationeel en 1 op kantoor. Deze laatste functie is i.v.m. kostenbesparing opgeheven. Ik had het er al niet meer naar mijn zin en was op zoek naar een andere baan, maar nu moet ik echt op zoek naar een andere baan. Echter weet ik helemaal ... »
Hulpvraag:
Ik werk 7 jaar bij een mode gerelateerd bedrijf en heb dit van klein tot groot zien worden. Op dit moment ben ik QA manager, wat betekent dat ik van design tot productie advies geef op het gebied van pasvorm en techniek. Eigenlijk alles wat met het product en het productproces te maken heeft. Op papier dan, maar... »
Hulpvraag:
Het blijkt dat ik meer moet werken aan het luisteren naar mijn hart: wat vind ik leuk? waar haal ik mijn voldoening uit? Wellicht moet ik een baan/ uitdaging zoeken in een geheel andere richting, maar welke? Ik heb verschillende soorten banen gehad, maar dit zijn geen branches waar ik verder mee wil.
Over de ... »
Hulpvraag:
Het lukt mij maar niet om de bij mij passende baan te vinden. Ik heb al heel veel gedaan, maar kan niet de juiste baan vinden. Ik vind ook heel veel dingen leuk, heb een brede interesse.
Over de aanvrager:
Huidige (of meest recente) werk: Woonbegeleider gehandicapten, binnenkort ontslag, tevens zorgassistent... »
Hulpvraag:
Ben 32 jaar, getrouwd, 2 kinderen. Ik werk 9 jaar bij een groot bedrijf, zit er alleen nog voor salaris, en wil uitdaging die ik bij mijn bedrijf niet kan vinden. en ook een andere richting. Ik ben plaatwerker geweest, storingsmonteur, onderhoudsmedewerker, en productiemedewerker. Ik vind al deze banen wel inter... »
Hulpvraag:
Ik ben twee jaar geleden afgestudeerd als Neuropsycholoog Msc en weet zeker dat ik niet als psycholoog aan de slag wil. Ik vind het moeilijk te bepalen wat voor werk/ richting ik nu moet kiezen. Ik weet wel wat mijn sterke punten zijn, maar een beroep vinden waar ik goed in kan zijn en leuk vind, vind ik lastig.... »
Hulpvraag:
Toen ik als 18 jarige begon, had ik eigenlijk gelijk verantwoordelijkheden. Dat is in de loop der tijd uitgegroeid, tot verantwoording voor de inkoop van vleeswaren en bij houden van de voorraad, tot 4 keer per week afsluiten en kassa tellen. Bij mijn huidige baas heb ik me geschikt in een lagere positie, omdat ... »
Hulpvraag:
Ik ben momenteel zwanger, en ben nu 4 jaar in dienst geweest bij een Nederlandse organisatie. Ik wil zelf denk ik meer de kant op van de non-profit en duurzaamheid. Ik wil graag hulp van een coach om keuzes te kunnen maken. Ik heb geen ervaring met coaches, dus zou graag duidelijk zien in de offerte wat u aanbie... »
Hulpvraag:
Ik ben 52 jaar, gehuwd, 3 volwassen kinderen. Heb ongeveer 15 jaar gewerkt bij afdeling Sociale zaken van de gemeente tot 2000. Ik heb ontslag genomen i.v.m. burn-out. Daarna begonnen als zelfstandige met dierenpension. Ik wil graag weer een baan in loondienst. Ik voel me geen ondernemer en wil graag collega'... »
LET OP: deze aanvraag is niet meer open voor nieuwe reacties van coaches. Alleen de coaches die hierop hebben gereageerd, maar nog niet een offerte hebben geplaatst kunnen deze nu toevoegen.
Hulpvraag:
Ik werk nu zo'n zes jaar in een functie waarin ik me het grootste deel van de t... »
Hulpvraag:
Op dit moment zit ik met een burn-out al maanden thuis. Ik ben account manager zakelijk markt bij een grote telecom provider. Tijdens mijn burn-out voel ik in elke vezel van mijn lichaam dat dit niet is wat ik wil in het leven. Voel me gevangen in mijn eigen situatie. Omdat ik niet weet wat ik wel wil, maar wel ... »
Mijn zoon heeft een vorm van pdd-nos en krijgt pgb. Hij loopt stage bij een garage in Drachten, echter het bevalt hem niet meer hier. Daarom ben ik op zoek naar een job-coach die hem hierin kan begeleiden. Hij krijgt op dit moment pgb waar wij de garage van betalen, maar als hij klaar is met deze stage-periode kan hij geen ... »
Ik heb wegens medische klachten een beëindiging van mijn contract bij mijn huidige werkgever gekregen. Nu is mij aangeraden om door middel van een JobCoach een geschikte baan te vinden. De baan mag niet fysiek te zwaar zijn voor mij i.v.m. de medische klachten.
Over de aanvrager:
Huidige (of meest recente) werk: Fa... »