Op zoek naar een goede en betaalbare loopbaancoach?
| Plaats uw aanvraag op Offerti.nl |
| Onze coaches reageren binnen 24 uur |
| U ontvangt meerdere offertes, gratis en vrijblijvend! |
Gratis offertes aanvragen »Eerdere offerte-aanvragen voor een loopbaancoach
Plaats: Delft Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting Loopbaancoach / adviseur gezocht voor verkrijgen van loopbaanadvies. In nieuwe functie als manager gegroeid maar weet niet precies of dat de juiste keuze is geweest. Wil graag weten wat de mogelijkheden zijn binnen de financiAle sector zonder terug te zakken in inko... »
Plaats: Tilburg Soort coaching: assertiviteit Toelichting Ben een zoek naar een persoonlijke assertiviteitstraining. Wil graag assertiever, zelfverzekerder et cetera worden om beter te kunnen functioneren op alle vlakken in mijn leven. --- Geslacht: vrouw Leeftijd:54 Opleidingsniveau:HBO Huidige functie:leerkracht basisonde... »
Plaats: Heerenveen Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting Loopbaancoach gezocht Ik heb de opleiding MTRO gedaan. Daarna ben ik op een reisbureau gaan werken. Eerst in de functie van reisadviseur, daarna ben ik een aantal jaren manager geweest en sinds 4 jaar werk ik weer als reisadviseur. Ondanks dat ik nu bij een goe... »
Plaats: Haarlem Soort coaching: relatietherapie Toelichting MIjn partner en ik zoeken een professionele gespreksleider voor het bespreken van enkele urgente problemen in onze relatie. spanning loopt hoog op. Sexualiteit is aandachtspunt (afwezigheid van sexuele wens bij mij). Deadline: Graag zo spoedig mogelijk... »
Plaats: Geleen Soort coaching: assertiviteit Toelichting Beste meneer/mevrouw, Graag wil ik leren om assertiever te zijn. Het is niet dat ik moeite heb met 'nee'-zeggen, maar ik vind het voornamelijk lastig om in bepaalde situaties het initiatief te nemen en bepaalde dingen direct op te pakken. Daarnaast ben ik oo... »
Plaats: Veldhoven Soort coaching: assertiviteit Toelichting Mijn grootste probleem is mijn onzekerheid waardoor ik me vaak verantwoordlijk en schuldig voel tegenover anderen. Dit omdat ik me minder voel en zo een ander het naar de zin te maken. Als ik wel voor mezelf opkom is dit vaak op de verkeerde manier, Of kost dit me ... »
Plaats: Boskoop Soort coaching: assertiviteit Toelichting Ik ben een 26 jarige moeder. Vroeger gepest thuis gekleineerd en merk in mijn relatie nu dat ik weer gekleineerd word. Ik sla dicht en denk dat ik veel aan een assertiviteit cursus zou kunnen hebben. Ik heb mbo gestudeerd. Hoop van u te horen. --- Geslacht: vrouw Lee... »
Toelichting op uw situatie Partner is vreemdgegaan. Verwerken lukt niet doordat er contact blijft. Geen vertrouwen meer. Bijna 7 jaar samen. Bijna 2 jaar getrouwd. 1 zoon van 1,5 jaar. Samenwonend. Contact Graag per mail reageren ipv bellen. Gewenste contactvorm Persoonlijk contact... »
Plaats: Oosterhout Soort coaching: assertiviteit Toelichting Ik heb heel veel moeite met voor mijzelf opkomen in lastige situaties. Wanneer mensen mij verkeerd begrijpen kan ik ze niet goed overtuigen van mijn standpunt. Het dringt niet tot mensen door wat ik er van vind. Ik studeer verkoopadviseur en dit is echt een belemm... »
Plaats: Oosterhout Soort coaching: assertiviteit Toelichting Graag zou ik naast mijn leven vanuit het gevoel naar de ander kunnen verwoorden / uiten waar ikzelf voor sta. Dit zowel in mijn thuissituatie als wel in mijn eigen bedrijf. --- Geslacht: vrouw Huidige functie: eigen bedrijf, dagbesteding voor ouderen. Geboorte dat... »
Plaats: Weesp Soort coaching: relatietherapie Toelichting Mijn vriendin en ik willen graag een keer relatietherapie proberen. We hebben nu zo'n 10 jaar met elkaar en hebben twee kinderen van 3 en 1. Er zijn terugkomende dingen die opgelost moeten worden zoals hoe we communiceren. Ik vind dat zij te agressief communiceer... »
Plaats: Amstelveen Soort coaching: assertiviteit Toelichting Ik ben op zoek naar een assertiviteitstraining in Amstelveen (evt Amsterdam) om te leren: - op te komen voor mezelf - scherper te durven reageren en sneller - meer mijn mening bij senior mensen op werk te laten horen - nee te zeggen tegen dingen waar ik geen zin i... »
Plaats: Delft Soort coaching: studiekeuze Toelichting Loopbaancoach gezocht om hulp te krijgen voor maken van juiste studiekeuze, Daarnaast zou ik graag meer informatie willen ontvangen over studiekeuze test. Het gaat om mijn dochter. We zijn zoekend hoe we kunnen helpen met maken van keuze opleiding. Misschien kunnen julli... »
Plaats: Zegveld Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting Loopbaancoach gezocht Zoek een nieuwe uitdaging en wil onderzoeken wat voor mij allemaal mogelijk is. --- Geslacht: man Leeftijd:49 jaar Opleidingsniveau: LBO maar nu boven gemiddelde MBO Nivea Huidige functie: manager bij Jumbo afdelingen groente/zuivel/diepvries... »
Plaats: Heerlen Soort coaching: assertiviteit Toelichting Ik ben een vrouw, 18 jaar en wil solliciteren bij de Politie. Ik werd afgewezen de eerste keer omdat ik niet assertief genoeg ben, nu wil de Politie dat ik een assertiviteitstraining ga volgen voordat ik weer kan solliciteren. Wie kan mij daarbij helpen? --- Geslacht... »
Plaats: Gaanderen Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting Loopbaancoach gezocht Geachte heer, mevrouw, Eind december 2018 ben ik op een erg vervelende manier op staande voet ontslagen. Door mijn voormalige werkgever word ik beschuldigd van ernstige nalatigheid, niet-integer handelen en bedrijfsondermijnende activiteite... »
Plaats: Ter Idzard Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting Loopbaancoach gezocht Ik heb een fulltime baan als Physician Assistant (HBO Master opleiding) en werk van half 8 tot half zes. Deze baan vervul ik nu vanaf 2011. Ik heb nu de opdracht gekregen een persoonlijk ontwikkel/loopbaanplan te maken. Mijn achtergrond is... »
Plaats: Hengelo Soort coaching: assertiviteit Toelichting Goedendag, Inmiddels ben ik nu twee jaar werkzaam als tweede apotheker. Dit betekent dat ik een functie tussen de eigenaar en het team van assistenten bekleed. Beiden vragen veel van mij en het ligt in mijn aard om het anderen zoveel mogelijk naar het zin te maken. D... »
Plaats: Den Helder Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting Loopbaancoach gezocht Nu 2 jaar geleden ben ik mijn baan verloren bij een kaarsenfabriek door een faillissement. Ik ben daar begonnen als productiemedewerker en gestopt als teamleider. De laatste jaren heb ik veel spanning ervaren vanwege het naderende einde. N... »
Plaats: Amsterdam Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting Loopbaancoach gezocht Ik ben recent afgestudeerd en merk dat ik het moeilijk vind actief te solliciteren. Ik heb een baan waar ik niet gelukkig mee ben maar elke keer als ik de tijd heb om op zoek te gaan naar vacatures en/of brieven te versturen klap ik dicht. ... »
Plaats: Wessem Soort coaching: assertiviteit Toelichting Ik wil leren beter voor mezelf op te komen zonder dat ik begin te huilen en dichtklap en niks meer durf te zeggen en zorgen dat ik niet in een hoek geduwd word waar ik niet wil zijn. Ik wil sterker worden --- Geslacht: vrouw Leeftijd: 38 Opleidingsniveau :vbo Huidige ... »
Loopbaancoach gezocht Plaats: Voorschoten Toelichting Na jaren gestudeerd te hebben om een social worker te worden (HBO) ben ik uiteindelijk in de zorg gaan werken. Nu is er sinds enkele maanden bij mij de twijfel ontstaan of ik goed zit bij mijn huidige baan. Ik heb het nog steeds naar mijn zin alleen ik twijfel of er niet... »
Plaats: Heerenveen Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting Loopbaancoach gezocht Ik ben afgestudeerd op HBO SPH, heb een baan, maar het is toch niet wat ik wil. Ik weet eigenlijk helemaal niet meer wat ik wil en kan! Graag hulp van goede loopbaancoach om uit te vinden welke richting ik op zou kunnen gaan. --- Geslacht:... »
Plaats: Houten Soort coaching: assertiviteit Toelichting Meer voor mezelf opkomen duidelijker maken wat ik wil zonder boos te worden prettiger omgaan met mensen --- Geslacht: man Leeftijd: 56 Opleidingsniveau: mbo Huidige functie: backoffice medewerker aftersales bij een autobedrijf Deadline: Graag zo spoedig mogelijk... »
Plaats: Hoorn Soort coaching: assertiviteit Toelichting Een opdracht van mijn hoofd, om beter aan mijn collega's te kunnen vragen voor hulp. Graag een trainer en training in de buurt van Hoorn. --- Geslacht: man Leeftijd: 52 Opleidingsniveau: Universiteit, net niet afgemaakt Huidige functie: Logistiek medewerker apothee... »
Plaats: Aartswoud Soort coaching: assertiviteit Toelichting ik ben een jonge van 19 jaar en moet volgens mijn werkgever leren beter voor mij zelf op te komen. Ik zoek een training omgeving Heerhugowaard of Hoorn. Meer graag vertellen wanneer we contact hebben. --- Geslacht: man Leeftijd: 19 Deadline: Graag zo spoedig mogeli... »
Plaats: Deurne Soort coaching: assertiviteit Toelichting Goedendag, Mijn dochter is erg onzeker hier heeft ze last van tijdens haar stage en op school. Haar zelfbeeld is niet erg positief. Ze denkt al meteen dat kan ik toch niet. Is er een curus die een bijdrage kan hebbennom haar hier van af te helpen? Wat zijn de kosten? ... »
Plaats: Bergen aan Zee Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting Loopbaancoach gezocht Mijn zoon zit in Havo 4 en weet niet wat hij wil gaan studeren, graag zou ik hier voor hem wat hulp bij krijgen. --- Geslacht: man Opleidingsniveau: Havo Deadline: Graag zo spoedig mogelijk... »
Plaats: Leiden Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting Loopbaancoach gezocht Ik ben nu 11 jaar archeoloog en ik overweeg een carrière switch. Richting jeugdzorg of onderwijs. Of misschien richting educatie op gebied van cultureel erfgoed. Ik weet niet hoe ik dit aan kan pakken. --- Geslacht: vrouw Leeftijd: 37 O... »
Plaats: Woerden Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting Loopbaancoach gezocht Ik ben een vrouw, 23 jaar en ik woon in Woerden. Ik ben op zoek naar een loopbaancoach of een beroepskeuzeadviseur. Ik ben in augustus afgestudeerd voor interieurvormgeving. Ook werken met kinderen is een passie van mij maar waar ik geen dipl... »