Op zoek naar een goede en betaalbare loopbaancoach?
| Plaats uw aanvraag op Offerti.nl |
| Onze coaches reageren binnen 24 uur |
| U ontvangt meerdere offertes, gratis en vrijblijvend! |
Gratis offertes aanvragen »Eerdere offerte-aanvragen voor een loopbaancoach
Coach gezocht voor het (terug)vinden van energie.
Ik wil graag mijn energie buiten de werksituatie om (terug) vinden. Na werktijd thuis ondervind ik hinder van futloosheid en moeheid. Ik kan de energie / lust niet vinden om nieuwe of andere dingen te ondernemen.
Over de aanvrager:
Huidige (of meest recente) werk: Fin... »
Loopbaancoach gezocht voor onderzoeken van mijn kwaliteiten.
Ik heb het niet naar mijn zin bij mijn huidige baan in de ICT. Ik vind het lastig te omschrijven wat ik dan zou wel zou willen doen. Ik kan moeilijk aangeven waar mijn kwaliteiten liggen en wat mijn passie is. Ik wil graag met een loopbaan adviseur sparren om t... »
Loopbaancoach gevraagd voor het vinden van een nieuwe baan of carriere richting.
Ik ben afgestudeerd als docent geschiedenis. Op dit moment is er weinig vraag naar geschiedenis docenten, ik ben daarom dit jaar gaan ingezet als docent wiskunde. Ik vind het leuk om te doen, maar ik wil liever in mijn afstudeerrichting gaan... »
Budgetcoach gevraagd bij het neerzetten van een financieel gezonde toekomst.
Ik ben sinds 1 jaar werkloos, daardoor ben ik achterop geraakt met betalingen. Nu heb ik het een en ander weer op een rij, maar het blijft lastig uitkomen iedere maand. Ik wil een financieel gezonde toekomst. Ik wil mijn vaste lasten op een rij ... »
Loopbaancoach voor het bespreken van het einde van mijn loopbaan.
Gespreksthema dat ik wil bespreken tijdens het traject:
Nog een paar jaar werken alvorens met pensioen te gaan. Waaraan moet/kan ik denken? Welke mogelijkheden liggen er nog? Hoe blijf ik 'heel' tot dat moment? Ik wil graag een open gesprek voor ... »
Loopbaancoach voor het onderzoeken van een carriere switch.
Ik ben bouwkundig tekenaar (hbo bouwkunde) en momenteel 5 jaar werkzaam. In mijn werk doe ik afwisselend werk, ook engineer ik en doe ik bouwkundige inspecties. Toch vind ik hier niet mijn voldoening. Ondanks een leuke werkgever (attraktiepark), vind ik het werk... »
Loopbaancoach gezocht voor het nemen van een nieuwe stap.
Ik wil met een kritische blik naar mijzelf kijken. Waar sta ik nu, waar wil ik heen en hoe kom ik daar? Het liefst wil ik een carriereswitch, maar ik weet nog niet in welke richting. Naast het vinden van een nieuwe baan heb ik een rem om een nieuwe stap te maken, ... »
Loopbaancoach gezocht voor het vinden van een nieuwe baan en uitdaging.
Ik ben bijna 20 jaar werkzaam als automonteur. Ik heb geen diploma hiervoor, maar ik kan wel allerlei werkzaamheden zelfstandig uitvoeren. Ik ben vrij handig. Door omstandigheden in de thuissituatie wil ik eigenlijk 1 (misschien 2) dag per week minde... »
Loopbaancoach gevraagd voor hulp bij solliciteren.
Ik werk al enige tijd in de horeca branche. Ik ben eindelijk afgestudeerd en ik ben op zoek naar een coach. Ik zoek een coach die mij kan begeleiden hoe ik het beste mijn CV kan maken en hoe ik mij zelf kan verkopen. Ik ben best wel onzeker en wil me goed kunnen voorbere... »
Loopbaancoach gezocht voor het vinden van een nieuwe richting.
Ik ben al tijden op zoek naar de baan die echt bij mij past. Op dit moment werk ik al weer 3 jaar als technician. Ik heb vele banen gehad, allemaal in de techniek. Deze keus heb ik gemaakt omdat ik het interessant vind en veel werk in te vinden valt. Maar ik ... »
Loopbaancoach gezocht voor het kiezen van een nieuwe richting.
Ik loop nu al langer met het idee rond dat ik iets anders wil. Ik werk momenteel in de keuken, maar ik voel me niet meer op mijn plaats. Mijn hele leven ben ik al sportief geweest en ik vind het ook leuk en lekker om sportief bezig te zijn. Mij lijkt de combi... »
Business coach gezocht voor ondernemer.
Ik wil binnenkort starten als trainer/coach. Ik vind het moeilijk om te bepalen welke richting ik in moet gaan, waar ik de focus moet leggen bij mijn klanten.
Ik ben op zoek naar een ondernemerscoach/adviseur die mij kan helpen de eerste drempel over te komen richting het bepale... »
Loopbaancoach gezocht voor het vinden van een nieuwe baan.
Ik ben afgestudeerd in SPW kinderopvang, sociaal cultureel werk en culturele maatschappelijke vorming. Afgelopen jaren ben ik werkzaam geweest in de kinderopvang. Nu ben ik werkloos en ik heb problemen met het gericht zoeken naar een baan, omdat ik niet precies w... »
Loopbaancoach gezocht voor het kiezen van een carriere richting.
Ik ben 24 jaar en heb na het proberen van meerdere studies nog niets kunnen afronden. Ik ben nu op zoek naar mijn interesses, waar mijn talenten liggen en wat voor een carriere pad ik moet gaan bewandelen. Ik ben hier nu ruim een half jaar mee bezig en ik b... »
Rouwcoach gezocht voor het verwerken van mijn verdriet.
Mijn vader is twee jaar geleden overleden. Ik heb dit nog niet kunnen accepteren, dat hij er niet meer is.
Over de aanvrager:
Geslacht: Vrouw
Werksituatie: Student
Relatie: Vader - dochter
Verstandhouding: Heel goed
Voorkeur betreft coach:
Type coach: Bei... »
Coach gezocht voor het creëren van meer zelfvertrouwen.
Ik ben op zoek naar een coach voor het vergroten van mijn zelfvertrouwen. Ik wil minder snel uit het veld geslagen zijn. Ik wil minder emotioneel reageren en dat toch niet kunnen uiten. Rationeel en gevoel meer op een lijn krijgen. Ik wil meer rust in mijn hoof... »
Loopbaancoach gevraagd voor het adviseren bij het vinden van een nieuwe baan.
Ik ben recentelijk ontslagen van mijn baan binnen de IT, hier heb ik een jaar gewerkt en daarvoor altijd in de horeca. Nu ben ik op zoek naar een baan/functie/sector die echt bij mij past. Ik denk dat ik hier wel hulp bij kan gebruiken.
Over... »
Carrierecoach gezocht voor het trainen van mijn sollicitatieprocedure.
Ik ben werkzaam als zzp Java developer. Bij het binnenhalen van een project word ik direct uitgenodigd op basis van mijn sollicitatiebrief, maar daarna gaat het fout. Ik ben op zoek naar een coach die mij kan ondersteunen om mijn presentatie te verbet... »
Loopbaancoach gezocht voor het vinden van een nieuwe baan.
Op dit moment werk ik binnen ons familiebedrijf. Mijn vader/ baas geeft mij geen kans om te ontwikkelen en wil graag alles zelf in de hand houden. Hierdoor word ik erg belemmert in mijn eigen ontwikkeling en in de ontwikkeling van het bedrijf (met het oog op het ... »
Ik vul dit in voor mijn man: Hij is niet erg tevreden meer met zijn werk bij een beheerder van vastgoed. Het werk is saai geworden en het is voornamelijk met cijfers bezig zijn. Mijn man weet niet wat hij voor ander beroep kan doen dan iets administratiefs. Zijn mening is dat hij nergens anders goed in is. Het is voor hem m... »
Door een beperking loop ik tegen opdrachten en klusjes aan binnen een bedrijf en met name mijn werktempo is hierdoor wat langzamer dan andere mensen. Helaas ben ik in het verleden al eerder niet aangenomen vanwege deze beperking. Laatst ben ik niet aangenomen door de leidinggevende, wat mij nu onzeker maakt bij het vinden v... »
Voor mijn collega inventariseer ik de mogelijkheden van coaching on the job. Graag alleen reacties van personen met een proven trackrecord op het gebied van leiderschapscoaching (stijlen) bij ICT professionals.
Collega wil leiderschapsstijl ontwikkelen. Effectief leiderschapsgedrag toepassen in bepaalde situaties, moeilij... »
Ik heb gestudeerd aan de TU Delft. Ik werk nu reeds ca. 25 jaren als constructeur in de bouw, waarvan de laatste 8 jaren als zzp'er. Op dit moment lukt het me niet om een nieuw project te vinden. Een vaste baan behoort nu ook tot de mogelijkheden. De eisen, die de laatste jaren worden gesteld worden steeds hoger. Daardo... »
I am in the middle of revisiting my entire business structure and consequently, currently writing a brand new Business Plan for my Company which I have already been running for sometime now. (I might completely re-start the company with a new strategy and direction).
I am finding it difficult to get out of my head and m... »
Om meer focus, structuur en omzetverbetering aan te brengen in mijn praktijk als therapeut/psycholoog ben ik op zoek naar een business coach. Onlangs heb ik een drie daagse cursus gedaan waarbij ook een jaar traject werd aangeboden, maar dat was toch erg vaag. Ik ben op zoek naar een meer pragmatische aanpak en wil graag ku... »
Ik ben begonnen met een opleiding in de Bakkerij en heb deze op het laaste moment moeten stoppen door een bloem-allergie. Toen heb ik een opleding in de beveiliging gedaan omdat hier snel werk in te vinden was. Nu bevalt me dit werk niet. Ik zoek een nieuwe baan met opleiding wel in BBL-vorm. Maar weet niet goed in welke ri... »
In mijn huidige werksituatie en prive worstel ik met faalangst. Ik wil deze situatie onder controle krijgen en wil hierbij hulp van een coach. Ik wil een balans tussen werk en prive.
Over de aanvrager:
Huidige (of meest recente) werk: Direct sales grafische industrie
Geslacht: Man
Leeftijd: 37
Opleidingsniveau: MEAO... »
Ik ben in het dagelijks leven zelf werkzaam als trainer/coach/consultant. Nu ben ik op zoek naar een persoonlijke coach of trainer voor begeleiding van mijn effectiviteit op de werkplek. Mijn werkplek is thuis.
Het gaat om de combinatie van:
-time-management
-archiveren
-opruimen
-administratie
-prioriteiten stellen... »
Vanwege nieuwe functie eisen heeft mijn werkgever mij een coachingtraject aangeboden. Onderwerpen waar ik hulp bij kan gebruiken zijn: mensen aansturen, delegeren, SMART afspraken maken, omgaan met werkdruk en keuzes maken.
Over de aanvrager:
Huidige (of meest recente) werk: Senior scientist mariene ecologie
Geslacht: ... »
Mijn man is 4 jaar geleden overleden aan een hartstilstand. Hij heeft altijd veel gedronken en gerookt. Vanwege zijn drankgebruik heb ik hem altijd moeten corrigeren en dacht ik niet meer van hem te houden. Nu ik die zorgen niet meer heb merk ik dat ik wel degelijk van hem houd en mis ik hem. Ook heb ik nu ander werk sinds ... »