Op zoek naar een goede en betaalbare boekhouder?
| Plaats uw aanvraag op Offerti.nl |
| Onze boekhouders reageren binnen 24 uur |
| U ontvangt meerdere offertes, gratis en vrijblijvend! |
Gratis offertes aanvragen »Eerdere offerte-aanvragen voor een boekhouder
Categorie: Verzorgen van een particuliere belastingaangifte (IB/PVV)
Plaats: Hoorn Diensten: belastingadvies, inkomstenbelasting aangifte Toelichting op de werkzaamheden Graag uw hulp bij invullen van inkomstenbelasting voor 2016 mij en mijn partner. We hebben een eigen huis met hypotheek. Tevens wijzigen 2015 Type aanvraag: particulier... »
Plaats: Duitsland Diensten: inkomstenbelasting, M-formulier Toelichting: Graag uw hulp bij invullen van inkomstenbelasting voor 2016 Mijn situatie Ik ben Duits, werk in Nederland en ben in 2016 van Nederland naar Duitsland verhuisd. Ik zoek iemand die mijn M-aangifte inkomstenbelasting voor mij doet voor 2016. Type aanvraag... »
Toelichting op de werkzaamheden Graag uw hulp bij invullen van inkomstenbelasting voor 2016 Situatie Ik word graag geholpen bij de jaarlijkse belastingaangifte. Daarnaast is het prettig als u met terugwerkende kracht de aangiftes van de afgelopen 5 jaar kunt controleren. T evens gaat het om de gegevens van mij en mijn echtg... »
Toelichting op de werkzaamheden Graag uw hulp bij invullen van inkomstenbelasting voor 2016 voor mij en mijn partner Onze situatie Helpen invullen van m biljet inkomsten belasting. Dat is een ander biljet aangezien wij in 2016 vanuit Zuid Afrika naar Nederland zijn verhuisd.... »
Toelichting op de werkzaamheden Graag uw hulp bij invullen van inkomstenbelasting voor 2016 voor mijzelf Heb in 2016 een huis verkocht en huis gekocht... »
Toelichting op de werkzaamheden Graag uw hulp bij invullen van inkomstenbelasting voor 2016 Onze situatie Getrouwd, twee kinderen en een koophuis... »
Toelichting op de werkzaamheden Graag uw hulp bij invullen van inkomstenbelastingsformulieren van mij en mijn vrouw en onze zoon en zijn vriendin die samenwonen. Deadline graag zo spoedig mogelijk... »
Toelichting op de werkzaamheden Graag uw hulp bij invullen van inkomstenbelasting voor 2016 Mijn situatie Ik heb een eigen woning waar mijn expartner in woont. Zij heeft al belasting aangifte gedaan. Het huis is van ons beide 50/50.... »
Toelichting op de werkzaamheden Graag uw hulp bij invullen van inkomstenbelasting voor 2016 voor mij en mijn ex partner Onze situatie Wij zijn in 2016 gescheiden. Mijn ex partner en ik staan op goede voet. Wij willen graag advies en hulp bij de aangifte. Is het verstandiger fiscale partners te zijn voor 2016? Wij hebben onz... »
Toelichting op de werkzaamheden Graag uw hulp bij invullen van inkomstenbelasting voor 2016 Mijn situatie Ik wil mijn belastingpapieren laten invullen op zich is het niet veel maar door ziekte ben ik zelf niet in staat. Normaal laat ik het doen door een andere boekhouder maar omdat ze het te druk hebben werd ik vorig jaar o... »
Toelichting op de werkzaamheden Graag uw hulp bij invullen van inkomstenbelasting voor 2016 Onze situatie Aangifte ook voor partner ik heb een eigenwoning met aangifte voor 2016.... »
Toelichting op de werkzaamheden Graag uw hulp bij invullen van inkomstenbelasting voor 2016 Onze situatie Aangezien wij in 2016 een nieuwbouw woning hebben gekocht willen wij graag belastingadvies/hulp voor de aangifte inkomstenbelasting. Offerte Graag vernemen wij de kosten hiervan. Met vriendelijke groet... »
Toelichting op de werkzaamheden Graag uw hulp bij invullen van inkomstenbelasting voor 2016 Mijn situatie Aangifte inkomstenbelasting 2016 en een brief opstellen voor de belastingdienst betreffende zogenaamd te veel ontvangen huursubsidie. Vanaf 2013 heb ik al problemen met de dienst daar ik door flexwerk zeer onregelmatige... »
Plaats: Ruinen Toelichting op de werkzaamheden Graag uw hulp bij invullen van inkomstenbelasting voor 2016 voor mij en mijn vrouw - We zijn getrouwd, zijn beiden 80 +. - Gepensioneerd en AOW - Geen eigen huis: - Geen schulden: - Verzamel inkomen van mij net boven de 35949 dus ouderdom toeslag geen 1187 maar 70 euro. Wat te ... »
Toelichting op de werkzaamheden Graag uw hulp bij invullen van inkomstenbelasting voor 2016 voor mij en mijn vriendin.... »
Toelichting op de werkzaamheden Graag uw hulp bij invullen en controleren van inkomstenbelasting voor 2016 Heb huis verkocht in april 2016 en huur nu appartement. Aangiftecontrole geldt alleen voor mijzelf, ben weduwnaar.... »
Toelichting op de werkzaamheden Graag uw hulp bij invullen van inkomstenbelasting voor 2016 Situatie Ik heb 2 jaaropgave ontvangen ik heb zelf geen idee wat ik moet invullen. Kunnen jullie helpen? Het gaat om het aangifte over het jaar 2016 alleen voor mijzelf niet voor de partner en ik heb geen koopwoning... »
Toelichting op de werkzaamheden Graag uw hulp bij invullen van inkomstenbelasting voor 2016 voor mij en mijn partner Onze situatie Aangifte 2016 voor mijn vrouw en mij. Ik werk 30 uur en mijn vrouw tot 24 uur.... »
Toelichting op de werkzaamheden Graag uw hulp bij invullen van inkomstenbelasting voor 2016 Mijn situatie Aangifte IB 2016 invullen. Echtgenote overleden in 2016. Weet nu niet meer hoe het moet.... »
Toelichting op de werkzaamheden Graag uw hulp bij invullen van inkomstenbelasting voor 2016 Toelichting op onze situatie Wij zijn getrouwd en hebben een eigen huis, hypotheek is al jaren hetzelfde, aflossingsvrij. We werken allebei. Er zijn geen bijzonderheden, geen kinderen, geen extra aftrekposten, geen leningen of kredie... »
Plaats: Amsterdam Diensten: inkomstenbelasting Toelichting op de werkzaamheden Ben particulier en wil mijn aangifte 2017 laten invullen door een belastingadviseur voor 1 mei. Type aanvraag: particulier... »
Toelichting op de werkzaamheden Graag uw hulp bij invullen van inkomstenbelasting voor 2016 voor mij en mijn partner Onze situatie Eind 2016 ben ik gaan samenwonen met mijn vriend. Echter, zijn verleden heeft wat meer haken en ogen met betrekking tot aangifte doen. Enkele punten die daar aanbod komen zijn; tijdelijk vertrek... »
Toelichting op de werkzaamheden Graag uw hulp bij invullen van inkomstenbelasting voor 2016 voor mij en mijn partner Offertes Belasting aangifte 2 personen wat is u tarief ? En komt u ook bij ons thuis?... »
Toelichting op de werkzaamheden Graag uw hulp bij invullen van inkomstenbelasting voor 2016 Situatie Na overlijden F formulier en P formulier invullen... »
Toelichting op de werkzaamheden Graag uw hulp bij indienen van inkomstenbelasting voor 2016 voor mijn partner en mij. Onze situatie Wij zijn niet geregistreerd partners maar wel samenwonend. Hypotheek staat op beide namen. Zoontje gaat tevens naar een gastouder. Beiden hebben vaste contracten. Onderhoud aan ons huis gedaan.... »
Toelichting op de werkzaamheden Graag uw hulp bij invullen van inkomstenbelasting voor 2016 voor mij en mijn partner Onze situatie Graag zou ik onze belastingaangifte van 2016 in laten vullen gewoon om te kijken of ik het goed heb gedaan of dat ik iets vergeet of oversla. Met vriendelijke groet.... »
Toelichting op de werkzaamheden Graag uw hulp bij invullen van inkomstenbelasting voor 2016 voor mij en mijn partner Onze situatie Graag belastingaangifte 2016 nakijken op eventuele 'fouten' of vergeten dingen. Plus eventueel nakijken of de aangifte van 2015 juist is gedaan, daar wij het idee hebben dat er iets niet... »
Toelichting op de werkzaamheden Graag uw hulp bij controleren van inkomstenbelasting voor 2016. Situatie Mijn aangifte zijn ingevuld, maar wil ze laten controleren door de hoge aanslag... »
Toelichting op de werkzaamheden Graag uw hulp bij invullen van inkomstenbelasting voor 2016 voor mij en mijn partner Toelichting op onze situatie Wij wonen in een huurhuis, maar verhuren een eerder gekochte studio waarover wij geen hypotheekrente aftrekken. Inmiddels is een deel van de hypotheek afgelost en zijn huurinkomst... »
Plaats: Bemmel Diensten: inkomstenbelasting, voorlopige teruggave Toelichting: Samen met mijn vriend heb ik een huis gekocht in het jaar 2016. Ook hebben weggebruik gemaakt van een bouwdepot. Graag willen we ondersteuning van een belastingadviseur bij het aangifte doen omdat we niet goed weten hoe we dit moeten invullen. Ty... »