Op zoek naar een goede en betaalbare boekhouder?
| Plaats uw aanvraag op Offerti.nl |
| Onze boekhouders reageren binnen 24 uur |
| U ontvangt meerdere offertes, gratis en vrijblijvend! |
Gratis offertes aanvragen »Eerdere offerte-aanvragen voor een boekhouder
Categorie: Verzorgen van een particuliere belastingaangifte (IB/PVV)
Diensten Inkomstenbelasting Toelichting op de situatie Wij zijn vorig jaar verhuist en willen dit jaar graag hulp bij het invullen van de belastingaangifte 2015 Wij hebben ons vorige huis vorig jaar verkocht en een nieuwe weer gekocht. Oude hypotheek meegenomen en een nieuw deel erbij plus bouw depot. Wij zijn samen in loon... »
Belastingadviseur gezocht voor aangifte 2015 Diensten Inkomstenbelasting Toelichting op de werkzaamheden Inkomstenbelastingformulier 2015 invullen voor mijn vrouw en mijzelf. We hebben een koophuis, verder geen bijzondere lasten. Deadline Binnen 1 maand... »
Toelichting op de werkzaamheden Ik heb een vraag voor kennissen in Aalten. Zij wonen sinds mei 2015 in Aalten en willen in die plaats graag iemand die de aangifte kan invullen. Het gaat om een aangifte particulier, locatie Aalten. Graag respons per mail daar ik slechthorend ben. Deadline: op korte termijn... »
Toelichting: Ik heb nog nooit belastingaangifte gedaan en wil dit graag laten doen. Ik ben 23 jaar en heb een koopwoning. Deze koopwoning is gekocht met mijn ex op 13-02-2012. Ik weet niet of hij ooit belastingaangifte heeft gedaan waarbij de gegevens van het huis er ook bij vermeld waren. Ik heb momenteel een ziektewetuitk... »
Toelichting: Goedendag, Afgelopen jaar ben ik gescheiden. Daardoor moest het huis worden verkocht. Momenteel woon ik in een huurwoning. Daarnaast ontvang ik sinds vorig jaar een WIA uitkering. Omdat dit nogal wat wijzigingen zijn, zoek ik hulp bij het invullen voor de aangifte van 2015. Kunt u daarin wat betekenen en wat zi... »
Toelichting: Graag hulp bij het invullen van het belastingformulier. Voorheen ging ik naar de belastingservice FNV Vorig jaar zei men dat ik mijn hypotheekrente niet kon aftrekken daar ik vorig jaar op een ander adres stond ingeschreven dan het adres van mijn woning. Er zijn geen schulden. Ik ben in loondienst. Graag vernee... »
Diensten Inkomstenbelasting Toelichting op de werkzaamheden Invullen aangifte inkomstenbelasting 2015 1 partner is 65 andere 61. Ik heb een pensioen, mijn vrouw werkt niet. Wonen in een huurwoning Geen onroerend goed of andere ingewikkelde zaken Deadline Op korte termijn... »
Toelichting: We moeten nog aangifte doen van 2014. Ik hoop dat ik iemand vind die ons wil helpen. Het gaat om een aanslag van 2014 van 25.000 met een boete van 4900e n dat is alleen dat jaar. Het gaat nog terug tot 2010. Het gaat om de loonbelasting. ik werk in vaste dienst vanaf 1972 we hebben een huurhuis... »
Diensten Inkomstenbelasting Toelichting op de werkzaamheden Wij hebben vorig jaar een huis gekocht en zoeken iemand die ons kan helpen bij de belastingaangifte en teruggave hypotheek. Wij hebben geen kinderen. Ik ben in loondienst. Mijn vriend werkt bij defensie. Deadline Op korte termijn... »
Toelichting: Mijn vrouw is in maart 2015 overleden. Ik moet een F - biljet invullen. Nu ook inkomstenbelasting. Er is ook een hypotheek die gedeeltelijk door verzekering is afgelost. Er bestaat nog een kleine hypotheek.... »
Toelichting: Graag hulp bij het invullen van de belastingformulieren van mij en mijn echtgenote... »
Toelichting: Graag hulp van een belastingadviseur bij de aangifte inkomstenbelasting 2015 ivm scheiding en ontslag hoofdelijke aansprakelijkheid ex-partner van de hypotheek.... »
Diensten Inkomstenbelasting, belastingadvies Toelichting op de werkzaamheden Graag ontvang ik offertes voor hulp bij mijn belastingaangifte over 2015 ivm overlijden van mijn echtgenoot. Het gaat om een gezamenlijke aangifte, na het overlijden van mijn man heb ik van de belasting begrepen dat ik toen alleen zijn aangifte kon... »
Toelichting: Graag ontvang ik offertes voor het verzorgen van mijn en mijn ex haar aangifte inkomstenbelasting. Ik heb nog een koophuis in Beverwijk waar mijn ex nog in woont. Ik betaal mijn allimentatie aan haar in de vorm van de maandelijkse hypotheekbedragen. De advocate heeft dat 3 jaar geleden zo geregeld. Ikzelf zit s... »
Toelichting: Belastingaangifte 2015. Dit jaar voor ons wat lastiger door allerlei veranderingen die vorig jaar hebben plaats gehad i.v.m. werk. We willen dus graag hulp daarbij. We hebben een eigen woning met hypotheek en geen inwonende kinderen. Graag een offerte. Met vriendelijke groet.... »
Toelichting: Graag hulp van een belastingadviseur bij het invullen van gezamenlijke aangifte inkomstenbelasting ex-partners. Mei 2015 uit elkaar gegaan, scheiding definitief feb 2016. Huis is feb 2016 (onder voorbehoud) verkocht. Voorheen altijd zelf aangifte gedaan. In scheidingsconvenant afgesproken dit keer door professi... »
Toelichting: Graag hulp bij Belasting aangifte particulier... »
Toelichting: Ik wil graag dat iemand al mijn belasting papieren nakijkt om te zien of alles klopt. Ik moet steeds flinke bedragen terug betalen en volgens mij klopt dat niet maar ik kom er zelf niet uit. Ik zou hierbij graag hulp willen van iemand die er verstand van heeft. - De aangifte is alleen voor mij - We zijn niet in... »
Toelichting: Graag laat ik een belastingadviseur controlewerkzaamheden uitvoeren met name inzake verkoop huis april 2015, aankoop nieuwbouw januari 2015 met bouwdepot, aftrekposten notaris en hypotheek (oplevering nieuwbouw mei 2016).... »
Toelichting: Graag hulp van een belastingadviseur om de belastingen weer op orde te krijgen. Het overzicht is kwijt. Graag over de laatste 3 jaar. Ik en mijn partner hebben allebei wia uitkering en 3 kids. Heb een huurhuis maar wel flinke schulden Het gaat voornamelijk over de aanslag van mijn partner over 2012 en 2014 waar... »
Toelichting: Graag hulp bij mijn belastingaangifte. Heb een koophuis met een hypotheek Geen kinderen In loondienst Aangifte voor 1 persoon Gaat over jaar 2015 met een hypotheek over sluiting... »
Toelichting: Vanwege verkoop huis en aankoop kavel en start bouw huis in 2015 (afronding zomer 2016) zijn wij op zoek naar een belastingadviseur die ons kan ondersteunen bij de aangifte IB 2015 van mijzelf en partner alsmede de voorlopige teruggaaf 2016.... »
Toelichting: Hulp bij invullen belastingaangifte 2015 Invullen voor mij en mijn vrouw. We zijn getrouwd. Woning met hypotheek. Geen schulden. In loondienst.... »
Toelichting op de werkzaamheden Hulp bij in vullen van mijn belastingaangifte over 2015. Betreft een koopwoning met belasting teruggave.... »
Toelichting op de werkzaamheden Graag hulp bij de belastingaangifte over 2015. Aangifte is voor 1 persoon Eigen woning (aangekocht in 2015) Geen schulden naast hypotheek geen spaargeld (laatste zit in de woning) Loondienst... »
Toelichting: Graag hulp bij aangifte inkomsten belasting 2015. Bijzonderheden zijn aankoop van een huis.... »
Toelichting: Graag hulp bij belastingaangifte: - heb net een huis gekocht (hypotheekrenteaftrek en overige aftrekposten) - ben net begonnen met werken (middeling) - de rest van de aangifte... »
Toelichting op de werkzaamheden Hulp bij aangifte gezocht Wij zijn 2 personen, samenwonend maar geen fiscaal partners. We kunnen beiden hulp gebruiken bij het doen van onze aangiftes. Een van ons heeft een eigen woning (gekocht in 2014) en loon van 2 verschillende werkgevers. De ander heeft loon ontvangen via een uitzendbur... »
Toelichting: Graag hulp bij het invullen van de belastingaangifte 2015 in verband met verkoop eigen huis en samenwonen. Ik ben in loondienst en ik woon samen in een huurhuis.... »
Toelichting: Graag hulp bij eenmalige voorlopige aanslag boete rente 2016 (wil alleen gedeelte van boete rente indienen). Ik bezit een eigen huis en werk in loondienst. Ook voor gehuwde partner aangifte doen.... »