Op zoek naar een goede en betaalbare boekhouder?
| Plaats uw aanvraag op Offerti.nl |
| Onze boekhouders reageren binnen 24 uur |
| U ontvangt meerdere offertes, gratis en vrijblijvend! |
Gratis offertes aanvragen »Eerdere offerte-aanvragen voor een boekhouder
Categorie: Verzorgen van een particuliere belastingaangifte (IB/PVV)
Toelichting op de werkzaamheden Hulp bij aangifte over 2015. - Gezamenlijke aangifte, - In 2015 voor het eerst fiscaal partners, - Voor het eerst kinderopvangtoeslag ontvangen (kind juli 2015 geboren) - Een huis wat op 1 naam stond verkocht en daarvoor teveel hypotheekrente ontvangen. Soort aangifte Aangifte inkomstenbelast... »
Toelichting op de werkzaamheden Ik ben sinds december 2015 officieel gescheiden van mijn ex. Omdat wij samen een koopwoning hadden waren wij in 2015 nog fiscale partners ook al woonde ik er niet, daarom moeten wij nog samen belastingaangifte doen. Dit willen wij graag met een belastingadviseur doen. Nu vragen we ons af hoev... »
Toelichting op de werkzaamheden Beste, Ik ben op zoek naar een belastingadviseur die mij, als particulier, kan adviseren voor het aangeven van mijn belastingen als grensarbeider. Ik woon in Belgi en werk in Nederland. Sinds januari 2014 ben ik werkzaam in Eindhoven. Er is nog geen enkele aangifte gedaan hier in Nederland. K... »
Toelichting: Graag hulp bij de belasting aangifte 2015 van particulier. Deadline: Zo snel mogelijk... »
Toelichting Ik wil graag mijn belastingaangifte laten Invullen door een belastingadviseur Deadline: Zo snel mogelijk... »
Toelichting: Wij zijn in 2015 getrouwd en hebben in hetzelfde jaar een huis gekocht. Wij willen daarom IB 2015 door een deskundige laten afhandelen. Het gaat om 2 aangiftes. Deadline: Zo snel mogelijk... »
Toelichting: Graag hulp bij de inkomstenbelasting 2015; automatische teruggave 2016 stop zetten ivm verkoop huis, restschuldlening belastingteruggave maandelijks activeren en rekeningnummer wijzigen. Deadline: Zo snel mogelijk... »
Toelichting Belastingaangifte 2015 particulier + advies. Deadline: Zo snel mogelijk... »
Toelichting: Graag hulp van een adviseur ivm Erfbelasting: kijken of het mogelijk is om uitstel aan te vragen. En als t echt direct noodzakelijk is, helpen met aangifte voor erfbelasting in te vullen voor mij en mijn broer. Deadline: Zo snel mogelijk... »
Toelichting Graag offertes voor het invullen van de belastingaangifte 2015 van mijn vrouw en mijzelf. Dit ivm wijziging huidige hypotheek. Verder graag kijken naar aftrekposten van mijn zoon ivm ziekte. En aanpassing huidige inkomen Deadline: Mag na 1 maart ivm vooraf ingevulde aangifte.... »
Toelichting: Graag hulp bij particuliere aangifte zonder koophuis. Wel met een ontvangen erfenis het afgelopen jaar incl. lijfrentes. Verder standaard. Deadline: Zo snel mogelijk... »
Diensten Inkomstenbelasting Toelichting Belastingaangifte voor mij. Ik werk in loondienst, maar heb vorig jaar wel een half jaar een eenmanszaak gehad. Ik woon in een huurhuis. Deadline Op korte termijn... »
Toelichting op de werkzaamheden Belastingaangifte voor mijn vrouw Voor mij invullen van het zogenaamde M-formulier aangezien ik sinds 1 februari 2015 gemigreerd ben naar Spanje. Soort aangifte Inkomstenbelasting particulier M-formulier... »
Toelichting: Graag wil ik de jaaropgave belasting 2015 (particulier) uitbesteden aan een deskundige. Deadline: Zo snel mogelijk... »
Toelichting: Graag hulp bij mijn volledige aangifte inkomstenbelasting. Deadline: Zo snel mogelijk... »
Toelichting: Graag krijg ik hulp bij mijn Belastingaangifte 2015. Voor mij en mijn partner. We hebben een koopwoning. Ik heb een vaste baan en mijn partner zit in de WIA. Verder hebben wij nog een lopende lening buiten de hypotheek om. Deadline: Zo snel mogelijk... »
Toelichting Graag krijg ik hulp van een deskundige voor mijn belastingen over 2013, 2014 en 2015. De aangifte zijn alleen voor mij, geen partner. Ik woon in een huurhuis en ben op het moment werkeloos. In 2014 was ik in loondienst. Deadline: Binnen 3 maanden... »
Toelichting op de werkzaamheden Ik heb net een woning gekocht (2015), wil graag in mijn aangifte zo veel mogelijk verbouwingskosten kunnen opnemen. Wil graag ook weten of het voor mij voordelen heeft als ik de woning verhuur en wat dan de bijkomende kosten zijn. Het liefst doe ik mijn belastingaangifte over 2015 met een van... »
Toelichting op de werkzaamheden Ik zou graag mijn belastingaangifte ingevuld willen hebben. Ik ben pas gescheiden en wij hebben nog een eigen woning waar mijn ex-partner momenteel nog in verblijft, totdat de woning verkocht is.Ik zelf woon in een huurwoning. Soort aangifte Belastingaangifte... »
Toelichting Hallo, ik wil graag mijn belastingpapieren laten invullen door een adviseur. Het gaat om mijn vrouw en mijzelf en voor mijn 2 oudste kinderen. vr gr Deadline: Binnen 3 maanden... »
Diensten Inkomstenbelasting Toelichting op de werkzaamheden Graag offertes voor het verzorgen van de IB 2015. Het is voor mij en mijn fiscaal partner. Zij heeft een verblijfsvergunning voor bepaalde tijd. Verder zijn er medische kosten gemaakt, wat kunnen we daar mee? We zitten momenteel in de bijstand en we wonen in een ko... »
Toelichting: Graag hulp van een belastingadviseur bij het invullen van de belastingaangifte 2016 voor mij en mijn partner. Daarnaast ook nakijken van de aanslag over 2013, of dit wel klopt. En zorgtoeslag aanvragen. Deadline: Zo snel mogelijk... »
Toelichting: Graag offertes voor de belastingaangifte van een particulier met partner (getrouwd) die vorig jaar een ander huis heeft gekocht. Er zijn alleen hypotheekschulden en beiden zijn in loondienst. Deadline: Zo snel mogelijk... »
Toelichting op de werkzaamheden Hulp bij aangifte inkomstenbelasting. We hebben de aangiften tot nu toe zelf ingevuld, maar we hebben het idee dat we een aantal dingen niet (goed) invullen. Graag uw professionele kijk hierop. Soort aangifte Aangifte inkomstenbelasting... »
Toelichting: Graag offertes voor het verzorgen van de jaarlijkse belastingaangifte particulier. De aangifte is voor mijzelf. Ik ben in Juni 2015 gescheiden. Ik heb geen schulden. Ik heb een huis met hypotheek (Het deel van mijn ex heb ik overgenomen ) Ik ben in loondienst. Deadline: Zo snel mogelijk... »
Toelichting Betreft belastingaangifte 2015 waarbij bekeken of het wel of niet handig is om fiscaal partner te worden na huwelijk in 2015. Het gaat om het verzorgen van de aangifte van zowel mij als mijn partner. Eerste helft van 2015 waren we in het bezit van 2 koopwoningen (plus 2x hypotheek). Er zijn geen schulden en zijn... »
Toelichting: Hulp bij invullen belasting formulier. Ben sinds 2011 weduwe, heb een eigen woning met nog een krediet hypotheek. Samen met iemand anders (geen partner) een beleggingspand. Krijg een nabestaande pensioen en dit jaar nog een levensverzekering uitkering van overleden man. Ben onzeker over de 1000 euro die ik elk ... »
Toelichting: Goededag, Graag zoek ik hulp om uit te zoeken waarom ik en mijn zus ineens zoveel aanslagen krijgen. Het is grote war boel met aanslagen betreffende zorg toeslag en kindgebonden budget. Wij hebben ongeveer 2 1/2 jaar samen in een huis gewoond en toen is het begonnen. We hebben al heel erg veel terug betaald maa... »
Toelichting: Ten eerste zou ik graag een second opinion willen krijgen omtrent mijn aangiftes die ik sedert 2012 uitbesteed. Zelf heb ik geen verstand van zaken en mijn echtgenoot overleed in dat jaar. Daarna zou ik mijn toekomstige aangiftes willen laten verzorgen door U en advies krijgen over mijn financiele situatie (bij... »
Toelichting: Graag hulp en advies bij de particuliere aangifte voor man en vrouw. Deadline: Zo snel mogelijk... »