Advocaat/Jurist gezocht voor hulp met problemen bij instantie, wil wel weer de maatschappij in


12 september 2019
Leiden
Zuid-Holland

Vakgebied Juridisch
Locatie:
Eenmaal persoonlijk overleg

Omschrijving

Advocaat/Jurist gezocht voor hulp met problemen bij instantie, wil wel weer de maatschappij in

Geachte,

- WO opgeleid -> klaar in 2007 -> gewerkt tot oktober 2009
Vanaf oktober 2008 niet inschreven in de GBA (mocht niet van huiseigenaar) t/m 2015 ->
Ik werd eind 2009 ernstig ziek, nam ontslag, en was NIET geregistreerd in de GBA .
Door mijn ziekte heb ik mijn administratie volledig verwaarloosd. Ik nam aan dat het DUO via de belastingdienst kon zien dat ik geen inkomen had, dit was niet het geval; omdat ik niet zichtbaar was in het GBA heeft het DUO de maximale aflossingsbedragen aan een deurwaarder gegeven.
(LAVG): periode eind 2009 t/m eind 2015.
Ik heb op advies van een jurist kwijtschelding aangevraagd: afgewezen. Deurwaarder langs geweest en heeft mij aangehoord met mijn bewijzen. Deurwaarder stelde een betalingsregeling voor maar ik had geen inkomen (ook geen sociale dienst).
Verzoek tot kwijtschelding wegens medische gronden gedaan: wel begrip voor mijn situatie, maar afgewezen omdat af te lossen termijnbedrag op 0 euro staat. Meerdere malen verzoek gedaan bij het DUO om de hoofdsom bij de deurwaarder terug te vragen zodat ik geen last meer heb van de deurwaarder: DUO heeft niet op mijn verzoek gereageerd.

Ik ben na ruim 9 jaar ziekte genezen. Ik ben kan weer deelnemen aan de maatschappij. Ik wil trouwen. Ik wil een waardig leven leiden. Ik heb uitzicht op een baan. Mijn vragen:

1) Zal de deurwaarder gelijk beslag leggen op mijn eerste salaris? Zo ja, hoe kan ik dat vermijden?

2) Kan ik een orgaan (kantonrechter bijv.) vragen om de opdrachtgever (DUO) een regeling te accepteren?

3) Doordat ik niet zichtbaar was in het GBA heb ik geen dagvaarding gekregen. Hierdoor heb ik mijn verhaal niet kunnen doen. Kan ik dit aanvoeren bij een kantonrechter?

Ik wil betalen, maar niet volledig afgeroomd worden tot beslagvrije voet. Dat zal betekenen dat ik nog jaren als minima door het leven moet. Ik wil trouwen en een waardig leven leiden. Ik was ziek. Ik begrijp dat dit niet relevant is. Ik zou de reguliere termijnbedrag willen betalen dat geldt voor mijn salaris.

Wat zijn de mogelijkheden?

Bij voorbaat dank voor uw inspanning.

Met vriendelijke groet,


Advocaat/Jurist nodig?

Plaats uw aanvraag en ontvang binnen 24 uur meerdere offertes van juristen. Gratis en zonder verplichtingen!
Offertes aanvragen »

Aanmelden als professional?

Wilt u offerte-aanvragen ontvangen en toegang krijgen tot nieuwe klanten? Meld u dan aan als professional op Offerti!
Aanmelden als professional »

Eerdere offerte-aanvragen voor een Advocaat/Jurist

Advocaat gezocht voor hulp bij complicatie die is ontstaan na een nieuwe knieprothese
Toelichting op de werkzaamheden: Advocaat/Jurist gezocht Heb een complicatie op gelopen na een nieuwe knieprothese heb nu een nerus femoralis letsel Rechtsgebied: Anders (geef toelichting) --- Deadline: Graag zo spoedig mogelijk... » meer
Advocaat gezocht ivm aankoop vakantiewoning: makelaar heeft 15.000 euro achterover gedrukt
Toelichting op de werkzaamheden: Advocaat/Jurist gezocht Vakantiewoning verkocht via makelaar maar stond 15000 meer dan wij hadden afgesproken op de koopakte, deze heeft hij dus opgestreken. Rechtsgebied: Zakelijk conflict --- Deadline: Graag zo spoedig mogelijk... » meer
Fiscalist gezocht voor advies ivm vrijvallen pensioenpolissen: pensioen uitstellen of niet?
Plaats: Braamt Toelichting in oktober wordt ik 65, diverse pensioenpolissen komen tot uitkering, naast een lijfrente. Wil een offerte voor een advies over wat het beste is. pensioen uitstellen (67 en 3 mnd) en leven van vermogen of toch pensioen uitkeren.... » meer
Advocaat gezocht ivm geschil over appartement/inboedel na overlijden van mijn vrouw 3 jaar geleden
Toelichting op de werkzaamheden: Advocaat/Jurist gezocht Erfenis probleem Mijn vrouw overleed 3 jaar geleden De erfgenamen zijn 3 neven 1 nicht en ik. Het appartement van mijn overleden vrouw willen wij verkopen. Er zijn wat geschillen over de inboedel. Zij hebben een advocaat en ik zoek er ook een. --- Deadline: ... » meer
Advocaat gezocht ivm conflict na aankoop thuisbatterij van 7000 euro (wil koop ongedaan maken)
Toelichting op de werkzaamheden: Advocaat/Jurist gezocht Aankoop thuisbatterij probleem na probleem en beloften worden niet waargemaakt ik wil de koop ongedaan maken van 7058,93 al mijn spaargeld van de laatste 23 jaar Rechtsgebied: Anders (geef toelichting) --- Deadline: Graag zo spoedig mogelijk... » meer

» Meer offerte-aanvragen voor juristen

Over Offerti
Contact
Over Offerti
Hoe werkt Offerti?
Veelgestelde vragen
Algemene voorwaarden
Privacyverklaring
Cookieverklaring
Sitemap

Werken met Offerti
Offertes aanvragen
Aanmelden als professional
Premium account
Partners/Affiliates
Bedrijvengids
Blog

Bedrijfsgegevens
Offerti BV
Noorderstraat 66
1017 TV Amsterdam
Kvk: 50196049

© Offerti 2009-2026