Advocaat/Jurist gezocht voor hulp met problemen bij instantie, wil wel weer de maatschappij in


12 september 2019
Leiden
Zuid-Holland

Vakgebied Juridisch
Locatie:
Eenmaal persoonlijk overleg

Omschrijving

Advocaat/Jurist gezocht voor hulp met problemen bij instantie, wil wel weer de maatschappij in

Geachte,

- WO opgeleid -> klaar in 2007 -> gewerkt tot oktober 2009
Vanaf oktober 2008 niet inschreven in de GBA (mocht niet van huiseigenaar) t/m 2015 ->
Ik werd eind 2009 ernstig ziek, nam ontslag, en was NIET geregistreerd in de GBA .
Door mijn ziekte heb ik mijn administratie volledig verwaarloosd. Ik nam aan dat het DUO via de belastingdienst kon zien dat ik geen inkomen had, dit was niet het geval; omdat ik niet zichtbaar was in het GBA heeft het DUO de maximale aflossingsbedragen aan een deurwaarder gegeven.
(LAVG): periode eind 2009 t/m eind 2015.
Ik heb op advies van een jurist kwijtschelding aangevraagd: afgewezen. Deurwaarder langs geweest en heeft mij aangehoord met mijn bewijzen. Deurwaarder stelde een betalingsregeling voor maar ik had geen inkomen (ook geen sociale dienst).
Verzoek tot kwijtschelding wegens medische gronden gedaan: wel begrip voor mijn situatie, maar afgewezen omdat af te lossen termijnbedrag op 0 euro staat. Meerdere malen verzoek gedaan bij het DUO om de hoofdsom bij de deurwaarder terug te vragen zodat ik geen last meer heb van de deurwaarder: DUO heeft niet op mijn verzoek gereageerd.

Ik ben na ruim 9 jaar ziekte genezen. Ik ben kan weer deelnemen aan de maatschappij. Ik wil trouwen. Ik wil een waardig leven leiden. Ik heb uitzicht op een baan. Mijn vragen:

1) Zal de deurwaarder gelijk beslag leggen op mijn eerste salaris? Zo ja, hoe kan ik dat vermijden?

2) Kan ik een orgaan (kantonrechter bijv.) vragen om de opdrachtgever (DUO) een regeling te accepteren?

3) Doordat ik niet zichtbaar was in het GBA heb ik geen dagvaarding gekregen. Hierdoor heb ik mijn verhaal niet kunnen doen. Kan ik dit aanvoeren bij een kantonrechter?

Ik wil betalen, maar niet volledig afgeroomd worden tot beslagvrije voet. Dat zal betekenen dat ik nog jaren als minima door het leven moet. Ik wil trouwen en een waardig leven leiden. Ik was ziek. Ik begrijp dat dit niet relevant is. Ik zou de reguliere termijnbedrag willen betalen dat geldt voor mijn salaris.

Wat zijn de mogelijkheden?

Bij voorbaat dank voor uw inspanning.

Met vriendelijke groet,


Advocaat/Jurist nodig?

Plaats uw aanvraag en ontvang binnen 24 uur meerdere offertes van juristen. Gratis en zonder verplichtingen!
Offertes aanvragen »

Aanmelden als professional?

Wilt u offerte-aanvragen ontvangen en toegang krijgen tot nieuwe klanten? Meld u dan aan als professional op Offerti!
Aanmelden als professional »

Eerdere offerte-aanvragen voor een Advocaat/Jurist

Fiscalist gezocht voor fiscaal advies: particuliere beleggers in onroerend goed
Plaats: Vuren Gevraagde diensten: inkomstenbelasting, belastingadvies Toelichting Wij (mijn man en ik) zijn particuliere beleggers in onroerend goed. Graag zouden we advies willen vooral op fiscaal gebied. Particulier of zakelijk? Particulier... » meer
Jurist/Mediator gezocht voor hulp bij regelen van Echtscheiding + rechtbank procedure
Plaats: Poortugaal Toelichting op de werkzaamheden Mediator gezocht voor hulp bij het regelen van echtscheiding en het maken en op papier zetten van afspraken. Ouderschapsplan Echtscheiding convenant Rechtbank procedure --- Beide partijen zijn akkoord met mediation Deadline: Graag zo spoedig mogelijk... » meer
Fiscalist gezocht voor advies over opzetten van onderhandse lening constructie
Plaats: Amsterdam Gevraagde diensten: inkomstenbelasting, belastingadvies Toelichting Advies van opzetten van onderhandse leningconstructie. Particulier of zakelijk? Particulier... » meer
Jurist/Mediator gezocht voor vastleggen afspraken over kinderalimentatie
Plaats: Veldhoven Toelichting op de werkzaamheden Kinderalimentatie zwart op wit laten zetten --- Beide partijen zijn akkoord met mediation Deadline: Graag zo spoedig mogelijk... » meer
Fiscalist gezocht voor optimaliseren vermogensallocatie om zo veel mogelijk te besparen op onze box 3
Plaats: Lelystad Gevraagde diensten: inkomstenbelasting, belastingadvies Toelichting We zijn op zoek naar een belastingadviseur die ons kan helpen onze vermogensallocatie te optimaliseren om zo veel mogelijk te besparen op onze box 3. Bestaande (en optionele) bezittingen zijn onder meer: Aflossingsvrije hypotheek... » meer

» Meer offerte-aanvragen voor juristen

Over Offerti
Contact
Over Offerti
Hoe werkt Offerti?
Veelgestelde vragen
Algemene voorwaarden
Privacyverklaring
Cookieverklaring
Sitemap

Werken met Offerti
Offertes aanvragen
Aanmelden als professional
Premium account
Partners/Affiliates
Bedrijvengids
Blog

Bedrijfsgegevens
Offerti BV
Noorderstraat 66
1017 TV Amsterdam
Kvk: 50196049

© Offerti 2009-2026