Advocaat/Jurist gezocht voor annuleren aankoop nieuwbouw vakantiewoning ivm niet opleveren


9 oktober 2019

Vakgebied Juridisch
Locatie:
Kan volledig op afstand (telefoon/e-mail/Zoom)

Omschrijving

Advocaat/Jurist gezocht voor annuleren aankoop vakantiewoning ivm niet opleveren

Toelichting op de werkzaamheden:
Het gaat om het annuleren van de aankoop (24-06-2018) van een vakantiehuis op een park/resort in de Veluwe i.v.m niet opleveren.
Ik heb voor de 'ontbindende voorwaarden' uitstel gehad tot midden december 2018. Daarna is de bouw nog steeds niet gestart.

Het 'niet opleveren' wordt veroorzaakt doordat het bestemmingsplan niet wordt aangepast: het huidige bestemmingsplan staat het bouwen van een recreatiewoonverblijf niet toe. Dit bleek mij voor het eerst op 30-09-2019 toen ik bij de gemeente alvast een omgevingsvergunning aanvroeg voor een schuurtje bij de vakantiewoning.
Het antwoord van de gemeente was: "Het huidige bestemmingsplan staat het bouwen van een recreatiewoonverblijf niet toe." en "Er is geen planologische basis om op uw perceel een hoofdgebouw te mogen bouwen".
Daarom heeft (naar mijn mening) de aankoop geen juridische basis.

Ik wil de aankoop anuleren omdat artikel 1 lid 2 en artikel 1 lid 3 van het aankoopcontract dit toestaat indien levering niet binnen 3 maanden na het ontstaan van de overmachtssituatie nog mogelijk is. Dan is elk der partijen gerechtigd de overeenkomst te ontbinden.
Ik heb de grond echter al aangekocht op 08-03-2019. (€ 132.000 incl kosten).

Voor de annulering heb ik op 01-10-2019 een brief naar de projectontwikkelaar gestuurd met referte naar bovenstaande overwegingen. Ik hoop, maar meen van wel, dat die goed is opgesteld. Bij nader inzien had ik echter óók de naam van mijn vrouw onder de email moeten zetten daar ze (uiteraard) mede-eigenaar is.
Ik wil annuleren én het geld van de grond terug. Graag uw hulp hierbij.
---
Deadline: Graag zo spoedig mogelijk


Advocaat/Jurist nodig?

Plaats uw aanvraag en ontvang binnen 24 uur meerdere offertes van juristen. Gratis en zonder verplichtingen!
Offertes aanvragen »

Aanmelden als professional?

Wilt u offerte-aanvragen ontvangen en toegang krijgen tot nieuwe klanten? Meld u dan aan als professional op Offerti!
Aanmelden als professional »

Eerdere offerte-aanvragen voor een Advocaat/Jurist

Belastingadviseur gezocht voor particulier fiscaal advies voor remigratie
Plaats: Nijmegen Gevraagde diensten: inkomstenbelasting, belastingadvies Toelichting Belastingadvies Verzoek om fiscaal advies Geachte heer/mevrouw, Kunt u aangeven wat de kosten zijn van het geven van advies over mijn onderstaande situatie? Bij voorbaat dank.A Met vriendelijke groet, --- Migratie: Remi... » meer
Advocaat gezocht om mij te informeren hoeveel en hoelang ik partneralimentatie moet betalen
Toelichting op de werkzaamheden: Advocaat/Jurist gezocht Vraag over echtscheiding ivm alimentatie en pensioen afdragen. Mijn vrouw wilt scheiden. We zijn in september 39 jaar getrouwd. Ze is nu 8 weken bij haar zus. Ik wil echter niet scheiden . Ik zit de iva, mijn vrouw in de wia, waarschijnlijk moet zij in augustus a... » meer
Gezamenlijke Advocaat gezocht voor hulp bij het regelen van onze scheiding
Toelichting op de werkzaamheden: Advocaat/Jurist gezocht Echtscheiding, gezamenlijke advocaat gezocht. Eigen woning met hypotheek, geen minderjarige kinderen. Rechtsgebied: Familiezaken (erfenis, scheiding, ed) --- Deadline: Graag zo spoedig mogelijk... » meer
Fiscalist gezocht ivm verliesverrekening BV en grote schenking aan museum
Belastingadviseur gezocht ivm verliesverrekening BV en grote schenking aan museum Plaats: Mierlo Gevraagde diensten: inkomstenbelasting, belastingadvies Toelichting Ik heb net een BV beëindigd met een 50k verlies. Ik wil dit verlies afschrijven op mijn 2026 en eventueel latere jaren inkomstenbelasting. Hoe do... » meer
Mediator/jurist gezocht: ik zie mijn dochter te weinig, mijn ex is moeilijk bereikbaar en wil mij niet het gezag geven
Plaats: Diemen Toelichting op de werkzaamheden Ik zie mijn dochter te weinig om de week heb ik nu met mijn ex afgesproken dus ik kan dan 2 weken lang niet mijn dochter zien omdat we om de week doen ze wil ook niet mijn gezag geven we zijn niet getrouwd ze doet alles zonder mij er bij te betrekken ze is nu in Spanje en... » meer

» Meer offerte-aanvragen voor juristen

Over Offerti
Contact
Over Offerti
Hoe werkt Offerti?
Veelgestelde vragen
Algemene voorwaarden
Privacyverklaring
Cookieverklaring
Sitemap

Werken met Offerti
Offertes aanvragen
Aanmelden als professional
Premium account
Partners/Affiliates
Bedrijvengids
Blog

Bedrijfsgegevens
Offerti BV
Noorderstraat 66
1017 TV Amsterdam
Kvk: 50196049

© Offerti 2009-2026