Fiscaal jurist gezocht ivm voorkoming dubbele belasting: geëmigreerde KLM-piloot


26 november 2019

Vakgebied Juridisch

Omschrijving

Fiscaal jurist gezocht ivm voorkoming dubbele belasting: geëmigreerde KLM-piloot

Gevraagde diensten: inkomstenbelasting, belastingadvies

Toelichting
Ik ben Nederlander en woon met vrouw en twee kinderen in Brasil. Mijn vorige belastingadvieskantoor heeft geen goed werk gedaan en heeft net zijn kantoor gesloten.
Uitleggen is makkelijker mondeling dan hier schriftelijk.

Ik zit nu met een ingewikkelde positie als geemigreerde met een speciale door de inspecteur regeling gegeven ter voorkoming van dubbele belastingen, een aanlag voor 2017 (jaar van mijn uitschrijving uit Haarlem) wat voor geen meter klopt. Mijn echtgenote is Brasiliaanse en heeft een BSN gekregen. Fiscus is erg traag en vol fouten.

Ik zoek een dynamische belastingconsulent. Mijn aangifte is makkelijk aangezien ik ben gepensioneerde KLM piloot en mijn enige inkomsten zijn mijn pensioen en mijn AOW. Verder heb ik geen bezit meer in Nederland.
Als een consulent mijn belangen wil behartigen zal ik erg blij zijn. Mijn vorige adviseur heeft geen goed werk gedaan en ik heb deze speciale regeling op schrift van de inspecteur, wat niet word toegepast.


Advocaat/Jurist nodig?

Plaats uw aanvraag en ontvang binnen 24 uur meerdere offertes van juristen. Gratis en zonder verplichtingen!
Offertes aanvragen »

Aanmelden als professional?

Wilt u offerte-aanvragen ontvangen en toegang krijgen tot nieuwe klanten? Meld u dan aan als professional op Offerti!
Aanmelden als professional »

Eerdere offerte-aanvragen voor een Advocaat/Jurist

Advocaat gezocht ivm geschil met mijn onderbuurman binnen een VvE met twee eigenaren (toegang tot gemeenschappelijke ruimte is afgesloten)
Toelichting Ik heb een juridisch geschil met mijn onderbuurman binnen een VvE met twee eigenaren. Volgens de splitsingsakte en juridisch advies is de kelder/kruipruimte een gemeenschappelijke ruimte. De tuin behoort tot het privgedeelte van mijn onderbuurman, maar de oorspronkelijke en gemeenschappelijke toegang tot de ... » meer
Advocaat gezocht voor hulp bij opheffen van sluiting van mijn echtelijke woning
Toelichting op de werkzaamheden: Advocaat/Jurist gezocht Bestuursrecht / Overheidsaansprakelijkheid Betreft: Spoedeisende zaak Bestuurlijke sluiting/inbeslagneming echtelijke woning (Den Haag) "Mijn echtelijke woning in Den Haag is door de politie/gemeente bestuursrechtelijk of strafrechtelijk gesloten en ve... » meer
Advocaat gezocht: op zoek naar iemand die mij helpt ivm scheiding en rechten erna
Toelichting op de werkzaamheden: Opzoek naar iemand die mij helpt ivm scheiding en rechten erna. Spaarrekening van de kinderen staat gekoppeld aan mijn betaalrekening. Deze betaalrekening bij specifieke bank wil ik opzeggen, want wordt niet gebruikt. Ik moet de spaarrekening van de kinderen dus overzetten naar hun beta... » meer
Advocaat/Jurist gezocht voor versturen van 2 opgestelde brieven aan familielid en notaris
Waarvoor zoekt u een jurist of advocaat? Anders (geef toelichting) Toelichting Ik heb 2 brieven die ik namens mijzelf door een jurist/advocaat (vanuit Nederland) aangetekend wil laten sturen naar een familielid en naar de notaris van het familielid in Nederland. De brieven heb ik zelf al opgesteld. Die hoeven niet te... » meer
Advocaat gezocht om ons beiden bij te staan bij onze echtscheiding
Toelichting op de werkzaamheden: Advocaat/Jurist gezocht Wij gaan scheiden, maar we zijn het met elkaar eens en zoeken een advocaat die ons beiden kan bijstaan Rechtsgebied: Familiezaken (erfenis, scheiding, ed) --- Deadline: Graag zo spoedig mogelijk... » meer

» Meer offerte-aanvragen voor juristen

Over Offerti
Contact
Over Offerti
Hoe werkt Offerti?
Veelgestelde vragen
Algemene voorwaarden
Privacyverklaring
Cookieverklaring
Sitemap

Werken met Offerti
Offertes aanvragen
Aanmelden als professional
Premium account
Partners/Affiliates
Bedrijvengids
Blog

Bedrijfsgegevens
Offerti BV
Noorderstraat 66
1017 TV Amsterdam
Kvk: 50196049

© Offerti 2009-2026