Advocaat/Jurist gezocht voor uitzoeken of mijn arbeidscontract gestopt mag worden


2 november 2020
Borculo
Gelderland

Vakgebied Juridisch
Locatie:
Kan volledig op afstand (telefoon/e-mail/Zoom)

Omschrijving

Advocaat/Jurist gezocht voor uitzoeken of mijn arbeidscontract gestopt mag worden

Toelichting op de werkzaamheden:
Waarvoor zoekt u een jurist of advocaat?
Anders (geef toelichting)

Toelichting
Per 1 mei ben ik een arbeidscontract aangegaan voor bepaalde tijd (1-05-2020 tot 1-02-2021) op basis van 24 uur per week ter vervanging van een collega die met zwangerschapsverlof is. Echter kwam mijn stage die per 01-09-2020 is gestart per toeval binnen dezelfde functie. Nu krijg ik geen stagevergoeding voor de maandag en dinsdag dat ik stage loop, waar ik geen problemen heb. Mijn werkdagen zijn dan woensdag, donderdag en vrijdag.
Echter werd door de organisatie waarvoor ik werk via de mail vermeld dat mijn arbeidsovereenkomst eerder zal stoppen, per 1-12-2020, wanneer de collega terug komt van zwangerschapsverlof. En dat ik dan als boventallig 24 uur per week tot 1-02-2020 stage-uren kan maken met een stagevergoeding. Echter is dit voor de stage niet noodzakelijk daar ik maar twee dagen per week stage hoef te lopen.
Mijn inziens mag mijn contract ook niet zomaar gestopt worden per 01-12-2020, daar de volgende regels in de arbeidsovereenkomst vermeld staan:
Artikel 3: de arbeidsovereenkomst wordt aangegaan voor bepaalde tijd en zal zonder tegenbericht van rechtswege eindigen op 1 februari 2021.
Artikel 9: Tussentijdse opzegging van de arbeidsovereenkomst is mogelijk met inachtneming van een opzegtermijn van twee maanden voor de werknemer. Een dubbele termijn van de opzegtermijn van de werknemer geldt voor de werkgever. Opzegging geschiedt schriftelijk tegen het einde van de kalendermaand.

30 september is bovenstaande constructie via de mail doorgegeven, echter niet door de manager die de constructie bedacht heeft.

Graag ontvang ik advies of mijn arbeidsovereenkomst op deze manier eerder gestopt mag worden door werkgever.
---
Deadline: Graag zo spoedig mogelijk


Advocaat/Jurist nodig?

Plaats uw aanvraag en ontvang binnen 24 uur meerdere offertes van juristen. Gratis en zonder verplichtingen!
Offertes aanvragen »

Aanmelden als professional?

Wilt u offerte-aanvragen ontvangen en toegang krijgen tot nieuwe klanten? Meld u dan aan als professional op Offerti!
Aanmelden als professional »

Eerdere offerte-aanvragen voor een Advocaat/Jurist

Jurist / Boekhouder gezocht voor het schrijven van een rapport over winstgevendheid van verhuurde winkelpanden
Toelichting op de werkzaamheden Ik wil een rapport laten maken dat de verandering in winstgevendheid beschrijft door het samenvoegen van een verhuurde winkelruimte van 55m2 en een voorheen onverhuurbare ruimte van 30m2, aldus het totaal brengend op 85m2. Momenteel wordt de winkelruimte verhuurd met een jaarhuur van &euro... » meer
Advocaat gezocht om de verkoop van mijn huis te ontbinden
Rechtsgebied: Huur/vastgoed Toelichting op de werkzaamheden: Advocaat/Jurist gezocht Ik wil de verkoop van mijn huis ontbinden. Wat zijn mijn opties? --- Deadline: Graag zo spoedig mogelijk... » meer
Advocaat gezocht die controleert of de documenten voor ouderschapsplanin orde zijn + indienen ervan
Toelichting op de werkzaamheden: Advocaat/Jurist gezocht Dag, mijn ex-partner en ik hebben via een erkend mediator een ouderschapsplan opgesteld en de akte van verdeling zal via de notaris worden opgesteld. Wij willen graag een advocaat die controleert of de documenten voldoende zijn en die helpt met het indienen van de... » meer
Advocaat gezocht voor advies bij oplossen zaak rondom verhuur Vastgoed
Toelichting op de werkzaamheden: Advocaat/Jurist gezocht Waarvoor zoekt u een jurist of advocaat? Huur/vastgoed Toelichting We verhuren een apartement complex in Curaçao via Booking.com. Op 14 mei 2025 is een reservering gemaakt door een inwoner van Nederland. Er is gereserveerd voor de volgende periode:... » meer
Advocaat gezocht: werkgever is re-integratieplicht niet nagekomen
Toelichting op de werkzaamheden: Advocaat/Jurist gezocht 2 werkgevers, 2e is reintegratieplicht niet nagekomen. WIA is wel goedgekeurd, Ik ben op 15 november 2022 arbeidsongeschikt geraakt. Op 27 april 2023 ben ik bevallen. Mijn zwangerschaps- en bevallingsverlof liep tot en met 7 juli 2023. Op grond van artikel 23 li... » meer

» Meer offerte-aanvragen voor juristen

Over Offerti
Contact
Over Offerti
Hoe werkt Offerti?
Veelgestelde vragen
Algemene voorwaarden
Privacyverklaring
Cookieverklaring
Sitemap

Werken met Offerti
Offertes aanvragen
Aanmelden als professional
Premium account
Partners/Affiliates
Bedrijvengids
Blog

Bedrijfsgegevens
Offerti BV
Noorderstraat 66
1017 TV Amsterdam
Kvk: 50196049

© Offerti 2009-2025