Advocaat/Jurist gezocht voor doornemen van contract te tekenen als trader voor een financiële instelling (FTMO)


14 maart 2022
Zaandam
Noord-Holland

Vakgebied Juridisch
Locatie:
Kan volledig op afstand (telefoon/e-mail/Zoom)

Omschrijving

Advocaat/Jurist gezocht voor doornemen van contract te tekenen als trader voor een financiële instelling (FTMO)

Toelichting op de werkzaamheden:
Ik ben recent aangenomen als trader voor een financiële instelling (FTMO). Ik handel financiële derivaten met hun kapitaal en mijn compensatie hiervoor is een deel van de winst die ik voor hen behaal, mijn inkomen is dus volledig afhankelijk van mijn prestaties. Deze compensatie krijg ik door elke maand een factuur te sturen voor mijn deel van de winst.

Nu ik door de sollicitatiefase heen ben en mag beginnen als trader, moet ik eerst een contract tekenen met FTMO. Ik heb de mogelijkheid om dit contact ofwel als individu of bedrijfsmatig te tekenen. Ik wil dit contract graag tekenen op een manier die resulteert in de laagst mogelijke belastingdruk voor mij.

Als ik het contract als individu teken zou mijn inkomen volledig belast worden in box 1, wat me fiscaal niet heel gunstig lijkt, aangezien het goed mogelijk is dat een groot deel in de hoogste belastingschijf terecht komt. Als ik dit contract echter als bedrijf teken, zou dat wellicht voordeliger kunnen zijn, maar dan vallen er alsnog een hoop belastingen te betalen voor ik het geld op mijn rekening heb. (BTW, vennootschapsbelasting, dividendbelasting) Ik wil graag met bespreken hoe ik een constructie op kan zetten om mijn belastingdruk te verlagen. De constructie die ik heb bedacht is als volgt:

Ik zet een bedrijf op in Nederland die het contract tekent met FTMO en alle inkomsten ontvangt. Ik zet ook een ander bedrijf op in een belastingparadijs waar ik de rechten van mijn trading strategie in onder breng. Vervolgens tekent mijn Nederlandse bedrijf een contract met mijn buitenlandse bedrijf om die trading strategie te leasen in ruil voor 90% van de inkomsten die mijn Nederlandse bedrijf genereert.

Op die manier zou het grootste deel van de winst direct doorgestuurd worden naar het buitenland, waar ik geen of weinig belasting betaal over de behaalde winst. De overige 10% van de inkomsten van FTMO die in Nederland blijft kan ik gebruiken om als salaris aan mezelf uit te keren om van te leven, en de 90% die ik naar het buitenland stuur zou ik graag willen gebruiken om een lange termijn spaarpot op te bouwen.

Nu ben ik totaal geen expert op dit gebied, en zou ik graag hulp willen met het uitwerken van de details van deze constructie en de uitvoering hiervan.

Een aantal vragen die ik vooraf al heb zijn:

1. Is het volledig legaal om dit zomaar te doen?
2. Kan ik de winsten die door het buitenlandse bedrijf worden gemaakt makkelijk aan mezelf uitkeren, of moet ik hier ook belasting over betalen? Zo ja, zou het dan eventueel mogelijk zijn om de eigenschap van dit bedrijf onder te brengen in een buitenlands trust, zodat de winsten belastingvrij uitgekeerd kunnen worden aan die trust, om vervolgens (belastingvrij) te kunnen schenken aan mezelf?
3. Kunt u me helpen bij het opzetten van deze constructie, en zo ja, wat zou dat ongeveer kosten?
4. Indien deze constructie niet mogelijk of haalbaar is, kunt u me helpen om een andere constructie op te zetten om mijn belastingdruk te verlagen?
---
Deadline: Graag zo spoedig mogelijk


Advocaat/Jurist nodig?

Plaats uw aanvraag en ontvang binnen 24 uur meerdere offertes van juristen. Gratis en zonder verplichtingen!
Offertes aanvragen »

Aanmelden als professional?

Wilt u offerte-aanvragen ontvangen en toegang krijgen tot nieuwe klanten? Meld u dan aan als professional op Offerti!
Aanmelden als professional »

Eerdere offerte-aanvragen voor een Advocaat/Jurist

Advocaat gezocht voor ontbinding geregistreerd partnerschap zonder kinderen
Toelichting op de werkzaamheden: Advocaat/Jurist gezocht Ontbinding geregistreerd partnerschap zonder kinderen Rechtsgebied: Familiezaken (erfenis, scheiding, ed) --- Deadline: Graag zo spoedig mogelijk... » meer
Advocaat gezocht om alimentatie opnieuw te laten vaststellen ivm gewijzigde omstandigheden
Toelichting op de werkzaamheden: Advocaat/Jurist gezocht Ik ben vrouw, 44 jaar uit Hillegom. De vader van mijn kinderen (17 en 12 jaar) en ik zijn ruim 10 jaar uit elkaar. De kinderen wonen bij mij. Toen is de alimentatie vastgesteld op 245 euro. De situatie is nu zodanig veranderd, dat ik heel graag de alimentatie opn... » meer
Advocaat gezocht voor bijstand in deze zaak betreffende particuliere IB-aangifte en aanslag: Na scheiding
Plaats: Norg Gevraagde diensten: inkomstenbelasting, belastingadvies Toelichting Wij zijn in 2023 gescheiden Van de belastingdienst verschillende toeslagen gekregen over 2021, 2022, 2023. Ik moet een bedrag terug betalen van ruim € 9000. Ex was zeer nalatig en gaf veel te weinig inkomsten door bij de belastingd... » meer
Advocaat gezocht voor hulp bij ontbinding van overeenkomst
Toelichting op de werkzaamheden: Advocaat/Jurist gezocht Voor hulp bij ontbinding van overeenkomst. Rechtsgebied: Anders (geef toelichting) --- Deadline: Graag zo spoedig mogelijk... » meer
Advocaat gezocht rondom conflict over betaling met compagnon
Toelichting op de werkzaamheden: Advocaat/Jurist gezocht Waarvoor zoekt u een jurist of advocaat? Zakelijk conflict Toelichting Hoofdlijnen: In 2007 een Vof begonnen met iemand. Geen Vof contract gemaakt. Verschillende contracten aangegaan waaronder met de verhuurder van ons pand destijds. Dit is slechts een va... » meer

» Meer offerte-aanvragen voor juristen

Over Offerti
Contact
Over Offerti
Hoe werkt Offerti?
Veelgestelde vragen
Algemene voorwaarden
Privacyverklaring
Cookieverklaring
Sitemap

Werken met Offerti
Offertes aanvragen
Aanmelden als professional
Premium account
Partners/Affiliates
Bedrijvengids
Blog

Bedrijfsgegevens
Offerti BV
Noorderstraat 66
1017 TV Amsterdam
Kvk: 50196049

© Offerti 2009-2025