Advocaat gezocht voor hulp bij automatische afschrijving wat ik niet wil voor lesprogramma
14 april 2023
Voorthuizen Gelderland
Vakgebied Juridisch
Locatie:
Kan volledig op afstand (telefoon/e-mail/Zoom)
Locatie:
Kan volledig op afstand (telefoon/e-mail/Zoom)
Omschrijving
Advocaat gezocht voor hulp bij automatische afschrijving wat ik niet wil voor lesprogramma
Toelichting op de werkzaamheden:
Advocaat/Jurist gezocht
Ik had telefonisch afgesproken met GoStudent voor 10 lessen, waarvoor ik heb betaald. Na een maand zouden ze contact met me opnemen om te vragen of ik wilde doorgaan, maar niemand belde. In de volgende maand heeft het bedrijf gewoon weer geld van mijn bankrekening afgeschreven. Ik belde hen op en kreeg te horen dat ik een abonnement van 6 maanden had dat ik niet kon opzeggen. Het bedrijf beweerde dat we een overeenkomst hadden en stuurde mij als bewijs een contract op een maand nadat ik de lessen had genomen, bewerend dat ik het al had ontvangen. Ik vroeg om het abonnement te beëindigen en kreeg een formulier om het contract te annuleren per e-mail. Ik heb het ingevuld en teruggestuurd. De volgende dag informeerde GoStudent mij echter dat ze mijn abonnement toch niet zouden annuleren. Naar mijn mening heb ik nooit een contract getekend, ik heb alleen voor 10 lessen betaald (ik heb er 9 gehad, waaronder één proefles). Het bedrijf eist dat ik blijf betalen en dreigt met een incassobureau.
---
Deadline: Graag zo spoedig mogelijk
Advocaat/Jurist nodig?
Plaats uw aanvraag en ontvang binnen 24 uur meerdere offertes van juristen. Gratis en zonder verplichtingen! Offertes aanvragen »
Aanmelden als professional?
Wilt u offerte-aanvragen ontvangen en toegang krijgen tot nieuwe klanten? Meld u dan aan als professional op Offerti! Aanmelden als professional »