Het gaat om een ingewikkelde nalatenschap die mijn volwassen zoon heeft gekregen van zijn vader, mijn ex-echtgenoot. Hij heeft een fiscalist/belastingadviseur nodig om met name de erfbelasting mee door te nemen en met hem naar zijn hele financiële situatie te kijken.Hij heeft van allerlei goedwillende(n) adviezen gekregen en hiermee het gevraagde belastingformulier met betrekking tot de erfbelasting ingevuld. Die erfbelasting betreft een woonschip, liggend in huurwater van Natuurmonumenten en huurtuin aan de voorkant van de ark. Daarnaast zijn er bankrekeningen met een behoorlijke waarde.
Omdat mijn zoon onder andere veel werkt en wat naïef is omgegaan met de belastingzaken heeft hij mij gevraagd om een betrouwbare fiscalist/belastingadviseur te zoeken.
Graag verneem ik uw reactie.
Particulier of zakelijk? Particulier
Advocaat/Jurist nodig?
Plaats uw aanvraag en ontvang binnen 24 uur meerdere offertes van juristen. Gratis en zonder verplichtingen! Offertes aanvragen »
Aanmelden als professional?
Wilt u offerte-aanvragen ontvangen en toegang krijgen tot nieuwe klanten? Meld u dan aan als professional op Offerti! Aanmelden als professional »