Toelichting op de werkzaamheden:
Advocaat/Jurist gezocht
Echtgenote is door een officiële vereniging vanwege haar gedrag 7mnd geschorst. Haar karakter wordt omschreven in een brief aan leden en is in het openbaar opgehangen. Hebben diverse mail wisselingen plaatsgevonden over onze vraag wat de vele beschuldigingen zijn maar bestuursleden, die zelf in de fout gegaan zijn, weigeren hoor-wederhoor
Ik wil graag dat het bestuur een brief krijgt of ze me hadden mogen schorsen voor mijn karakter, ze vertellen niet wie wat gezegd heeft over mij terwijl meer als 20 van de 50 leden mij steunen.
En indien mogelijk beschrijven dat bestuur niet open is en leden informeert dat mijn schorsing onterecht is geweest. Ik heb altijd open gestaan voor een gesprek, maar men weigert dit.
Advocaat/Jurist nodig?
Plaats uw aanvraag en ontvang binnen 24 uur meerdere offertes van juristen. Gratis en zonder verplichtingen! Offertes aanvragen »
Aanmelden als professional?
Wilt u offerte-aanvragen ontvangen en toegang krijgen tot nieuwe klanten? Meld u dan aan als professional op Offerti! Aanmelden als professional »