Voor het overtypen van een reeds bestaand boek ben ik met spoed op zoek naar een secretaresse.
Het gaat niet om een geluidsbestand, maar om het overtikken van een boek dat ik bij mijn uitgever heb teruggehaald, maar waarvan het manuscript verloren is gegaan. Ik kan een boek losbladig aanleveren. De lengte van het boek is 292 bladzijden (lang niet allemaal volledig beschreven), ca. 25x15 cm. Het gaat dus om het letterlijk overtypen, het liefst in een Word-bestand. Het is een boek geschreven voor professionals in de trainingsbranche.
Heeft de secretaresse specifieke vakkennis nodig?
Nee
Wat is de deadline voor de uitwerking?
Zo snel mogelijk
Secretaresse nodig?
Plaats uw aanvraag en ontvang binnen 24 uur meerdere offertes van secretaresses. Gratis en zonder verplichtingen! Offertes aanvragen »
Aanmelden als professional?
Wilt u offerte-aanvragen ontvangen en toegang krijgen tot nieuwe klanten? Meld u dan aan als professional op Offerti! Aanmelden als professional »