Jurist gezocht: Autootje gekocht; 3x weggesleept en RDW stelt fraude met kilometerteller. Wat zijn mijn kansen?


2 november 2016
Rotterdam
Zuid-Holland

Vakgebied Juridisch

Omschrijving

Jurist gezocht: Autootje gekocht; 3x weggesleept en RDW stelt fraude met kilometerteller. Wat zijn mijn kansen?

Toelichting op de werkzaamheden
Maart jl goedkoop autootje gekocht. Meteen de eerste week problemen. Tot 3 keer toe door ANWB weggesleept van de grote weg. Bij nazoeken RDW bleek dat de km stand niet klopte (was bijna 110.000 km meer dan de meter vermeldde).

Heb de garagehouder hierover ingelicht en hem gevraagd deze auto terug te nemen en mij het aankoopbedrag terug te betalen, hetgeen hij wettelijk verplicht is.
Reactie: dat kan, maar beter even wachten.

Daarna verplichte APK keuring, bleek de helft van de koopprijs te bedragen.
Heb schriftelijk (aangetekend) nogmaals deze man gesommeerd de auto terug te nemen en, binnen een termijn van 3 weken, het aankoopbedrag op mijn bankrekening te storten. Niets op gehoord.
Voor de goede orde nogmaals een aangetekende herinnering gestuurd met een betaaltermijn van 5 werkdagen, welke brief wegens weigering door de geadresseerde aan mij is geretourneerd.

Nu dreigt hij mij met de politie als ik de auto niet bij hem weghaal. Heb het kenteken inmiddels geschorst en kan de auto voorlopig in de garage van mijn ouders zetten.

Wat zijn mijn kansen wanneer ik hierover een civiele procedure aanspan? Graag hoor ik,


Advocaat/Jurist nodig?

Plaats uw aanvraag en ontvang binnen 24 uur meerdere offertes van juristen. Gratis en zonder verplichtingen!
Offertes aanvragen »

Aanmelden als professional?

Wilt u offerte-aanvragen ontvangen en toegang krijgen tot nieuwe klanten? Meld u dan aan als professional op Offerti!
Aanmelden als professional »

Eerdere offerte-aanvragen voor een Advocaat/Jurist

Advocaat gezocht voor hulp bij afwikkelen van scheiding
Toelichting op de werkzaamheden: Advocaat/Jurist gezocht Echtscheidingsadvocaat nodig. Mediation gestart maar door haar afgebroken. Rechtsgebied: Familiezaken (erfenis, scheiding, ed) --- Deadline: Graag zo spoedig mogelijk... » meer
Advocaat gezocht voor maken van afspraken en op papier zetten bij echtscheiding
Toelichting op de werkzaamheden: Advocaat/Jurist gezocht Ik ben op zoek naar een advocaat met toevoeging voor een echtscheiding. Er zijn al wel wat dingen geregeld via een mediator maar nu loopt het vast en komt de mediator niet verder en heb ik een advocaat nidig Rechtsgebied: Familiezaken (erfenis, scheiding, ed) ... » meer
Advocaat gezocht nadat de douane bij ons bedrijf in binnengevallen: Automotive
Toelichting op de werkzaamheden: Advocaat/Jurist gezocht Geachte mevrouw/heer, Namens ons bedrijf verzoek ik u om juridische bijstand naar aanleiding van een inval door de FIOD en Douane op vrijdag 31 oktober 2025. Het betreft geen acute spoedsituatie, maar wij willen dat de zaak binnen enkele weken helder is en dat de n... » meer
Advocaat gezocht voor hulp bij het regelen van het stopzetten van partneralimentatie
Toelichting op de werkzaamheden: Advocaat/Jurist gezocht Stopzetten partneralimentatie door omstandigheden. Ik ben dagdienst gaan werken om te voorkomen dat ik in de weekenden moet werken en op die manier er niet kunnen zijn voor mijn dochtertje van 7 jaar om de 2 weken. Ik betaal nu al iets meer dan10 jaar partner a... » meer
Advocaat/Jurist gezocht voor hulp bij echtscheiding
Toelichting op de werkzaamheden Brief met verzoek tot echtscheiding ontvangen maar staan onwaarheden in en alles moet naar hem. Rechtsgebied: Familiezaken (erfenis, scheiding, ed)... » meer

» Meer offerte-aanvragen voor juristen

Over Offerti
Contact
Over Offerti
Hoe werkt Offerti?
Veelgestelde vragen
Algemene voorwaarden
Privacyverklaring
Cookieverklaring
Sitemap

Werken met Offerti
Offertes aanvragen
Aanmelden als professional
Premium account
Partners/Affiliates
Bedrijvengids
Blog

Bedrijfsgegevens
Offerti BV
Noorderstraat 66
1017 TV Amsterdam
Kvk: 50196049

© Offerti 2009-2025