Jurist gezocht: Autootje gekocht; 3x weggesleept en RDW stelt fraude met kilometerteller. Wat zijn mijn kansen?


2 november 2016
Rotterdam
Zuid-Holland

Vakgebied Juridisch

Omschrijving

Jurist gezocht: Autootje gekocht; 3x weggesleept en RDW stelt fraude met kilometerteller. Wat zijn mijn kansen?

Toelichting op de werkzaamheden
Maart jl goedkoop autootje gekocht. Meteen de eerste week problemen. Tot 3 keer toe door ANWB weggesleept van de grote weg. Bij nazoeken RDW bleek dat de km stand niet klopte (was bijna 110.000 km meer dan de meter vermeldde).

Heb de garagehouder hierover ingelicht en hem gevraagd deze auto terug te nemen en mij het aankoopbedrag terug te betalen, hetgeen hij wettelijk verplicht is.
Reactie: dat kan, maar beter even wachten.

Daarna verplichte APK keuring, bleek de helft van de koopprijs te bedragen.
Heb schriftelijk (aangetekend) nogmaals deze man gesommeerd de auto terug te nemen en, binnen een termijn van 3 weken, het aankoopbedrag op mijn bankrekening te storten. Niets op gehoord.
Voor de goede orde nogmaals een aangetekende herinnering gestuurd met een betaaltermijn van 5 werkdagen, welke brief wegens weigering door de geadresseerde aan mij is geretourneerd.

Nu dreigt hij mij met de politie als ik de auto niet bij hem weghaal. Heb het kenteken inmiddels geschorst en kan de auto voorlopig in de garage van mijn ouders zetten.

Wat zijn mijn kansen wanneer ik hierover een civiele procedure aanspan? Graag hoor ik,


Advocaat/Jurist nodig?

Plaats uw aanvraag en ontvang binnen 24 uur meerdere offertes van juristen. Gratis en zonder verplichtingen!
Offertes aanvragen »

Aanmelden als professional?

Wilt u offerte-aanvragen ontvangen en toegang krijgen tot nieuwe klanten? Meld u dan aan als professional op Offerti!
Aanmelden als professional »

Eerdere offerte-aanvragen voor een Advocaat/Jurist

Belastingadviseur gezocht voor particulier fiscaal advies voor remigratie
Plaats: Nijmegen Gevraagde diensten: inkomstenbelasting, belastingadvies Toelichting Belastingadvies Verzoek om fiscaal advies Geachte heer/mevrouw, Kunt u aangeven wat de kosten zijn van het geven van advies over mijn onderstaande situatie? Bij voorbaat dank.A Met vriendelijke groet, --- Migratie: Remi... » meer
Advocaat gezocht om mij te informeren hoeveel en hoelang ik partneralimentatie moet betalen
Toelichting op de werkzaamheden: Advocaat/Jurist gezocht Vraag over echtscheiding ivm alimentatie en pensioen afdragen. Mijn vrouw wilt scheiden. We zijn in september 39 jaar getrouwd. Ze is nu 8 weken bij haar zus. Ik wil echter niet scheiden . Ik zit de iva, mijn vrouw in de wia, waarschijnlijk moet zij in augustus a... » meer
Gezamenlijke Advocaat gezocht voor hulp bij het regelen van onze scheiding
Toelichting op de werkzaamheden: Advocaat/Jurist gezocht Echtscheiding, gezamenlijke advocaat gezocht. Eigen woning met hypotheek, geen minderjarige kinderen. Rechtsgebied: Familiezaken (erfenis, scheiding, ed) --- Deadline: Graag zo spoedig mogelijk... » meer
Fiscalist gezocht ivm verliesverrekening BV en grote schenking aan museum
Belastingadviseur gezocht ivm verliesverrekening BV en grote schenking aan museum Plaats: Mierlo Gevraagde diensten: inkomstenbelasting, belastingadvies Toelichting Ik heb net een BV beëindigd met een 50k verlies. Ik wil dit verlies afschrijven op mijn 2026 en eventueel latere jaren inkomstenbelasting. Hoe do... » meer
Mediator/jurist gezocht: ik zie mijn dochter te weinig, mijn ex is moeilijk bereikbaar en wil mij niet het gezag geven
Plaats: Diemen Toelichting op de werkzaamheden Ik zie mijn dochter te weinig om de week heb ik nu met mijn ex afgesproken dus ik kan dan 2 weken lang niet mijn dochter zien omdat we om de week doen ze wil ook niet mijn gezag geven we zijn niet getrouwd ze doet alles zonder mij er bij te betrekken ze is nu in Spanje en... » meer

» Meer offerte-aanvragen voor juristen

Over Offerti
Contact
Over Offerti
Hoe werkt Offerti?
Veelgestelde vragen
Algemene voorwaarden
Privacyverklaring
Cookieverklaring
Sitemap

Werken met Offerti
Offertes aanvragen
Aanmelden als professional
Premium account
Partners/Affiliates
Bedrijvengids
Blog

Bedrijfsgegevens
Offerti BV
Noorderstraat 66
1017 TV Amsterdam
Kvk: 50196049

© Offerti 2009-2026