Nieuwe BSN-nummers per 1 januari 2020: eenmanszaken met personeel, let op het loonheffingennummer!

15 november 2019 - Jerry Grando B.ec. AB
Vakgebied: Financieel

Een groot aantal eenmanszaken in Nederland krijgt voor 1 januari 2020 een nieuw btw-identificatienummer van de Belastingdienst.
Dit komt omdat ook de Belastingdienst moet voldoen aan de nieuwe privacywetgeving. Het nieuwe btw-identificatienummer bevat daarom niet langer het oude burgerservicenummer (BSN).
Eenmanszaken met personeel krijgen ook een nieuw btw-identificatienummer en moeten hun interne organisatie daarop aanpassen. Daar komt nog wat bij: op de salarisspecificatie die de eigenaar van de eenmanszaak aan zijn personeel uitreikt, staat een loonheffingennummer. Daarin zit straks, dus ook per 1 januari 2020, nog steeds het BSN van de eigenaar verwerkt.
Controleer dus of dit ook bij u het geval is. Zo ja? Vraag vanwege de privacywetgeving bij de belastingdienst om een nieuw loonheffingennummer zonder uw BSN. Of de belastingdienst aan uw verzoek zal kunnen voldoen, moet nog blijken.

Over de auteur - Jerry Grando B.ec. AB

Jerry Grando B.ec. AB / Grando Bedrijfsadministratie & AdviesGrando Bedrijfsadministratie & Advies is al meer dan 15 jaar een klantgericht administratiekantoor met klanten in heel Nederland. Zelfredzaamheid vinden wij belangrijk. Daarom geeft ons administratiekantoor ook trainingen zodat ondernemers zelf de eigen aangifte omzetbelasting of inkomstenbelasting kunnen doen. Ons kantoor is gecertificeerd door de Nederlandse Orde van Administratie- en Belastingdeskundigen.

www.grando-payroll.nl
Zelf een blog schrijven? » Meer informatie

Boekhouder nodig?

Plaats uw aanvraag en ontvang binnen 24 uur meerdere offertes van boekhouders. Gratis en zonder verplichtingen!
Offertes aanvragen »

Aanmelden als professional?

Wilt u offerte-aanvragen ontvangen en toegang krijgen tot nieuwe klanten? Meld u dan aan als professional op Offerti!
Aanmelden als professional »

Eerdere offerte-aanvragen op Offerti.nl

Boekhouder gezocht voor volledige boekhouding en aangiften: Maritieme Dienstverlening
29-09-2023 | Financieel / Administratie
Plaats: Vierpolders Gevraagde diensten: boekhouding, jaarrekening, belastingaangiftes Toelichting: Beste boekhouder in ben op zoek van een prijs opgave voor een boekhouder om aangifte te doen, Goede morgen ik wil aangifte doen op 1-10- 2023. Ik hoor graag hoe ik dat moet doen Ik moet wel aangifte doen op 01-10... » meer
Advocaat/Jurist gezocht om contract wel of niet te ondertekenen
29-09-2023 | Juridisch / Arbeidsrecht-pensioenrecht
Toelichting Heb een vast contract maar vanwege het ziek zijn (verslaving) hebben ze me vandaag aangeboden, Om me loon door te betalen tot 1 februari 2024. En daarna stopt het maar heb een vast contract. Maar er is best veel gebeurd dus de werkrelatie is over nadat ik uit kliniek ben is het mogelijk wat ze doen. Heb tot... » meer
Incompany Training: Assertiviteitstrainer gezocht voor onze pedagogische medewerkers: Scholengemeenschap (kopie)
29-09-2023 | Bedrijfstraining / Coaching-intervisie
Incompany Training: Assertiviteitstrainer gezocht voor onze pedagogische medewerkers: Scholengemeenschap Plaats: Hilversum Soort coaching: assertiviteit Toelichting Geeft u ook in-company deze training? Wij zoeken voor ons team pedagogisch medewerkers een dagdeel een workshop om assertiever te leren reageren. Gro... » meer
Incompany Training: Assertiviteitstrainer gezocht voor onze pedagogische medewerkers: Scholengemeenschap
29-09-2023 | Coaching / Persoonlijke-effectiviteit
Plaats: Hilversum Soort coaching: assertiviteit Toelichting Geeft u ook in-company deze training? Wij zoeken voor ons team pedagogisch medewerkers een dagdeel een workshop om assertiever te leren reageren. Groep is 15 personen in Hilversum. --- Deadline: Graag zo spoedig mogelijk Bedrijf Scholengemeenschap... » meer
Drukker gezocht voor glossy magazine voor evangelische gemeenschap
29-09-2023 | Vormgeving-media / Drukwerk
Toelichting op de werkzaamheden: Glossy magazine van +/- 10 paginas voor 40 jarig bestaan van evangelische gemeenschap in Noordwijk --- Deadline: Graag zo spoedig mogelijk... » meer


Over Offerti
Contact
Over Offerti
Hoe werkt Offerti?
Veelgestelde vragen
Algemene voorwaarden
Privacyverklaring
Cookieverklaring
Sitemap

Werken met Offerti
Offertes aanvragen
Aanmelden als professional
Premium account
Partners/Affiliates
Bedrijvengids
Blog

Bedrijfsgegevens
Offerti BV
Noorderstraat 66
1017 TV Amsterdam
Kvk: 50196049

© Offerti 2009-2023