Op zoek naar een goede en betaalbare loopbaancoach?
| Plaats uw aanvraag op Offerti.nl |
| Onze coaches reageren binnen 24 uur |
| U ontvangt meerdere offertes, gratis en vrijblijvend! |
Gratis offertes aanvragen »Eerdere offerte-aanvragen voor een loopbaancoach
Categorie: Loopbaan coaching
Plaats: De Kwakel Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting Ik heb een kappersopleiding gevolgd maar door omstandigheden de afgelopen 9 jaar bij verschillende bedrijven/branches altijd op kantoor gewerkt. Nu is bij mijn laatste werkgever mijn contract niet verlengd en ben ik erg aan het nadenken wat ik echt wil. Ik ben b... »
Plaats: Alkmaar Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting Ik ben een Amerikaanse burger die met mijn Nederlandse vriend woont. Ik heb plan om in Nederland voor altijd te bliven en om eventueel Nederlandse burger te worden. Ik woon hier drie en half jaar. Ik heb een WO master in kunst en cultuur van de Universiteit Leiden... »
Plaats: Almere Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting Gewerkt bij ABN AMRO (12,5 jaar), daarna gewerkt op crediteurenadministratie inkoopadministratie en debiteurenadministratie. Sinds 5 jaar werkzaam bij Primark. Daar heb ik het niet meer naar mijn zin. Ben daar voornamelijk een soort van vakkenvuller. Teveel supervi... »
Plaats: Diessen Soort coaching: studiekeuze, loopbaancoaching Toelichting Ik volg nu de opleiding mechatronica op het ROC MBO. Dit is alleen niet mijn ding. Ik zou graag een eigen bedrijf willen maar ik weet echt niet waar me interesses liggen. Ik heb veel studie keuze testen gedaan maar overal komt wat anders uit en dat he... »
Plaats: Almere Soort coaching: sollicitatietraining Toelichting Wat zijn de kosten voor een sollicitatietraining en hoe lang duurt deze training? Geslacht: Vrouw Leeftijd: Opleidingsniveau: Huidige functie: Deadline: Zo snel mogelijk... »
Plaats: Enkhuizen Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting Ik wil graag hulp met mijn onzekerheid, onrust die ik continu ervaar bij het maken van keuzes of rust die ik graag zou willen hebben. Het niet kunnen voelen omdat de emoties de overhand hebben. Levenservaring beheersen mijn gevoel en ben hierdoor mijzelf een bee... »
Plaats: Amsterdam Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting: Sinds een aantal maanden ben ik op zoek naar een nieuwe baan maar dit wil helaas niet zo vlotten. Waar ik nu tegen aan loop is of ik berhaupt wel op de goede vacatures aan het solliciteren ben. Op basis van mijn huidige CV vind ik het dus lastig om te zien waar... »
Loopbaancoach gezocht: tijd voor een 'carriereswitch': terug naar de sector waar wel mijn hart of compleet iets anders?! Plaats: Andijk Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting: Na 17 jaar werken in een baan waar niet mijn hart ligt, vind ik het tijd om een 'carriereswitch' te maken. Terug naar de se... »
Plaats: Amersfoort Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting Goedemorgen, Ik ben 45 jaar en sinds vorig jaar zomer ben ik werkloos. Ik heb een opleiding als verkeersplanoloog en heb het grootste deel van mijn carrire als verkeerskundige gewerkt. Over mijn volgende stap twijfel ik en merk dat ik ondanks eerdere coaching, ... »
Plaats: Zoetermeer Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting: Ik ben een man van 40 jaar en werk al jaren voor een groot Amerikaans concern. De laatste jaren nemen de corporate druk, verzuiling van verantwoordelijkheden en de regeltjes en procedures alleen maar toe. Hierdoor sta ik niet in mijn kracht en ben ik voornamel... »
Plaats: Boskoop Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting: Goedemorgen, Ik ben 31 jaar, bijna 10 jaar werkzaam als maatschappelijk werker. Ik heb altijd binnen hetzelfde bedrijf gewerkt. Ik ben begonnen als algemeen maatschappelijk werker en daarna gespecialiseerd in de hulpverlening aan gezinnen waar huiselijk geweld en... »
Plaats: Arnhem Toelichting Hallo, Ik ben sinds twee jaar afgestudeerd als veiligheidskundige en werk nu een jaar bij een adviesbureau.Hier heb ik echter onlangs ontslag genomen omdat ik het zowel inhoudelijk en qua werkvorm niet naar mijn zin heb. Ik merk nu aan mijzelf dat ik vastloop in het zoeken naar een volgende stap i... »
Plaats: Leiden Soort coaching: Toelichting Ik zou baat hebben bij een training omdat ik denk dat ik zelfverzekerder over zou moeten overkomen tijdens een gesprek, en inzicht wil krijgen in mijn sterke eigenschappen en valkuilen. Geslacht: Vrouw Leeftijd: Opleidingsniveau: Huidige functie: Deadline: Zo snel mogelijk... »
Plaats: Rotterdam Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting Hi, I work as a Lecturer at a Hogeschool. I am looking for a career change. But I have only worked in academic institutions so far and have no idea what else I can do. I do speak Dutch but its easier for me to write in English. Geslacht: vrouw Leeftijd: 35 Oplei... »
Plaats: Almelo Toelichting Goedemiddag, Ik ben 47 jaar oud en en werk al ruim 25 jaar als psychiatrisch verpleegkundige. Ik heb op verschillende afdelingen gewerkt en diverse werk gerelateerde cursussen gevolgd in de afgelopen jaren. Regelmatig heb ik gedacht het wordt tijd voor wat anders. Een studie pak ik niet op, aangez... »
Plaats: Apeldoorn Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting Goedemorgen, Op dit moment sta ik op een kruispunt in mijn leven en ik weet niet zo goed welke kant ik op moet In mijn huidige baan ben ik gedeeltelijk medewerker binnendienst en gedeeltelijk accountmanager bij een international bedrijf. Bij het bedrijf is veel ... »
Plaats: Dordrecht Soort coaching: studiekeuzebegeleiding Toelichting: Ik ben op zoek naar studiekeuzebegeleiding voor mijn zoon van 18. Hij heeft vorig jaar zijn HAVO-diploma gehaald en heeft daarna een tussenjaar genomen.Inmiddels heeft hij een baan voor 40 uur per week, maar het contract loopt af per 1 juli a.s. Hij heeft... »
Plaats: Vinkeveen Soort coaching: studiekeuze, loopbaanbegeleiding Toelichting: Mijn dochter zit in vwo 6 vakkenpakket maatschappij en cultuur en maatschappij en economie / zij heeft gedacht aan studie antropologie/ geschiedenis en rechten. Zij weet momenteel helemaal niet meer wat zij moet kiezen. Ik zoek iemand die haar m... »
Plaats: Nijmegen Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting In mijn huidige baan mis ik uitdaging en de kansen om mij te ontwikkelen. Ook met het zoeken naar wat anders loop ik vast omdat ik niet precies weet wat ik wil. Of de geschikte opleiding /ervaring mis. Geslacht: Man Leeftijd: Opleidingsniveau: Huidige functie: De... »
Plaats: Utrecht Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting Op het moment ben ik al een tijdje niet gelukkig in mijn werk. Sinds december ben ik officieel weer hersteld van een burn-out. Tijdens deze burn-out ben ik erachter gekomen dat het werk wat ik nu doe mij niet gelukkig maakt. Ik ben nu dan ook zoekende, alleen kan ... »
Plaats: Amsterdam Soort coaching: sollicitatietraining Toelichting Ik ben nu werkzaam bij een grote bank en wil binnenkort weer gaan solliciteren. Aangezien er een reorganisatie is ga ik het bedrijf per 22 mei verlaten. Ik vind het lastig om mezelf goed te presenteren en zou dat met name willen verbeteren. Ik ben benieuwd w... »
Plaats: Arnhem Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting Beste meneer/mevrouw, Eind januari ben ik gestopt met de opleiding Human Resource Management. Ik heb alleen het propedeusejaar gevolgd maar helaas had ik teveel moeite met een aantal economische vakken (algemene economie, bedrijfseconomie). Ik heb vanaf dat moment ... »
Plaats: Beilen Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting: Vanaf 2012 ben ik afgestudeerd als fysiotherapeut. Ik ben al 5 jaar werkzaam als fysiotherapeut in het UMCG en heb 2 jaar geleden een kleine uitstap gemaakt naar de opleiding tot anesthesiemedewerker. Dit was het uiteindelijk niet en toen ben ik gestopt en weer al... »
Plaats: Amstelveen Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting: Ben al jaren in de pensioensector werkzaam (leeftijd 52 jaar) en ben op zoek naar iets anders. Maar wat? Heb een dienstverlenende instelling en werk graag met en voor mensen. Ik vind hard werken geen probleem. Ik zie mijzelf niet zo gauw terug in de zorg. Mijn... »
Plaats: Dordrecht Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting Na 5 jaar uit het werkveld te zijn geweest i.v.m. het starten van een gezin, wil ik graag weer aan de slag. Geslacht: Vrouw Leeftijd: Opleidingsniveau: Huidige functie: Deadline: Zo snel mogelijk... »
Plaats: Meppel Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting Geachte heer/mevrouw, Ik ben ongelukkig in mijn werk. Ik ontvang niet de voldoening en de waardering van werkgevers terwijl ik aantoonbaar goed werk aflever. Ik zoek een werkgever of vak waarin de praktijk meer naar voren komt dan theorie. Een waardig en menselijk ... »
Plaats: Rotterdam Toelichting Werkzaam als juridisch medewerker/secretaresse na mijn rechtenstudie in Leiden. Inmiddels ook een jong gezin. Ik twijfel al een lange tijd of dit werk wel is wat ik wil en of de juridische sector berhaupt wel is waar ik in verder wil. Maar wat ik dan wel wil weet ik ook niet goed. Ik vind veel ... »
Plaats: Hoorn Toelichting Goedemiddag. Graag zou ik een gesprek aangaan met een loopbaanprofessional. Ik ben in mei 3 jaar in dienst bij een bedrijf dat marktonderzoek faciliteert. Na mijn studie Media & Entertainment Management en mijn afstudeerstage bij twee platenmaatschappijen ben ik daar in gerold onder het mom van ... »
Plaats: Zuid-Scharwoude Toelichting Bijna 16 jaar werkzaam in het voortgezet onderwijs als docent muziek en een aantal jaar mentor. Nu is het tijd voor een nieuwe uitdaging, maar weet niet zo goed wat mijn mogelijkheden zijn en welke kant ik op zou willen/kunnen. Deadline: graag zo spoedig mogelijk Geslacht: vrouw Leeftijd:... »
Toelichting Geachte heer/mevrouw Graag ontvang ik een vrijblijvende offerte voor een sollicitatietraining. Ik studeer rechtsgeleerdheid en hoop een baan te vinden in de juridische sector naast mijn studie. Mijn cv kan veel beter opgemaakt worden en ik hoop door middel van deze training minder blokkades te krijgen tijdens ee... »