Op zoek naar een goede en betaalbare loopbaancoach?
| Plaats uw aanvraag op Offerti.nl |
| Onze coaches reageren binnen 24 uur |
| U ontvangt meerdere offertes, gratis en vrijblijvend! |
Gratis offertes aanvragen »Eerdere offerte-aanvragen voor een loopbaancoach
Plaats: Westdorpe Soort coaching: relatietherapie Toelichting op de situatie Mijn vrouw is volledig geblokkeerd ten opzichte van mij en wil graag scheiden. We zijn 17 jaar samen waarvan 8 jaar getrouwd. We hebben een zoontje van bijna 9 jaar. Grootste probleem voor haar is dat ik teveel controle wil en zij het gevoel heeft ... »
Plaats: Eindhoven Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting: Ik ben een werkzoekende zonder diploma en werk ervaring. Geen zelfvertrouwen in mezelf. Wil wel een opleiding volgen maar heb geen geld om de opleiding te betalen en kan geen betaalde stageplek vinden. Graag kan ik wat hulp gebruiken bij het vinden van de juist... »
Plaats: Tholen Soort coaching: relatietherapie Toelichting op de situatie Ik ben 16 jaar en ik had 18 maanden en 2 weken met mijn vriend, maar ik deed iets heel stoms. Ik ging steeds vaker ruzie zoeken. Ik weet niet eens meer waarom ik denk dat ik het deed om meer aandacht van mij vriend te krijgen, maar ik zal het zo graag... »
Toelichting op de werkzaamheden Wij zoeken een ondernemers-coach of trainer die ervaring heeft in training en of coaching van ondernemers. Inhoudelijk We hebben een familie bedrijf in fietsen en mijn man, zoon en en ik werken met nog 2 leerling monteurs op een klein stukje werkvloer. Vader en zoon hebben vaak woorden met le... »
Plaats: Almelo Soort coaching: relatietherapie Toelichting: We staan op dit moment voor de keuze om te stoppen met de relatie of nog iets te proberen. Er is bij ons enstig gebrek aan intimiteit, goede communicatie, weinig of geen gevoel van respect, de een voelt zich alleen maar op de buitenwereld gericht en de ander niet a... »
Plaats: regio Breda en Roosendaal Soort coaching: assertiviteit Toelichting: Graag wil ik offertes voor een assertiviteitstraining. Ik ben niet genteresseerd in eendaagse cursussen of alleen online trainingen. Liefst regio Breda en Roosendaal. Ik hoop dat ik door het volgen van de cursus vaker "nee" kan zeggen op ... »
Plaats: Bergen op Zoom Soort coaching: assertiviteit Toelichting: Ik zou graag willen leren om duidelijker mijn grenzen aan te geven, nee te durven zeggen en op te komen voor mijzelf. Vooral binnen mijn werk zou dit goed van pas komen. Ik ben werkzaam als coach dagbesteding binnen de ouderenzorg. Ik heb de opleiding verzorg... »
Plaats: Groningen Soort coaching: studie-advies, loopbaancoaching Toelichting: Ik heb in 2015 mijn MBO diploma Sociaal Agogisch Werk niveau 4 behaald. Ik ben in september 2015 gestart met de HBO opleiding Media en entertainment management en ben hier in mei 2016 mee gestopt omdat het voor mij niet de juiste studie was. Ik w... »
: het kost mij zoveel energie dat ik zoveel nadenk over wat anderen van me denken Plaats: Etten-Leur Soort coaching: assertiviteit Toelichting: Ik zou graag meer mezelf willen zijn op mijn werk en in nieuwe situaties. Ik ben bang wat anderen van me denken, of ik overkom waardoor ik ook niet altijd over kan komen zoals ik be... »
Plaats: Hoensbroek Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting: Beste, Ik heb Social Work gestudeerd en verschillende cursussen autisme. Ik werk momenteel als doelgroepspecialist in de gehandicaptenzorg voor volwassenen met psychiatrische problematieken, autisme, mentale handicap en gedragsproblemen. Ik wil wat anders, maa... »
Plaats: Laren Soort coaching: sollicitatietraining Toelichting: Aanvraag is voor onze zoon van 25, in september afstuderend (MRE), Hij heeft moeite met sollicitatiegesprekken, hij is (te) nerveus daarvoor en komt daardoor niet tot zijn recht. Dit vernam ik zojuist van een directeur van een groot taxatiebureau met wie hij vo... »
Plaats: Ridderkerk Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting: Inmiddels werk ik ruim 5 jaar als organisatieadviseur bij een adviesbureau. Door de vele wijzigingen binnen ons bedrijf afgelopen jaar voel ik me er nu niet meer thuis. Voordat ik een volgende stap zet, wil ik echter wel het goede gevoel hier bij hebben. Wat p... »
Plaats: Rolde Soort coaching: assertiviteit Toelichting: Goedenavond, Ik zou graag een cursus assertiviteitstraining willen volgen in Assen. Graag zou ik met jullie in contact willen komen om mij op te geven en het 1 en ander duidelijk te krijgen, hoe en wat. Alvast bedankt. Met vriendelijke groet, Geslacht: vrouw Werk: Kon... »
Plaats: Hoogezand Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting: Ik ben nu paneeloperator bij een chemisch bedrijf en heb gesolliciteerd op de functie van teamleider binnen onze organisatie, het is echter meer dan 20 jr geleden dat ik een sollicitatie gesprek heb gevoerd en vind het moeilijk te vertellen waarom ze juist mij ... »
Plaats: Nieuw Vennep Soort coaching: assertiviteit Toelichting: Ik ben op zoek naar een assertiviteitstraining die gericht is op persoonlijke ontwikkeling in zowel werk als priv, dus in het algemeen. Geslacht: vrouw Werk: verpleegkundige Opleiding: verpleegkunde Deadline: op korte termijn... »
Plaats: Roelofarendsveen Soort coaching: assertiviteit Toelichting: Ik ben op zoek naar een assertiviteitstraining, ik wil leren omgaan met kritiek en beter communiceren met mijn werkgevers Geslacht: vrouw Werk: financile administratie bij een klein bedrijf Opleiding: mavo en daarna een secretarile opleiding Leeftijd: 47 De... »
Plaats: Nieuw-Schoonebeek Toelichting Wij zijn bijna 30 jr bij elkaar en 23 jr getrouwd en ups en downs gehad we zitten nu helemaal vast en ik wil mn huwelijk en gezin behouden ondanks de ellende wat we nu samen hebben. Iik geloof dat we hier uit kunnen komen. Iik wil niet scheiden want ik hou nog van mijn man. Hij is nu zo... »
Plaats: Maastricht Soort coaching: assertiviteit Toelichting: Graag wil ik meer voor mezelf opkomen, ik wil assertiever worden en meer zelfvertrouwen opbouwen. Voor mij is het belangrijk dat sessies ook in de avonduren of het weekend gehouden kunnen worden in verband met mijn werk. Geslacht: man Werk: Kandidaat register mak... »
Plaats: Rijswijk Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting: Na afronden van master arbeidsrecht in de advocatuur gaan werken, door overspannenheid ontslag genomen en tijdje iets anders gaan doen buiten mijn werkveld. Nu sinds een jaar een nieuwe baan waar ik nu weer niet op mijn plek zit. De vraag 'wat wil ik eigenli... »
Plaats: Krimpen aan den IJssel Soort coaching: assertiviteit Toelichting: Mijn dochter Maaike, 16 jaar, wil graag een training volgen. Zij is haar hele leven al erg verlegen en wil graag wat zelfverzekerder worden en zich minder ongemakkelijk voelen als ze bij mensen is die ze niet kent. Ze wil dan gewoon een praatje kunnen... »
Plaats: Middelharnis Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting: Goedemorgen. Ik ga bij het begin beginnen. Ik heb 3 jaar geleden ontslag genomen bij defensie als onderofficier omdat ik meer tijd wilde doorbrengen met mijn gezin. Ik zou gaan werken in de beveiliging met 1 dag school. Helaas waren er loze beloftes gemaakt ... »
Plaats: Beverwijk Soort coaching; relatietherapie Toelichting Mijn man en ik zitten in een moeilijke periode van onze relatie, waarin we er momenteel aan denken om uit elkaar te gaan. De communicatie is moeilijk en daarnaast ben ik een soort van overbelast/ burn-out. Een optie is misschien om relatietherapie te gaan probere... »
Plaats: 's-Hertogenbosch Soort coaching: assertiviteit Toelichting: Ik zou graag zelfverzekerder willen worden en beter willen worden in het communiceren. Geslacht: man Werk: Beveiligingsmedewerker Opleiding: security management, particuliere beveiliging Deadline: op korte termijn... »
Woonplaats: Heemstede Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting: Iemand die mij helpt met het herorinteren na onvrijwillig verlies van de oude baan. Verwerken van wat is gebeurd en op zoek naar wat nu past. Waarbij van te voren niet vast staat, dat je opnieuw gaat zoeken in de oude functie. Geslacht: vrouw Werk: salarisa... »
Plaats: Etten-Leur Soort coaching: assertiviteit Toelichting: Al in mijn kindertijd ben ik erg gevoelig voor en slecht opgewassen tegen dominante mensen. Ik ben er zelfs door in de problemen gekomen op mijn werk. Ik zou graag als particulier deel willen nemen aan een assertiviteit cursus maar belangrijk te melden is wel dat... »
Plaats: Hoogvliet Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting: Ik ben 30 jaar, heb een WO Bachelor diploma. Weinig ervaring, werkeloos. Zit derhalve in een flinke dip. Wie helpt mij een positief toekomstbeeld te geven en mijn werkleven op de rails te krijgen? Geslacht: Man Leeftijd: 30 Opleidingsniveau: bachelor WO Huidige... »
Toelichting: Momenteel nog werkzaam in productie waar ik me erg ongelukkig voel. Wil heel graag iets anders maar weet niet wat en waar ik moet beginnen. Wil evt misschien deeltijdopleiding of bbl opleiding doen maar weet niet precies wat mijn mogelijkheden zijn. Dit omdat ik toch een inkomen nodig heb en niet precies weet w... »
Plaats: Eerbeek Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting: Goedemiddag, Ik ben 52 jaar en werkzoekend. Heb in 2008 een opleiding tot administratief medewerkster gedaan maar door een verhuizing hier geen werk in gevonden. Ik heb tot nu toe veel schoonmaakwerk gedaan,en werkzaam geweest als wasserij medewerkster om maar be... »
Plaats: Doetinchem Soort coaching: assertiviteit Toelichting: Ik wil graag advies over een assertiviteitscursus in Doetinchem. Ik zoek een client. Op korte termijn. Financiering gaat via de Gemeente (beperkt budget, geen duizenden euro's, op basis van rentegratie) Het is heel belangrijk dat ze eerst wat sterker in haar ... »
Plaats: Noordwijk Soort coaching: loopbaancoach Toelichting Ik voel me sinds een paar maanden uit balans, weinig energie, slecht slapen, emotioneel, mijn klachten zijn met name werkgerelateerd. Na aanleiding van een reorganisatie waarbij mijn functie inhoud is veranderd, merk ik dat ik het overzicht kwijt ben en niet meer i... »