Op zoek naar een goede en betaalbare loopbaancoach?
| Plaats uw aanvraag op Offerti.nl |
| Onze coaches reageren binnen 24 uur |
| U ontvangt meerdere offertes, gratis en vrijblijvend! |
Gratis offertes aanvragen »Eerdere offerte-aanvragen voor een loopbaancoach
Categorie: Loopbaan coaching
Toelichting op de werkzaamheden Loopbaancoach gezocht omdat ik op zoek ben naar een baan, als het kan met aansluiting op wat ik aan ervaring heb, maar ik sta ook open voor iets compleet nieuws. Mijn situatie leeftijd: 47 jaar, geslacht: man Ervaring - biomedische wetenschappen gestudeerd en van 1995-2007 in verschillende la... »
Toelichting op de werkzaamheden Ik wil heel graag weten hoe ik mij kan profileren. Mijn situatie Ik heb mijn hbo (international facility management) studie twee jaar geleden afgerond. Toen wilde ik graag een master change management doen aan de RUG, maar heb het vak wiskunde b als enige niet gehaald en mocht daardoor niet b... »
Toelichting op mijn situatie Vorig jaar juli heb ik mijn VWO diploma gekregen op in Wageningen en ik ben nu 19 jaar. In het laatste jaar daar heb ik deelgenomen aan de decentrale selectie voor Geneeskunde in Utrecht maar ben niet binnengekomen. Afgelopen jaar heb ik dan ook een tussenjaar gehad aangezien ik nog een keer wil... »
Toelichting op mijn situatie Na circa 20 jaar in de (brand)schade wereld te hebben gewerkt ben ik tot de conclusie gekomen dat ik niet (meer) gelukkig wordt van dit werk. De grootste factoren die hierin een rol spelen zijn; de immer toenemende registratie verplichtingen, overvolle mailbox en een telefoon die de hele dag doo... »
Toelichting op de werkzaamheden Betreft loopbaanbegeleiding/studie advies voor mijn zoon. Ik zal de situatie kort omschrijven en hoor/lees graag van u of mijn zoon bij u aan het juiste adres is. Mijn zoon is 21. Is al 3 x met een 1ste jaar aan de universiteit begonnen. Eerst in Groningen en toen in Utrecht. Hij verzuipt zic... »
Toelichting op de werkzaamheden Momenteel werk ik als verpleegkundige bij 2 werkgevers, namelijk een thuiszorg organisatie en een instelling voor mensen met een verstandelijke beperking. Ik vind het lastig om deuren te sluiten en vraag me ook wel eens af of ik niet iets anders wil. Zou hier graag naar willen kijken, onderzo... »
Plaats: Nuenen Soort coaching Toelichting Ik ben 40 jaar en op zoek naar een (blijvende) baan die goed bij me past. Ik ben momenteel werkeloos. Ik ben wat onzeker. Ik heb veel verschillende banen gehad en vaak onder mijn niveau gewerkt. Ik heb VWO en MBO Toerisme gedaan. Ik houd van afwisseling, vind veel dingen leuk. Gesla... »
Plaats: Breda Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting Beste heer/mevrouw, Ik ben op zoek naar een loopbaanbegeleidingstraject/loopbaancoaching. Ik werk momenteel ruim 15 jaar bij mijn huidige werkgever en krijg weinig voldoening/energie meer van mijn werk. Begonnen als spin in het web van een klein adviesbureau, heb de... »
Plaats: Driebergen-Rijsenburg Soort coaching: bepalen studiekeuze Toelichting: Dag, zoon (18) heeft dit studiejaar de HBO lerarenopleiding geschiedenis gedaan. Dat was niet een goede keuze, het jaar is niet behaald. Thans heeft hij zich ingeschreven bij de Reinwardt Academie (Cultureel erfgoed) en Journalistiek (Ede), heeft... »
Plaats: Hoogeveen Toelichting op mijn situatie Ik ben 22 jaar en woonachtig in Hoogeveen. Toen ik in mijn examenjaar van de MAVO zat, had ik werkelijk geen idee wat voor opleiding ik zou moeten kiezen. Ik besloot om door te gaan naar de HAVO aangezien mijn cijfers prima waren. Eenmaal weer aangekomen in het examenjaar kwam ... »
Plaats: Apeldoorn Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting Werkplezier en voldoening halen uit mijn werk is voor mij belangrijk. Je brengt heel wat uren door op je werk en het is daarom van belang dat het bij mij past. Tot op heden is dit voor mij een enorme zoektocht geweest. Diverse baantjes zijn er al voorbij gekomen... »
Plaats: Den Haag Toelichting Ik ben 2 jaar geleden afgestudeerd (wo, msc in management & hbo, hotelmanagement) en ik heb onlangs 1 jaar gewerkt als product manager. Ik heb nu mijn baan opgezegd omdat ik de functie niet leuk vond en mijn talenten kwamen daar ook niet tot z'n recht. Ik weet nu niet zo goed wat ik dan wel ... »
Plaats: Velden Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting Hoi! Ik ben afgestudeerd in product presentatie en vormgeving. Momenteel 20 uur werkzaam als verkoopmedewerkster in woondecoratie en eigenaar van ontwerpbureau. Dit doe ik in de avonduren en met name ontwerp voor kleine bedrijven en particulieren. Verder ben ik moe... »
Toelichting op de werkzaamheden Loopbaancoach gezocht voor outplacement traject want mijn functie komt te vervallen. Mijn huidige functie is directie secretaresse en heb een goede kennis van financile administratie. Mijn laatste werk was bij een autoschade herstelbedrijf. Verwachting Verwacht van een coach dat hij mij gaat ... »
Plaats: Breda Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting Momenteel doorloop ik een HR traineeship, erg fijn om erachter te komen wat ik leuk vind. Echter ontdek ik nu vooral dingen die ik niet leuk vind n past de organisatie minder goed bij mijn persoonlijkheid (althans dat denk ik). Daarom wil ik graag verder kijken maar... »
Plaats: Zaltbommel Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting Eind juni stopt mijn tijdelijke baan (24 u p/2) als personal assistant bij een internationaal bedrijf. Daarnaast werk ik als ZZP'er en schrijf teksten en actief in marketing- en communicatievraagstukken. Zo beheer ik websites, verzorg nieuwsbrieven, regel e... »
Plaats: Oudega Gem Smallingerlnd Soort coaching: loopbaancoaching, sollicitatiebegeleiding Toelichting op mijn situatie Na een aantal jaren met een flex contract gewerkt te hebben bij een Atelier, stopt die aanstaande augustus. Ik zou graag weer een baan met meer uren willen en ben al gedurende tijd aan het solliciteren maa... »
Toelichting op de werkzaamheden Ik ben 30 en heb pas redelijk recent mijn master "Management, Policy Analysis and Entrepreneurship in Health and Life Sciences"afgerond. Ik heb al een paar Sollicitatiegespreken gehad maar daar is niets uitgekomen. Hulpvraag Ik had graag meer inzicht in hoe ik mij beter kan presente... »
Toelichting op de werkzaamheden Momenteel werk ik 2.5 jaar bij mijn huidige werkgever. Ik merk dat mijn huidige werk (management consultancy in operations en luchtvaart) niet iets is dat me energie geeft. Mijn grote passie is om evenementen te organiseren (totaal iets anders). Ik heb al intensief met vrienden en collega'... »
Plaats: Eindhoven Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting Ik ben erg aan het twijfelen over mijn loopbaan. Bij mijn vorige baan twijfelde ik al of ik nog wel in dezelfde richting wil(de) een nieuwe baan wilde zoeken. Toch ben ik onlangs geswitcht van baan, in dezelfde richting. Dit bevalt niet goed, maar nu is mijn vra... »
Plaats: Breda Soort coaching: Studiekeuze Toelichting Ik studeer nu Bedrijfskunde MER op Avans hogeschool in Breda. Ik vind de studie niet leuk en interessant genoeg om door te gaan en wil volgend jaar een nieuwe studie beginnen. De vraag is alleen welke. Ik hoop door een studiekeuzetest/ studiekeuzeadviseur dit te weten te... »
Plaats: Geleen Toelichting Beste, Na een burn out te hebben gehad vorig jaar, is voor mij een stuk inzichtelijker geworden wat hier de oorzaken van zijn geweest. Deels was dit werkgerelateerd en inmiddels is mijn takenpakket aangepast. Ik voer nu een commercile functie uit en ik ben er inmiddels achtergekomen dat dit niet p... »
Toelichting op de werkzaamheden Zou graag in contact komen met een loopbaancoach om een patroon te doorbreken. Ik vermoed dat ik in mijn loopbaan ben vastgelopen vanwege hoogbegaafdheid. Ik zie mezelf niet als een enorm intelligent persoon maar herken enorm veel in alle beschrijvingen. Ik ben inmiddels een vrouw 38 jaar en ... »
Plaats: Uden Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting: Sinds april aan het werk bij een bedrijf, maar dit past totaal niet bij mij. Momenteel ben ik werkzaam als intercedente, maar afgestudeerd in maatschappelijk werk en Dienstverlening. Nu weet ik alleen helemaal niet meer wat ik wel wil. Eventueel sta ik open voor wee... »
Plaats: Valthe Soort coaching: sollicitatietraining Toelichting: Geachte heer / mevrouw, Graag wil ik uw advies bij het volgende. Ik heb de afgelopen jaar 7 sollicitatiebrieven (teamleider SBB, Bosgroepen: aangenomen, 2x Boswachter beheer SBB, Jachtopziener Kroondomeinen, Rayonbeheerder bij Drents Landschap, Bedrijfsleider ... »
Plaats: Made Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting: Graag zou ik advies ontvangen voor het vervolg van mijn carrire. Met name de lange termijn strategie is voor mij van belang, maar ook nuttig voelen en bijdragen aan een groter doel. Ik ben wat dat betreft een typische millennial die op zoek is om passie, geluk en we... »
Plaats: Haarlem Soort coaching: sollicitatietraining Toelichting: Op het moment ben ik zeer ontevreden met mijn baan als huiswerkbegeleider (vestigingsmanager), en ik wil graag overstappen naar een andere functie. Ik heb een WO diploma Engels en ben bezig met een Bachelor Rechten (iets over de helft). Momenteel reageer ik v... »
Toelichting: Ik ben afgestudeerd bioloog (cum laude) op zoek naar (laboratorium) onderzoeksfunctie in bioscience. Maar heb het gevoel dat ik mezelf niet zo heel goed kan presenteren. Ik ben dus op zoek naar een loopbaancoach die mij hierbij kan helpen Plaats: Voorschoten Soort coaching: sollicitatietraining Geslacht: man Op... »
Plaats: Maastricht Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting: Ik ben werkzaam in de financile dienstverlening. Enkele banen hierin gehad, maar bij ieder sollicitatiegesprek merk ik dat ik te veel nadenk over de juiste antwoorden, hierdoor kom ik gereserveerd over, vlak. Ik wil leren om meer van mezelf te laten zien tijde... »
Loopbaancoach gezocht voor mijzelf: 15 jaar ervaring binnen film en tv projecten, onlangs HBO rechten studie afgerond en wat nu?! Plaats: Amsterdam Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting: Ik ben voor mijzelf opzoek naar nieuwe baan of zelfstandig. Heb 15 jaar ervaring in managen van opbrengsten van film en tv projecte... »