Op zoek naar een goede en betaalbare loopbaancoach?
| Plaats uw aanvraag op Offerti.nl |
| Onze coaches reageren binnen 24 uur |
| U ontvangt meerdere offertes, gratis en vrijblijvend! |
Gratis offertes aanvragen »Eerdere offerte-aanvragen voor een loopbaancoach
Categorie: Loopbaan coaching
Plaats: Purmerend Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting op de situatie Op dit moment ben ik niet blij met mijn huidige baan. Al jarenlang heb ik het gevoel dat ik niet het juiste beroep heb gekozen (verpleegkundige) en probeer is steeds werk te zoeken in een andere tak van de zorg. Hulpvraag Elke keer loop ik er weer... »
Toelichting op de situatie Hoi, Ik ben drie jaar geleden afgestuurd aan de universiteit van Utrecht. Ik ben al twee keer van baan gewisseld maar mijn huidige job vind ik ook niet meer leuk. Mijn studie (farmacie) vond ik eigenlijk vanaf jaar 4 al niet meer interessant maar wilde het toen wel afmaken. Ik zou graag uitvinden ... »
Plaats: Groningen Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting op de situatie In juni 2016 heb ik mijn HBO bachelor gehaald in de studierichting Sport, Gezondheid en Management aan de Hanzehogeschool. Bij het solliciteren blijkt nu dat ik met mijn diploma nergens terecht kan omdat ik niet aan de eisen voldoe. Ik wil graag h... »
Outplacementcoach gezocht; Mijn werkgever heeft outplacement aangeboden, heb het niet langer meer naar mijn zin Plaats: Houten Soort coaching: outplacement Toelichting op de situatie Ik ben werkzaam op een voortgezet onderwijs als hoofd leerlingenadministratie/ receptie. Ik heb het hier absoluut niet naar mijn zin en wil da... »
Plaats: Heemskerk Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting: Ik zou graag advies/offertes opvragen over loopbaanbegeleiding/jobcoaching voor het maken van een carriereswitch. Geslacht: Vrouw Leeftijd: Opleiding: Kunstacademie Huidige functie: Docent Beeldende Vorming Deadline: op korte termijn... »
Plaats: Zoetermeer Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting: Beste lezer, Ik ben 39 jaar en ben al 19 jaar werkzaam bij een non-profitorganisatie. Dit is 'pas' mijn tweede baan. Al jaren roep ik dat ik weg wil, wat anders wil, maar niet weet wat ik dan wl wil doen. Aangezien ik waarschijnlijk nog 30 jaar 'mo... »
Toelichting op de situatie Beste, Ik heb zojuist na een lang traject mijn studie psychologie afgerond aan de universiteit van Maastricht. Ik ben afgestudeerd in de richting van Work & Organizational Psychology. In de tussentijd heb ik altijd in het casino gewerkt als croupier. Ik ben nu in een fase beland waarin ik weer twi... »
Plaats: Waalwijk Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting: Reeds 9 jaar werkzaam bij huidige werkgever, echter nul doorgroei mogelijkheden. Plezier en uitdaging ebt weg. GRAAG BELLEN I.P.V. mail a.u.b. Geslacht: Man Opleiding: mbo Huidige functie: Keukenbladen van Natuursteen en composiet Deadline: op korte termijn... »
Plaats: Uden Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting: Na enkele jaren als arts op een spoedeisende hulp te hebben gewerkt ben ik nu op zoek naar iets buiten het ziekenhuis. Binnen of buiten de zorg. Geslacht: Man Leeftijd: Opleiding: Wo medicijnen Huidige functie: Spoedeisende hulp in ziekenhuis Deadline: Op korte term... »
Plaats: Oud-Annerveen Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting: I.v.m het ontbreken van opvolging zal het bedrijf, waar ik al 15 jaar als projectmanager werk, aan het einde van dit jaar de deuren sluiten. Ik ben 51 en zal op zoek moeten gaan naar iets nieuws. Eventueel zou ik nog een cursus of opleiding willen doen maar... »
Plaats: Urk Soort coaching: loopbaancoaching, sollicitatietraining Toelichting: Ik ben nu 16 jaar ziekenverzorgende ig Verlof gehad tijdens geboorte van 3 kinderen. Ben op zoek naar werk overdag in begeleiding van tienermoeders of hulpverlening. Geslacht: Vrouw Leeftijd: Opleiding: verzorgende ig Huidige functie: ziekenverz... »
Plaats: West-Brabant Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting: Heb nu mijn 3e burnout. Ben ondernemer, zzp. Heb momenteel een terugslag. Coaching gedaan, weet hoe het moet, maar heb hulp nodig dat ik die gedragswijzigingen ook DOE. Iemand die ook bij me op kantoor zit soms, niet zegt dit moet je doen en vertrekt, maar h... »
Plaats: Tiel Soort coaching: loopbaancoaching, herintreding Toelichting: Wil graag na langere tijd voornamelijk bezig te zijn geweest met de opvoeding van onze 3 kinderen herintreden op 46 jarige leeftijd. Geslacht: Vrouw Leeftijd: 46 Opleiding: Huidige functie: herintreder Deadline: op korte termijn... »
Toelichting op de situatie Ik ben op zoek naar een loopbaancoach die mij meer duidelijkheid kan geven in welke baan/ branche ik voldoening zal vinden voor de rest van mijn carrire. Ik ben momenteel werkzaam in de automotive branche. Soort coaching: loopbaan coaching Geslacht: man Opleiding: Ondernemer/ manager detailhandel ... »
Plaats: Twello Soort coaching: studie-advies Toelichting: Afgelopen maanden heeft onze zoon een mbo studie gevolgd, welke hij niet leuk meer vindt, en nu thuis zit. graag wil hij in februari weer starten met een mbo opleiding, echter weet hij niet welke, wat kunnen jullie hierin voor hem betekenen ? Geslacht: Man Leeftijd: ... »
Plaats: Duiven Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting: Geachte heer/mevrouw, In mijn zoektocht naar een nieuwe baan heb ik het gevoel dat ik wel wat hulp kan gebruiken. Naar mijn idee schrijf ik goede motivatiebrieven maar ik word niet uitgenodigd voor een gesprek. Mijn cv is niet erg aantrekkelijk en het lukt mij nie... »
Plaats: Krabbendijke Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting: Ik wil graag spreken met een loopbaancoach. Ik ben 49 jaar. Goed opgeleid, HBO + en WO. Brede opleidingen en werkervaring in gezondheidszorg, welzijn en het onderwijs.Tot laatst werkzaam in het HBO onderwijs. Geslacht: Man Leeftijd: 49 Opleiding: HBO+ en WO ... »
Plaats: Barendrecht Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting: Na een universitaire studie Franse taal- en letterkunde, ben ik ongeveer 20 jaar geleden het onderwijs ingerold. Nu mijn kinderen groter zijn, sta ik open voor een carrire buiten het onderwijs. Ik zou graag onderzoeken welke vaardigheden ik in huis heb, die d... »
. Toelichting op de situatie Ik word deze maand nog 61 jaar. Ik werk nu nog voor een zorgvereniging als adviseur voor de landelijke collecte. Ik doe dat sinds 1 april 2009. Daarvoor was ik hoofd afdeling collecte bij een fonds. Mijn opleidingsniveau is HBO: HEAO bedrijfseconomie met als keuze vakken bedrijfskunde en sociale... »
Toelichting op de situatie Geachte, Thans ben ik werkzaam als taxateur roerende zaken (HBO niveau) en heb in overleg met mijn werkgever een overeenkomst afgesloten tot beindiging van de arbeidsovereenkomst per 1 maart. Dit heb ik gedaan aangezien ik geen voldoening en toekomst meer zag in mijn huidige werk, en mij wilde dwi... »
Toelichting op de situatie We hebben momenteel een medewerkster die het 2e spoort moet gaan bewandelen. Het is nog niet helemaal helder of ze met haar beperking bij ons kan blijven werken maar er moet door middel van 2e spoor naar andere mogelijkheden gekeken gaan worden. We vernemen graag wat uw aanbod en prijs hiervoor is... »
Toelichting op de situatie Momenteel ben ik bijna 10 jaar werkzaam als leerkracht binnen het basisonderwijs. Tijdens deze loopbaan heb ik mijn master Sen diploma behaald en heb naast het lesgeven individuele begeleiding middels remedial teaching gegeven. Echter krijg ik steeds minder het gevoel dat ik voldoende energie uit ... »
Toelichting op de situatie Na afronding van mijn studie psychologie ben ik via uitzendwerk bij mijn huidige werkgever terecht gekomen. Daar intern snel doorgegroeid tot assistent manager sales. Daar ben ik vooral bezig geweest met aansturing extern en intern klantenservice, bezettingsgraad monitoren, problemen en storingen ... »
Plaats: Warmond Soort coaching: sollicitatietraining Toelichting: Graag 1 of 2 keer wat advies en/of training over hoe ik me moet presenteren bij een sollicitatiegesprek. Geslacht: Vrouw Leeftijd: Opleiding: Hotel en Event management Huidige functie: Hostess Deadline: op korte termijn... »
Toelichting op de situatie Ik wil heel graag een andere job, eentje die goed te combineren is met mijn gezin. Momenteel werk ik met verstandelijke gehandicapten in combinatie met horeca werk. Het is erg mooi werk, maar ben teveel van huis weg. Door mijn verschillende werkzaamheden in de afgelopen jaren ben ik erg op zoek na... »
Toelichting op de werkzaamheden Ik werk al sinds 2000 in de modebranche (retail). Nu als Visual Merchandise Coordinator. Ik zou graag in een branche werken die minder bezig is met fast fashion/ fast money en mij juist meer bezig houden met duurzaamheid. Ik heb alleen geen idee waar te beginnen. Hulpvraag Ik zoek een loopbaa... »
Toelichting op de werkzaamheden Na een paar jaar thuis te zijn geweest voor de kinderen zou ik nu heel graag weer aan het werk willen. Maar weet niet goed hoe dit op te pakken. Weet niet goed wat nu bij mij past en ook vind ik het erg moeilijk om een goede cv te maken. In de zeven jaar dat ik thuis ben geweest heb ik nameli... »
Toelichting op de situatie Onze zoon van 16 jaar doet dit jaar examen van de tl. Hij wil iets in de IT beveiliging doen omdat mijn man dit ook doet. Hij kan het niet goed uitleggen en wij weten niet goed of dit wel zijn richting is. Hij is ook erg goed in het begeleiden van kinderen. Kortom de IT lijkt leuk maar voor deze s... »
Toelichting op de situatie Op dit moment werk ik bij een pensioenuitvoerder als medewerker werkgeverszaken. Ik houd mij bezig met het beantwoorden van diverse werkgeversvragen over de pensioenregeling (zoals gegevensaanlevering en premienota's). Ik werk nu twee jaar in deze functie. Ik heb echter het gevoel dat ik meer ... »
Plaats: Almere Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting: Goedemorgen en de allersbeste wensen voor 2017. Ik ben momenteel werkzaam in de offshore als HSE coordinator waarbij ik veel vrijheid heb in mijn werk, maar momenteel is er een negatieve werkomgeving en voel ik mij opgebrand tijdens werkdagen. Ik vraag mij af of i... »