Op zoek naar een goede en betaalbare loopbaancoach?
| Plaats uw aanvraag op Offerti.nl |
| Onze coaches reageren binnen 24 uur |
| U ontvangt meerdere offertes, gratis en vrijblijvend! |
Gratis offertes aanvragen »Eerdere offerte-aanvragen voor een loopbaancoach
Plaats: Tiel Soort coaching: loopbaancoching Toelichting: Ik ben momenteel 5,5jaar werkzaam in de logistiek. Geruime tijd ben ik opzoek wat ik wil gaan doen maar ben op het punt gekomen dat ik daar hulp bij in wil schakelen. Ik heb MBO Marketing en Communicatie gedaan. Ik heb nooit geweten wat mijn droomberoep is. Ik heb ee... »
Plaats: Dieren Soort coaching: sollicitatietraining Toelichting: Goedemorgen, Ik heb de opleiding SPW en SPH gevolgd. Hierna heb ik ruim 3 jaar als ZZP'er gewerkt. Door verschillende omstandigheden ben ik hiermee gestopt. Ik ben eind 2013 tijdelijk gaan werken als uitzendkracht bij het distributiecentrum van de Kruidvat... »
Plaats: Zevenbergen Soort coaching: relatietherapie Toelichting: Samengesteld gezin, 4 kinderen (22, 19, 12 en 10 jaar)waarvan 2 uit vorige relatie. 14 jaar samen. De problemen zijn zo hoog opgelopen dat wij beiden een advocaat hebben ivm echtscheiding. Ondanks alle problemen tussen ons, en stiefvader en stiefkinderen, gelo... »
Toelichting op de werkzaamheden Ik zoek een loopbaancoach die mij kan begeleiden met het maken van mijn nieuwe keuze. Wat wordt die keuze? En wat heb ik nodig om daar te komen? Toelichting op mijn situatie Ik ben een man, 50 jaar en woonachtig te Woerden. In 1992 als bedrijfseconoom afgestudeerd aan de Erasmus Universiteit ... »
Plaats: Arnhem Soort coaching: sollicitatietraining Toelichting We zijn voor n van onze medewerkers op zoek naar een sollicitatie training en wil graag weten wat het aanbod is. Zijn dienstverband loopt af en hij heeft aan ons gevraagd of wij hem kunnen helpen met het vinden van sollicitatietraining. Graag meer informatie ov... »
Plaats: Reusel Soort coaching: loopbaancoaching, studieadvies Toelichting: Hallo, Ik ben afgestudeerd als automonteur niveau 4 en ben nu werkzaam in een garage in de buurt. Ik vind het werk nog leuk maar ik wil iets anders, ik denk eraan om terug naar school te gaan maar misschien dat jullie met mij een test kunnen geven wa... »
Plaats: Diemen Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting: Hoofdagent bij de Amsterdamse politie. Op zoek naar persoonlijke ontwikkeling en verdieping voor binnen mijn huidige carrire en een eventuele latere carrire buiten de politie. Geslacht: Vrouw Huidige functie: hoofdagent Deadline: op korte termijn... »
Hulpvraag Graag zou ik nu een andere uitdaging willen omdat door de sfeer op het werk ik het niet meer naar me zin heb. Alleen vind ik de stap zetten naar een andere baan een lastige keuze. Tevens loop ik vast met het maken van mijn cv. Graag zou ik willen weten waar u mij bij kan helpen. Ik hoor graag van u. Toelichting op... »
Plaats: Wageningen Soort coaching: burnout Toelichting op de situatie: Namens mijn man stuur ik deze mail. Mijn man is sinds oktober thuis met een burn-out, inmiddels werkt hij sinds 2 weken weer 2 uurtjes op 2 dagen, maar dit kost een hoop energie. Het lijkt mij als partner van, dat hij altijd wilt toppen, kan geen grenzen... »
Toelichting op mijn situatie Ik ben bijna 23 jaar oud en heb afgelopen zomer mijn bachelor Gezondheid & Leven aan de Vrije Universiteit van Amsterdam behaald. Vervolgens ben ik begonnen aan een PhD project in het LUMC omdat ik daarvoor gevraagd was door mijn begeleider tijdens mijn stage. Het blijkt nu echter dat het niet w... »
Plaats: Breedenbroek Soort coaching: relatietherapie Toelichting: Hulp gezocht om te proberen toch weer tot elkaar te komen met kindje en aankomende baby. Laatste jaar het gevoel dat we uit elkaar groeien, niet meer naar elkaar kunnen luisteren, opvoedingsvraagstukken waar we lastig uit komen door verschil van mening. Het g... »
Toelichting op de werkzaamheden Dit schooljaar was ik (18 jaar) begonnen aan de HBO opleiding Automotive aan de HAN in Arnhem. Na een tijdje bleek dat dit toch niet echt de opleiding is die ik voor ogen had. De rede hiervoor is dat ik meer naar een opleiding opzoek ben waar ik meer praktische dingen kan doen. Dan kom je al ... »
Toelichting op de situatie Ik ben momenteel werkzaam in de optiek, wat ik helaas na 5 jaar wel aardig zat bent. Het heeft altijd meer als een bijbaantje gevoeld dan dat ik het echt als werk ervaarde. Ik heb hiervoor wel mijn MBO niveau 4 en aansluitende MBO + diploma gehaald. Nu dacht ik dat ik ondertussen wel er achter zou... »
Plaats: Dongen Soort coaching: relatietherapie Toelichting: we hebben het idee dat we niet naar elkaar kunnen luisteren en met elkaar kunnen communiceren, zonder dat daar ruzie van komt. Het lijkt er op dat we elkaars gevoelens niet begrijpen en dat bijna ook niet willen. we luisteren niet. we raken snel gerriteerd als de e... »
Plaats: Harderwijk Soort coaching: relatietherapie Toelichting: Ik ben al 29 jaar gelukkig met mijn man. ik ervaar nu sinds een half jaar extreme gevoelens van jaloezie. Hij heeft me hiervoor geen aanleiding gegeven. Ik denk dat het aan mijn eigen onzekerheid ligt, de overgang en mijn leeftijd, maar kan er slecht tegen vech... »
Plaats: Zaandam Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting: Ik ben 2,5 jaar werkzaam in mijn huidige functie als marketing medewerker en mis de uitdaging in mijn werk. Ik ben mij aan het orinteren op een andere baan, maar wil eerst helder hebben wat ik precies zoek. En wat nou echt bij mij als persoon past. daar kan ik we... »
Plaats: Nuth Soort coaching: assertiviteit Toelichting Geachte heer/mevrouw, Voor mijn clint (27 jaar) ben ik op zoek naar een assertiviteitstraining. Mijn clint heeft borderline en het PMTS syndroom. Ik ben daarom op zoek naar iets wat past. Verder vraag ik me af wat de kosten zijn van de trainingen die worden aangeboden. ... »
Plaats: Aalsmeer Toelichting op de situatie Mijn vriend en ik kunnen absoluut niet meer met elkaar praten alles draait uit op een discussie waarbij we elkaar van alles de schuld geven. Vervolgens is het een dag goed en de volgende dag weer exact hetzelfde. Affectie is compleet verdwenen en gevoelens voor elkaar hebben we ma... »
Plaats: Wijk bij Duurstede Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting: Onze zoon, Matthijs, zit momenteel (voor de tweede keer) in 4 Havo. We zijn al geregeld gaan kijken op HBO's. Helaas komt er nog altijd geen studie naar voren waar zijn interesse voor gewekt is. Wij zijn genteresseerd in begeleiding in studiekeuze.... »
Toelichting op de situatie Goedemorgen, Wij zijn op zoek naar een relatietherapeut om samen weer leren te communiceren en elkaar weer te begrijpen zonder ruzie. We hebben 2 kinderen van 5 en 11. Wij zijn voornemens te gaan scheiden. Graag ontvang ik van u wat de mogelijkheden zijn en de kosten die hieruit gaan voortvloeien.... »
Toelichting op mijn situatie Momenteel werk ik, indirect als customer care medewerker bij KLM. Ik heb onlangs een vast contract gekregen, maar ik ben niet 'gelukkig'. Ik heb in 2014 mijn HBO studie commercile economie afgerond en ben heel erg in twijfel over mijn carrire. Hulpvraag Graag zou ik hier is met iemand ov... »
Toelichting op mijn situatie Op dit moment werk ik als cordinator binnen een daklozenopvang. Ik heb geen hirarchische functie maar ik draag er, met 2 collega's, zorg voor dat op drie verschillende afdelingen (35 medewerkers) de dagelijkse gang van zaken gecordineerd wordt. Daarnaast ben ik de woordvoerder van management... »
Plaats: s-Hertogenbosch Soort coaching: assertiviteit Toelichting: Assertiviteitstraining of cursus gezocht of begeleiding om te leren om als gedragsdeskundige overwicht in teams (van begeleiders) uit te stralen. Ik wil meer zelfvertrouwen en minder onzeker zijn. Ik moet begeleiders kunnen overtuigen een bepaalde gedragslij... »
Plaats: Harderwijk Soort coaching: assertiviteitstraining Toelichting: Doel van de cursus: van kinds af aan faalangstig, vanuit opvoeding ook meegekregen door over overbescherming en onzekere moeder die door haar angsten niet verder kwam in haar leven. Ik heb wel altijd angsten proberen te overwinnen, niet aan toe willen ge... »
Plaats: Noordwijk Soort coaching: relatietherapie Toelichting op onze situatie: een zeer beknopte omschrijving: De relatie tussen mijn man en mij is bekoeld. Graag willen wij kijken hoe wij dit kunnen verbeteren. Is er een goede, ervaren therapeut bij ons in de buurt? Deadline: graag zo spoedig mogelijk... »
Toelichting op de werkzaamheden Relatietherapeut gezocht om te kijken of we onze relatie en communicatie kunnen verbeteren. Toelichting op onze situatie en wensen: Graag zouden mijn vriend en ik een aantal therapie sessies willen. Vooral de communicatie is een hekel punt, het begrijpen van elkaar op het gebied van emotie. O... »
Plaats: Ridderkerk Toelichting op onze situatie Op dit moment sta ik voor de keus om te gaan scheiden. We zijn uit elkaar gegroeid. Waarbij hij zegt het huwelijk te willen redden en waar ik er zelf niet helemaal in geloof. Eerste gesprek: Door diverse oorzaken wil ik eerst in gesprek over hoe ik me voel voordat we samen in ... »
Toelichting op mijn situatie Ik ben een jonge vrouw van 28, getrouwd en een dochtertje van net 1. Ivm gezondheids klachten ben ik de overweging aan het maken f minder uren te gaan werken bij mijn huidige werkgever (eigenlijk met tegenzin) f de stoute schoenen aantrekken en iets anders gaan zoeken (wat eigenlijk mijn voorkeu... »
Toelichting op de werkzaamheden Ben aan het nadenken over mijn volgende stap en zou hier graag hulp bij willen krijgen. Ik heb namelijk veel verschillende interesses en ook veel verschillende dingen gedaan. Middelbare school: VWO. Veel ervaring in de gehandicaptenzorg. Daar ben ik op afgeknapt. Ik ben veel met muziek bezig,... »
Toelichting op de werkzaamheden Graag een assertiviteitstraining of coach die mij kan helpen met mijn gevoelens van onzekerheid en het niet goed kunnen opkomen voor mijn eigen belang. Klachten De klachten die ik ervaar zijn onzekerheid, niet goed uit kunnen komen voor eigen belangen. Soms kan ik niet goed bewoorden wat ik b... »