Op zoek naar een goede en betaalbare loopbaancoach?
| Plaats uw aanvraag op Offerti.nl |
| Onze coaches reageren binnen 24 uur |
| U ontvangt meerdere offertes, gratis en vrijblijvend! |
Gratis offertes aanvragen »Eerdere offerte-aanvragen voor een loopbaancoach
Toelichting op de situatie Ik ben op zoek naar een sollicitatietraining waarbij specifiek naar brief en cv gekeken wordt. Ik ben op zoek naar een baan op HBO/WO niveau, maar word niet uitgenodigd voor een gesprek. Ik zou graag willen werken bij een organisatie met groeimogelijkheden, bv universiteit of hogeschool. Hoeft nie... »
Plaats: Leiden Soort coaching: assertiviteit Toelichting: Ik vind van mezelf dat ik wel assertief ben, maar in sommige gevallen klap ik dicht of vel ik me aangevallen. Zoals als leidinggevende binnenkomt. Denk dat dit komt door dominante vader/dominante ouders. Vind dat ik in dat soort situaties moet durven opkomen voor mez... »
Plaats: Utrecht Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting: Vanaf 2011 werkzaam als advocate. Afgelopen twee jaar ziek geweest. Diagnose AD(H)D. Na re-integratieproces heeft werkgever aangestuurd op beindiging van het dienstverband, wat heeft geleid tot ontbinden arbeidsovereenkomst met wederzijds goedvinden. Hulp nodig b... »
Plaats: Houten Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting: Man, 57 jaar, werkzaam als verkoopleider / accountmanager / product specialist bij gereedschap importeur / handel maar toch op zoek naar een andere werkgever en nieuwe, passende uitdaging. Geslacht: Man Leeftijd: 57 jaar Opleiding: Huidige functie: verkoopleider /... »
Plaats: Nieuw Vennep Soort coaching: studie-keuze, loopbaancoaching Toelichting: Goedendag, Ik ben 19 jaar en heb een afgeronde MBO opleiding ondernemer detailhandel niveau 4. Nu werkzaam in de Bruna. Alhoewel ik het werken met klanten en het sociale contact ontzettend leuk vind, zie ik mij dit niet de rest van mijn leven d... »
Plaats: Voorschoten Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting: Momenteel ben ik werkzaam als zelfstandige in de audiovisuele media. Maar na ruim 10 jaar hierin werkzaam te zijn geweest, wil ik wat anders gaan doen. Ik weet alleen nog niet wat. Graag zou iets meer overzicht willen op mijn mogelijkheden. Ik ben 31 jaar en ... »
Plaats: Babyloninbroek Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting: Ik werk al een tijdje maar voor mijn gevoel erg onder mijn niveau. Ik heb per bedrijf waar ik heb gewerkt de dingen opgeschreven die ik leuk vond. Ik heb een lijst gemaakt van mijn pluspunten en interesses. Ik wil graag een richtlijn in welke branche en mi... »
Plaats: Landgraaf Soort coaching: assertiviteit Toelichting: Beste heer/mevrouw, Mijn doel is om mijn eigen emoties/ mening te uiten zonder teveel rekening te houden met de gevoelens/ meningen van andere mensen. Niet constant willen voldoen aan de verwachtingen van andere mensen, maar je eigen doelen waarmaken. Geslacht: Ma... »
Plaats: Veenendaal Soort coaching: assertiviteit Toelichting: Goedemiddag, Ik wil graag 1 op 1 Coaching. Onderwerpen die ik belangrijk vind tijdens de coaching zijn: - assertiviteit - overtuigen - belemmerende overtuigingen ombuigen naar kwaliteiten met vriendelijke groet, Geslacht: vrouw Leeftijd: 40 Opleiding: mbo Huidige... »
Toelichting op de situatie In 2006 hbo verpleegkunde afgerond. Gespecialiseerd in kinderverpleging. Hele gave baan, maar onregelmatigheid trok ik niet en miste doorgroei, toen dus al veel onrust. 2011 gestopt. Denk er nog dagelijks aan maar weet ook dat het onregelmatige niet kan. Sindsdien zoekende. 2 jaar op het consultat... »
Toelichting op de situatie Ik heb na 2 keer de verkeerde studie te kiezen besloten om te stoppen. Ik heb geen idee wat ik nu wil en wil niet anderhalf jaar thuis zitten en zou graag in september weer opnieuw willen beginnen, dus wil ik graag zo snel mogelijk een nieuwe studie hebben uitgezocht omdat veel studies met selecti... »
Toelichting op de situatie Hallo, Ik ben 16 jaar werkzaam als leerkracht basisonderwijs en nu wil ik graag een carriere switch maken. Ik weet niet zo goed waar en hoe te beginnen. Ik heb genoeg interesses en kwaliteiten denk ik, maar welke baan daarbij past en hoe ik daar terecht kom.. Naast lerares geef ik ook als zelfstan... »
Plaats: Termunterzijl Soort coaching: rouwverwerking Toelichting: Mijn moeder en ik hebben veel samen meegemaakt,ze is op 64 jarig leeftijd plotseling overleden Onze verstandhouding was heel erg goed; we hebben veel meegemaakt samen. Type coach: een vrouw met een luisterend oor en die me handvaten geeft om verder te gaan Ge... »
Plaats: Nieuwegein Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting: Ik heb recent te horen gekregen dat mijn werkgever afscheid van mij wil nemen. Ik was zelf uit onvrede met de manier waarop mijn functie gewijzigd is al wel op zoek naar een andere baan, maar nu ik merk dat er druk op komt, word ik duidelijk onzeker over mijze... »
Plaats: Arnhem Soort coaching: studie-advies Toelichting: Goedemiddag, Ik ben 18 jaar en heb afgelopen schooljaar mijn VWO diploma gehaald. Ik ben nu aan het werk omdat ik in januari op wereldreis ga voor 5 maanden. Daarna wil ik aan een studie beginnen, maar ik merk dat ik er niet uitkom welke studie. Wat zouden jullie voo... »
Toelichting op de situatie Binnen mijn werk heb ik te maken met gesprekken met clinten. Als clinten niet in aanmerking komen voor wat zij vragen, krijg je te maken met weerstand. De gesprekken lopen niet zoals ik zou willen. Dit komt ook door mijn houding en woordkeuze. De clinten voelen dat en gaan daardoor verder met wat ... »
Toelichting: Ik mis een uitdaging en draai inmiddels als 22 jaar bij hetzelfde concern. Nu wil ik mijn grens verleggen. Daarvoor zoek ik hulp van een loopbaancoach. Geslacht: Vrouw Leeftijd: 46 jaar maar zo voel ik me niet Opleiding: LHNO Huidige functie: Servicemedewerkster Hobby's; Wandelen, Motorrijden Deadline: op k... »
Stad: Sliedrecht Soort coaching: relatietherapie Toelichting: Hebben vaak ruzie, geven elkaar de schuld van kleine dingen, praten niet normaal met elkaar. Mijn vriend wil niet naar een relatiecoach omdat hij niet wil dat iemand hem gaat analyseren en vertellen dat het door zijn jeugd komt. Ik denk dat het nodig is. We hebbe... »
Plaats: Rotterdam Werkzaamheden: loopbaancoaching Toelichting: Mijn werkgever heeft aangegeven mijn arbeidscontract te willen beeindigen. Dit is erg vervelend maar is misschien ook een duw in de juiste richting. Ik zou graag willen weten wat het kost en wat een loopbaancoach voor mij kan doen. Ik wil in eerste instantie uit... »
Plaats: Hoofddorp Soort coaching: sollicitatietraining Toelichting: Binnenkort komt bij mijn werkgever een functie vrij die ik graag wil; ticket agent (verkoop van tickets, voor de passagier). Echter na een aantal teleurstellende sollicitaties achter de rug wil ik nu ng meer opvallen. Bij de afwijzing van de laatste 2 solli... »
Plaats: Almere Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting op de situatie Ik ben op dit moment ongeveer 8 jaar werkzaam bij een bedrijf. Ik hoef hier niet weg, maar de werkzaamheden bieden geen echte uitdaging meer. Hulpvraag Het liefst wil ik een parttime baan dichter bij huis in verband met onze drie kleine kinderen. Ik ... »
Plaats: Waalwijk Soort coaching: relatietherapie Toelichting op de werkzaamheden Problemen in onze relatie o.a. door communicatie en verliefdheid op een ander. Indien mogelijk hulp in de avonduren. Deadline: op korte termijn... »
Toelichting op de situatie Mijn vriendin, waarmee ik 2 kinderen heb, en ik hebben op het moment een break. Echter gaat het niet de goede kant op. Ze heeft het vertrouwen in mij compleet verloren en zij veranderde het laatste jaar heel snel waar ik niet in mee ben gegaan, ook ben ik er eigenlijk nooit ECHT voor haar geweest ... »
Toelichting op de situatie Ik wil switchen van baan. Waar ik nu tegen op loop is dat ik te weinig werkervaring heb, te veel verschillende dingen heb gedaan en een brede zelfstudie vrijetijdskunde heb gedaan. Daarnaast zoek ik balans tussen mijn werk wat ik leuk vind en de situatie thuis. Hoe combineer ik dit? Dus heb ik een... »
Toelichting op de situatie Beste heer/mevrouw, Graag zou ik hulp krijgen bij het zoeken naar een nieuwe, passende baan. Ik werk 3 dagen in de week als logopedist. 2 dagen in een ziekenhuis en 1 dag in mijn eigen praktijk. Ik ben moeder van 2 kinderen. Daarnaast heb ik problemen met mijn gezondheid. Het is eigenlijk allemaal... »
Toelichting op de situatie Ik wil graag een cursus volgen zodat ik meer voor mijzelf opkom. Meer nee durf te zeggen. Dit belemmert mij erg in mijn dagelijks leven. Dit wordt mede veroorzaakt door erg weinig zelf vertrouwen. Welke ik ook graag wil verbeteren. Soort coaching: assertiviteit Geslacht: man Deadline: op korte ter... »
Plaats: Valkenburg Soort coaching: assertiviteit Toelichting op de situatie Ik ben werkzaam bij de gemeente, sector publiek en wil graag wat assertiever zijn. De Gemeente zal uiteindelijk de training betalen, maar daarvoor dient ik de offerte als voorstel naar het college toe te sturen. Halverwege december zal dat dan zo on... »
Toelichting op de situatie Mijn vriend en ik zijn bijna 6 jaar samen. Hij was net 20 en ik 16. De eerste 3 jaar liepen niet lekker, hij dacht voornamelijk aan zichzelf en hield weinig rekening met mij. De laatste 3 jaar gaan erg goed, hij is erg veranderd, houdt inmiddels genoeg rekening met mij. We wonen een jaar samen en ... »
Toelichting op de situatie Graag wil ik een assertiviteitstraining doen daar ik tegen zaken aanloop waar ik het nodig heb. Maar ik leef aan de bijstandsgrens en kan niet veel betalen. Ik zoek een training voor beperkt budget. Over mijzelf Ik werk in de zorg, ik ben bejaarden verzorgende. Ik loop tegen allerlei zaken aan die... »
Toelichting op de situatie Goedemorgen, Bij deze ben ik zoek naar een manier om assertiever te worden, en dan bedoel ik vooral op mijn werk (al zal ik deze ervaring op persoonlijk vlak ook uiteraard meenemen). Ik ben leidinggevende in een grote speelgoedwinkel en vind het moeilijk om mensen aan te spreken als er bijvoorbeel... »