Op zoek naar een goede en betaalbare loopbaancoach?
| Plaats uw aanvraag op Offerti.nl |
| Onze coaches reageren binnen 24 uur |
| U ontvangt meerdere offertes, gratis en vrijblijvend! |
Gratis offertes aanvragen »Eerdere offerte-aanvragen voor een loopbaancoach
Toelichting op de situatie Geachte heer/mevrouw, Man, ben 29 jaar, woon in Heerlen en werk al 12 jaar in de metaal. Graag zou ik een assertiviteitstraining willen volgen voor de volgende punten: * Het durven nee zeggen tegen dingen waar ik meer geen zin dan wel zin in heb. * Het duidelijker zijn tegen mensen door ja of nee ... »
Toelichting op de situatie Ik ben 32 jaar jong en werk inmiddels 13 jaar voor 1 en het zelfde bedrijf.in de schoonmaakbranche..maar dat heb ik eerlijk gezegd nu wel gezien.maar ik heb vanaf jongs af aan al niet geweten wat ik wil qua werk.en ik merk dat het steeds lastiger wordt gezien ook de huidige werkgelegenheid. dus nu... »
Toelichting op de situatie Ik ben werkzoekende vanaf oktober 2016. Ik vind het heel erg moeilijk om te solliciteren, omdat ik 25 jaar lang heb gewerkt en niet heb gesolliciteerd. Ik vind het ook heel erg moeilijk om mezelf te presenteren. Soort coaching: loopbaancoaching Geslacht: vrouw 50+ Werk: Administratief-Backoffice m... »
Toelichting op de situatie Dag, Momenteel werk ik 6 jaar in het onderwijs als docent Dier, Gedrag & Ondernemen op een Mbo-school. Naast de lessen zorg ik voor de opbouw van het curriculum, persoonlijke begeleiding van leerlingen, examensecretaris, etc. Ik ben al even toe aan iets anders maar ik zit volledig vast in mijn hoo... »
Toelichting: beste, Ik zal eind juni afstuderen als zorgkundige maar dan komt het solliciteren. ik ben nooit niet goed geweest in het solliciteren en zou graag weten hoe je het beste kan solliciteren. Daarom zou ik graag jullie hulp hebben om mij dit op een goede manier te leren. Ik doe nu 2 jaar stage in een rusthuis en ik... »
Toelichting: Ik ben nu 42 jaar en kom erachter dat ik op mijn 18e verkeerde studiekeuzes heb gemaakt. Ik werk nu in het middelbaar onderwijs en wil nu graag op zoek naar een baan die bij mijn kwaliteiten past en waar ik me prettig bij voel. Geslacht: Vrouw Leeftijd: 42 Opleiding: HBO bedrijfswiskunde Huidige functie: docent... »
Toelichting op de situatie Ik ben eigenlijk sinds dat ik afgestudeerd ben werkzaam als administratief medewerker en hield mij voornamelijk bezig met data entry werkzaamheden. Ik ben werkzaam bij een grote internationale bank. Ik wil heel graag een overstap maken naar het toerisme. Met name als reisbegeleidster of verkoop op... »
Toelichting op de situatie Hallo Ik ben te lief en cijfer mezelf altijd weg waardoor ik niet echt mezelf kan zijn en mijn eigen dromen / passies kan volgen. Hierdoor zou ik graag assertiever en egostiser willen worden zonder gelijk door te slaan en Te gemeen of Te egostisch word. Soort coaching: assertiviteit Geslacht: vrou... »
Toelichting op de situatie Wij hebben een relatie van 8 jaar waarbij we 2 kinderen hebben gekregen. We hebben een familiebedrijf overgenomen waardoor we uit elkaar zijn gegroeid. Wij willen er graag samen uitkomen. Mijn partner heeft ook gevoelens voor een ander is gebleken. Soort coaching: relatietherapie Deadline: op kort... »
Toelichting op de situatie Ik ben niet assertief genoeg om met bepaalde mensen om te gaan op mijn werk, vooral omdat ik HSP ben en niet graag anderen kwets. Kunt u mij iets vertellen over uw assertiviteitstraining en of deze geschikt is voor mij? Ik heb een eigen bedrijfje; ik ben jongerencoach. Ik heb erg veel plezier in m... »
Toelichting: Wij vormen een gecombineerd gezin met kinderen uit eerdere relaties, we hebben 2 keer een relatiebreuk gehad en willen graag hulp van een relatietherapeut bij het voortzetten van de relatie. Deadline: Zo snel mogelijk... »
Toelichting: Ik heb last van faalangst en perfectionisme. Door een aantal vervelende contacten met anderen ben ik het vertrouwen in de medemens eigenlijk verloren. Ik denk zelf dat dat komt omdat ik soms niet de juiste boodschap of signalen afgeef. Het rijtje waar ik graag met een assertiviteitstrainer aan ga werken: Meer z... »
Toelichting: Ik zoek een assertiviteitstraining, Waar ik binnenkort mee kan starten. Wat ik graag wil leren is: meer op de voorgrond treden, duidelijk mijn mening geven en minder gesloten zijn. Geslacht: Vrouw Leeftijd:21 Opleiding: hbo- verpleegkunde Huidige functie: Deadline: Zo snel mogelijk... »
Toelichting: Graag zou ik even contact willen hebben met een loopbaancoach over het begeleiden van een werknemer van ons. Het gaat om een timmerman die al een jaar of 12 / 13 bij ons werkt. We merken dat de werkzaamheden hem steeds zwaarder vallen, dat geeft hij zelf ook aan. Het is hem teveel en hij ziet ook niet wat voor ... »
Toelichting op de situatie Wij zijn in 2010 getrouwd. In 2013 is mijn man vreemdgegaan (half jaar). In ons huwelijk is het grote probleem nu slechte communicatie en onbegrip. Van mijn kant heb ik bij hem wantrouwen; hij blijft online op sites die ik niet vertrouw (flirt sites , chat sites enz). Ik benoem dit naar hem toe, m... »
Toelichting op de situatie Naast elkaar aan t leven, elkaar een beetje aan t verliezen. Beetje broer en zus gevoel geworden ( vind ik). Mijn vriend denkt er niet zo over. We hebben hulp nodig om te kijken of we er nog iets van kunnen maken. Soort coaching: relatietherapie Deadline: op korte termijn... »
Toelichting op de situatie Ik ben werkzaam in de zorg, ben 48 jaar. Over het algemeen kan ik wel aangeven wat ik wil, maar laat hierbij mijn emoties vaak spelen waardoor ik boos of juist emotioneel (huilen) wordt. Ik heb hier zelf veel last van maar uiteraard ook mijn omgeving. Soort coaching: assertiviteit Geslacht: vrouw ... »
Toelichting op de situatie Na een relatie van bijna 7 jaar (waarvan bijna een jaar samenwonen) heeft mijn vriend het gisteren ineens uitgemaakt. Hij voelt zich door mij niet meer begrepen en voelt zich niet meer vrij en houdt niet meer van mij. Zelf ben ik bezig met afstuderen (scriptie + eindstage bezig) en is mijn aandach... »
Toelichting op de situatie Beste meneer/mevrouw, Onlangs heb ik mijn diploma behaald in de de richting Mediavormgeven (Game Art) MBO4. Dit is compleet niet wat ik als werk wil gaan doen. Ik ben nu op zoek naar een baan (en mogelijke opleiding). Mijn hobby's zijn geen dingen waar je je werk van kan maken (lezen, spelletj... »
Toelichting: In het kort: vanaf ons 15e bij elkaar, nu 30 jaar. Mijn partner heeft /had een gesprekspartner gevonden waar hij goed mee kon praten. Hier is hij verliefd op geworden en heeft een `misstap` gemaakt. Hierdoor zit hij qua gevoelens e.d. in de knoop. Mijn `woede`gevoelens spelen behoorlijk parten. We praten heel v... »
Toelichting: Ik zoek een assertiviteitstrainer omdat ik mij assertiever wil leren op te stellen in een teamvergadering, zodat ik ook gehoord wordt in een groep. Geslacht: Vrouw Deadline: Zo snel mogelijk... »
Toelichting: Wij (hij 49 jaar en ik (48 jaar) zijn 21 jaar bij elkaar. We hebben een jongenstweeling van 15 (bijna 16). Hij is hoogleraar Ruimtelijke Economie full time en ik zelf ben media consultant parttime 3 dagen bij een groot mediabureau in Amsterdam. Ik heb MS en ben sinds 2010 rolstoelgebonden. Sinds een jaar of 3 i... »
Toelichting: Onze dochter van 16 (bijna 17) is erg verlegen en heeft daardoor wat langer de tijd nodig te ontdooien in onbekend gezelschap. Zij wil graag naar de middelbare hotelschool, maar in het eerste gesprek is haar te kennen gegeven dat ze haar eigenlijk te verlegen ("niet bazig genoeg") vinden voor de oplei... »
Toelichting op de situatie Ik zoek een vrouwelijke business coach die op no cure, no pay basis werkt, die ervaring heeft in het begeleiden van counselors/coach en die kan helpen met het vinden van juiste doelgroep, teksten schrijven, gewoon het opbouwen van een nieuw bedrijf online. Ik werk vanuit het buitenland. En het ver... »
Toelichting: Hallo, Ik ben een jongen van bijna 18 jaar. Had eerst best wel zelfvertrouwen, maar door omstandigheden is dat steeds minder geworden. Ik wil weer voor mijzelf opkomen en me zelfverzekerd voelen, zodat ik weet wat ik wil en aankan. Weet niet hoe. Geslacht: Man Leeftijd: 18 Deadline: Zo snel mogelijk... »
Toelichting op de situatie Graag een vrijblijvend advies inzake loopbaanverandering. Ik ben 48 jaar oud en mijn opleidingsniveau is MBO. Momenteel bij ik administrateur bij een automobielbedrijf. Ik werk nu 6 jaar in deze functie maar werk in totaal al 27 jaar als administrateur/hoofd administratie. Ik ben mij aan het orien... »
Toelichting op de situatie Werk ruim 10 jaar in de kinderopvang. En wil nu eigenlijk iets anders. Heb geen uitdaging meer. Het geluid op een dag kost veel energie. Etc. Het is tijd voor iets nieuws, maar wat. Heb een klein hobby bedrijf.misschien voor mezelf beginnen? Soort coaching: loopbaancoaching Geslacht: vrouw Opleidi... »
Toelichting op de situatie Assertiviteitstraining met nadruk op competenties: - Initiatief nemen, - Besluitvaardigheid, - Oordeelsvorming. Soort coaching: assertiviteit Geslacht: vrouw Opleiding: HBO, Master Werk: ICT manager Deadline: op korte termijn... »
Toelichting op de werkzaamheden Geachte heer, mevrouw, Op dit moment is ons bedrijf bezig met een volledige integratie in een ander groot bedrijf. Aangezien ik vorig jaar mijn HBO diploma heb gehaald, wil ik graag verdere stappen maken en kijken waar mijn kansen liggen en wat ik zelf verder kan doen om deze te realiseren. H... »
Toelichting op de werkzaamheden Ik heb een vaste baan, maar ik ben bezig met solliciteren op opleidingsplekken. Ik ben nu een aantal keer afgewezen. Niet omdat ik de competenties niet heb, maar omdat ik te onzeker overkwam in het sollicitatiegesprek. Graag zou ik dit willen trainen. Soort coaching: loopbaancoaching Geslacht... »