Op zoek naar een goede en betaalbare loopbaancoach?
| Plaats uw aanvraag op Offerti.nl |
| Onze coaches reageren binnen 24 uur |
| U ontvangt meerdere offertes, gratis en vrijblijvend! |
Gratis offertes aanvragen »Eerdere offerte-aanvragen voor een loopbaancoach
Toelichting: Ongeveer 15 jaar ben ik actief in het verkopen en managen van marketing diensten en opdrachten. Ik heb dit zowel in loondienst als in partner vorm gedaan. Ik kom nu op een punt dat ik merk dat het jagen naar nieuwe klanten mij op begint te breken. Kortom ik haal hier geen voldoening meer uit. Ik haal gelukkig n... »
Toelichting op uw situatie 24 jaar als kok gewerkt, in horeca, catering en de zorg. Door faillissement nu thuis. Ik weet niet wat ik nu verder wil, ik denk dat ik niet meer als kok aan de slag wil, maar daar ben ik voor opgeleid. Ik moet helemaal opnieuw gaan oriAnteren maar ik weet eerlijk gezegd totaal niet hoe ik dat ga ... »
Toelichting op uw situatie Door persoonlijke omstandigheden zit ik momenteel thuis met een lichte burn-out. In overleg met bedrijfsarts en psycholoog zal ik moeten gaan werken aan het doorbreken van een vicieuze cirkel. Zelf heb ik de energie niet om actie te ondernemen. Graag verneem ik wat u zou kunnen betekenen en wat de... »
Toelichting op de situatie Ik ben april 2014 via Baanbrekers uit een bijstandssituatie gaan werken als productie medewerker bij een Koel opslagbedrijf. Ik ben nu 46 jaar, het aantal uren dat ik werk is onregelmatig. Ik heb een MEAO- Bedrijfsadministratie opleiding genoten, en heb daarvoor verschillende administratieve funct... »
Toelichting op de situatie Ik ben een man van 28 jaar. Al een tijd lang zit ik zonder werk. Ik heb 6 maanden bij als administratief medewerker bij een consultancy gewerkt, maar het werk was niet super leuk. Veel sollicitaties maar tot een uitnodiging komt het niet. Krijg ik wel een uitnodiging, dan loop ik vast bij het soll... »
Toelichting op de situatie Ik ben sinds september 2015 gestopt met de studie Sociaal Juridische Dienstverlening aan de HVA te Amsterdam. Dit terwijl ik nog maar AAn studiejaar te voltooien had. Het laatste studiejaar zou bestaan uit een minor en een afstudeeropdracht. Ik ben nog wel begonnen aan de minor Jeugd & Criminalite... »
Toelichting op de situatie Goedenavond, Voor mijn vriendin ben ik mij aan het oriAnteren binnen uw branche. Zij kampt namelijk al enige tijd met het probleem dat zij niet goed weet wat zij wil met haar loopbaan in de toekomst. Sinds een aantal jaren is zij zelfstandig ondernemer en daarin is zij succesvol. Echter, het lijkt... »
Toelichting op uw situatie Ben bijna 3 jaar werkeloos. kamp met overgewicht en privA is er het een en ander gebeurd Geslacht: Man Opleidings-/werkniveau: MBO Leeftijd: 50 Type coach Beide benen op de grond Gewenste contactvorm Persoonlijk contact... »
Toelichting op uw situatie Praten voor mijn toekomst. Heb een eigen bedrijf en werk in loondienst. Minimaal 10 jaar ervaring bij voorkeur een vrouw Soort coaching: loopbaancoaching Geslacht: Vrouw Huidige werksituatie: Loondienst Opleidings-/werkniveau: HBO Leeftijd: 27 Gewenste contactvorm Persoonlijk contact... »
Toelichting op de situatie Wij zijn nu 8 jaar samen, waarvan we er 2 getrouwd zijn. We hebben een dochter van 4 jaar en een zoontje van 1 jaar. We willen graag hulp bij communicatie. We hebben veel ruzie in verband met verschillende denkbeelden. Blijven tegen dezelfde problemen aanlopen. Soort coaching: relatietherapie Dead... »
Toelichting op uw situatie Ik ben een jonge vrouw, 18 jaar oud en ik kom uit Apeldoorn. Ik sport al mijn hele leven en ik zit op een gezond gewicht. Ik zou graag strakkere spieren willen hebben, en ik vind het lastig om dit voor elkaar te krijgen. Het gaat hier voornamelijk om de bovenbeen en bil. Geslacht: Vrouw Opleidings... »
Uw geslacht Man Uw huidige werksituatie Loondienst Uw opleidings-/werkniveau MBO Uw leeftijd (optioneel) 27 Toelichting op uw situatie Werk sinds mijn 16e jaar bij een mechanisatiebedrijf. Ik heb het niet meer naar mijn zin. Ik weet ook niet of ik in deze branche zou willen blijven werken. Gewenste contactvorm Contact op af... »
Toelichting op de situatie Ik werk nu ruim 10 jaar op een notariskantoor; dat heb ik lang naar tevredenheid gedaan, maar sinds een paar jaar is dat niet meer het geval. Dat heeft puur met het werk te maken. Ik zou heel graag weleens iets anders willen doen, maar heb absoluut geen idee wat dan; mede doordat mijn serieuze wer... »
Toelichting op de situatie Wij zijn 29 jr getrouwd voor ons beiden is het ons 2de huwelijk , samen hebben we 4 kinderen. Hij 2 dochters uit 1ste huwelijk, ik 1 dochter uit eerste huwelijk en samen hebben we n zoon gekregen. In onze eerste jaren zijn we ook n korte tijd in therapie geweest dit was echter in groepsverband dat... »
Toelichting op de situatie Dit gaat om onze dochter, zij is 16 jaar. Ze voelt haar al heel lang minder dan een ander, weinig zelfvertrouwen, niet leuk gevonden, en vooral vaak afgewezen door anderen. Denkt ook gauw dat anderen haar niet mogen. Dit speelt op school en privA. Ze heeft weinig sociale contacten, hoewel ze het w... »
Toelichting op de situatie We zijn uit elkaar geweest, omdat we niet meer konden communiceren met elkaar. Dit kwam omdat we jaren te maken hebben gehad met veel onrust van buitenaf. Onze liefde was nooit het probleem. Om te voorkomen dat er een herhaling komt, zijn we voor het eerst op zoek naar een relatietherapeut. Soort ... »
Toelichting op de situatie Ik werk al 22 jaar bij de zelfde organisatie en dus in dezelfde branche. Functie Product Manager. Ik wil iets nieuws, het liefst in andere branche. Ander soort werk, maar heb zelf te weinig concrete ideeAn. Geslacht: man Deadline: Zo snel mogelijk... »
Toelichting op de situatie Ben 21 jaar, bijna 22. Werk nu op 0 uren contract in een magazijn in Genemuiden. Diploma MBO niveau 4 Bedrijfsadministratie. Bedrijfsadministratie is niet wat ik tot mijn 67 wil doen, daarom werk ik nu als oproepkracht in een magazijn hele weken. Ben toe aan wat anders, vind het alleen heel moeili... »
Toelichting op de situatie Ik ben werkzoekend sinds maart 2015. Ik heb bijna 15 jaar als grafisch vormgever/dtp-er gewerkt. Ik vraag mij af wat ik nu precies wil en voel mij af en toe onzeker. Ik weet eigenlijk niet eens zeker of ik wel iets met grafisch ontwerper wil doen. Van de loopbaancoach verwacht ik vooral dat hij/zi... »
Toelichting op de situatie Wij zijn op zoek naar een goede cursus assertiviteitstraining voor een medewerker van ons. Hij is Chef werkplaats in ons bedrijf, met onder hem ongeveer 5 personen. Hij heeft moeite met nee zeggen. Hij moet eigenlijk natuurlijk de leiding nemen en de overhand hebben, maar dit is niet zo. Hij is ni... »
Toelichting op de situatie Mijn vriendin geeft aan bij me weg te willen. Na lange gesprekken ben ik erachter gekomen wat haar eigenlijk dwarszit. Nu is het volgens haar te laat om nog ons best te doen voor onze relatie. We zijn inmiddels 6 jaar en 2 maanden samen, en hebben een dochter van 2. Mijn vriendin heeft zich heel l... »
Toelichting op de situatie Mijn wens is dat ik wil ik leren om beter voor mijzelf op te komen in het algemeen, zonder dat ik mij schuldig voel. Tevens wil ik mijn sociale netwerk vergroten en de daarbij behorende sociale vaardigheden leren. Ik ben 51 jaar en mijn beroep is office manager/executive assistant. Graag wil ik vr... »
Toelichting op de situatie Wij zijn 14 jaar getrouwd met 2 dochters van 9 en 13 jaar. Afgelopen jaren is er weinig gecommuniceerd met elkaar en dat begint ons nu op te breken. We leven nu langs elkaar heen. Graag zouden wij hulp krijgen bij het praten en weer dichter bij elkaar brengen van onszelf, zodat wij weer samen gelu... »
Toelichting op de situatie 15 jaar samen met m'n partner en wij hebben 3 kinderen samen. Wij kunnen niet discussiAren want dat mondt uit een verschrikkelijke ruzie waar hij schreeuwt met zijn harde stem en ik helemaal dicht klap en niks meer zeg. We willen allebei niet toegeven. We hebben ruzie over van alles en niets, ... »
Toelichting op de situatie Sinds juni 2015 contract opgezegd bij mijn werkgever, een supermarkt. Ben op zoek naar nieuwe uitdaging in een nieuwe branche. Door procrastinating is het er nog niet van gekomen. Zoek graag samen met iemand uit waar mijn sterke punten liggen en mijn toekomst ligt. Zeer geAnteresseerd om dit eens ... »
Toelichting op de situatie Ik ben op zoek naar een assertiviteitstraining, alleen of in een kleine groep. Ik herken mezelf in kenmerken van subassertiviteit en deze tekst: het gevoel hebben dat mijn carriAre stagneert en in bepaalde situaties moeite hebben om mijn zegje te doen en trek mezelf terug. Ook vindt ik het lastig ... »
Toelichting op de situatie Na 30 jaar als docent te hebben gewerkt in het voortgezet onderwijs ben ik voor 50% afgekeurd om medische redenen en werk ik nu als technisch onderwijsassistent. Deze baan geeft mij onvoldoende voldoening en uitdaging. Ik ben 56 jaar en ben zoekend naar een manier om met meer plezier aan de slag t... »
Toelichting op de werkzaamheden Ik ben op dit moment werkzaam als Jeugdbeschermer, 30 weken zwanger van ons tweede kindje en ben er eigenlijk uit dat ik werk wil uitoefenen wat me meer voldoening geeft en me minder stress oplevert waardoor ik balans behoudt tussen gezin en privA. Daarnaast is het uiteraard ook van belang da... »
Toelichting op de situatie We hebben een druk gezin met 2 kinderen waarvan 1 met veel zorg. Laatste tijd heel erg druk en hebben we veel ruzie. Mijn man is te streng en ik ben te makkelijk waardoor we ook vaak ruzie krijgen. We willen graag hulp om elkaar te vinden in het midden. Graag alleen therapeuten die bij ons thuis k... »
Toelichting op de situatie Ik ben op zoek naar iemand die mij hulp kan bieden in het zetten van stappen richting een andere baan. Op dit moment ben ik werkzaam als projectleider binnen de sociale zekerheid (overheid, sociale zaken, 10 jaar werkzaam). Daarvoor was ik product-manager bij een producent van zelfklevende tapes. ... »