Op zoek naar een goede en betaalbare loopbaancoach?
| Plaats uw aanvraag op Offerti.nl |
| Onze coaches reageren binnen 24 uur |
| U ontvangt meerdere offertes, gratis en vrijblijvend! |
Gratis offertes aanvragen »Eerdere offerte-aanvragen voor een loopbaancoach
Hulpvraag Ben op zoek naar een loopbaancoach die mij kan helpen bij de omscholing die ik van plan ben te gaan doen. Ik heb ervaring als secretaresse en makelaar onroerend goed, maar ik word binnenkort werkeloos. Op dit moment is mijn plan dat ik graag omgeschoold zou willen worden naar de zorg. Weet nog niet goed hoe ik dit... »
Hulpvraag Hoewel ik HBO geschoold ben, werk ik bij de Gamma waar ik erg weinig verdien. Zo kom ik in geldproblemen. Ik heb een zoon van 10, co-ouderschap en een vriendin op 200 km afstand. 1. Ander werk 2. Beter leren omgaan met tijden, geld 3. Beter kunnen plannen/organiseren 4. Op zoek naar motivatie (geen interne drive) ... »
. Hulpvraag Ik ben op zoek naar een lifecoach voor mijn partner. Hij wil graag zijn levenspatroon doorbreken maar we weten allebei niet hoe. Onze situatie We zijn (tijdelijk) uit elkaar omdat het ons allebei te veel is. Hij wil heel graag zijn leven beteren en dat wil ik ook voor hem. Hij loopt tegen heel veel dingen aan: -... »
Hulpvraag: Ik weet niet wat ik wil doen qua werk. Ik heb verschillende banen gehad, maar die pasten niet goed bij me. Aspecten als ADD en Dyslectie spelen hierbij ook een rol. Mijn achtergrond: Ik heb eerst hogere hotelschool gedaan. Daarna ben ik gaan werken als intercedent bij een uitzendbureau. Vond niet alles even leuk ... »
Hulpvraag Ik ben gediplomeerd kinderverpleegkundige, werk al 11 jaar op de kinderafdeling en werk op onregelmatige werktijden. Ik ben op zoek naar: - een baan met regelmaat: vaste dagen en uren overdag. - een baan waarin mijn kwaliteiten goed naar boven komen. - een baan met uitdaging En het liefst iets met kinderen. Ben nu... »
Toelichting op de werkzaamheden Mijn partner en ik communiceren niet voldoende en zitten vaak op een andere golflengte. Op seksueel gebied staat het ook stil. We kunnen hier samen niet tot moeilijk over praten. Hulpvraag: We hopen dat u wilt helpen en onze relatie weer tot bloei kunt brengen.... »
Toelichting op de werkzaamheden Wij zijn op zoek naar een relatie-coach of een relatie-therapeut om ons verder te helpen met of in onze relatie. We vinden het erg lastig om te kijken wat er nu precies aan de hand is en we hebben het idee dat we hier hulp bij zouden kunnen gebruiken. Situatie Wij hebben een relatie van bijna... »
Hulpvraag Ben op zoek naar een loopbaancoach die mij kan begeleiden of me kan helpen me te orinteren bij het nemen van de volgende stappen in mijn vroege loopbaan. Afgelopen schooljaar ben ik afgestudeerd aan de PABO. Op dit moment is er geen werk in het onderwijs, of is het erg lastig een baan in het onderwijs te bemachtig... »
Toelichting op de werkzaamheden Wij zoeken een relatie-coach die ons kan helpen om onze vastgelopen relatie te verbeteren of weer vlot te trekken. We willen graag met behulp van een deskundige in gesprek raken over de zaken die niet goed meer gaan, wat we zouden kunnen doen om dingen weer beter te krijgen. We weten zelf nie... »
Hulpvraag Ik wil graag inzicht krijgen in wat voor type functie bij mij past. Daartoe wil ik eigenlijk eerst een assessment doen, om inzicht te krijgen in wat ik kan en waar ik me in kan ontwikkelen, om van daaruit dan na te gaan denken over "wie ben ik en wat past er bij mij". Ik denk dat ik een leidinggevende functie ambi... »
Hulpvraag Ik wil eigenlijk graag weten waar mijn passies liggen en wat voor mij de ideale switch zou zijn. Om op deze vragen een antwoord te vinden zou ik graag in contact en daarna in gesprek komen met een loopbaancoach. Ik weet niet precies hoe dit in zijn werk gaat maar ik denk dat ik samen met iemand meer kans heb om ui... »
Situatie Ik ben in 2011 afgestudeerd en heb nu ruim twee jaar gewerkt. Ik ben twee maanden geleden begonnen aan mijn tweede baan als accountmanager bij een IT bedrijf. Door twijfels over mijn huidige situatie ben ik zoekende naar mijn capaciteiten en wensen. Hulpvraag Wat vind ik nu echt leuk en waar krijg ik energie van? W... »
Toelichting op de werkzaamheden Relatie coach of therapeut gezocht voor het helpen met de problemen die wij op dit moment ondervinden in onze relatie. Wij hebben constant ruzie met elkaar, en we verwijten elkaar over en weer. Wij horen niet meet wat we zeggen tegen elkaar en begrijpen elkaar daarom niet. Rustige gesprekken ... »
Hulpvraag Ben op zoek naar een coach voor loopbaanverkenning en carrire-switch. Ik zou graag in contact komen met een coach die ervaring heeft om dit bij mensen te onderzoeken en boven water te krijgen. Antwoorden te krijgen over wat er nodig is om nu van baan en carrire te veranderen. Natuurlijk realiseer ik me dat ik wat ... »
Hulpvraag Ik vind heel veel dingen leuk, misschien wel teveel. Moet nu een keuze maken welke kant ik op wil met mijn carriere, maar vind dit erg moeilijk. Heb momenteel het gevoel dat ik vast zit in de branche waar ik nu werkzaam ben. Vragen aan coach: Ik denk dat ik veel kan, ik wil altijd veel, maar wat ga ik doen? Hoe pa... »
Situatie: Ik ben momenteel bezig met een opleiding tot kinder- en jongerencoach in Amersfoort. Hulpvraag Ik wil graag gecoacht worden op het bewaren van mijn balans tussen werk en priv. Verder zit ik nog met een stuk verwerking van IVF en mijn overbezorgdheid t.a.v. mijn zoontje. Graag wil ik een coach die ook bekend is met... »
Hulpvraag Ik ben een alleenstaande moeder die al 53 jaar de zorg draagt voor een 23 jarige zoon die pdd-nos heeft. Zelf kamp ik met de aandoening distony. Hulpvraag Graag zou ik iemand, een lifecoach, of andere term, willen vinden om af en toe de zorg van me af praten. Het is erg zwaar om een dergelijke zorgtaak te hebben e... »
Hulpvraag Sinds 2 jaar werkzaam voor een platform, waar ik de hoofdrol heb en min of meer alleen werk. Ik heb moeite met die hoofdrol, moeite met het werkveld, met de missie, met de onzekerheid vanwege weinig financile middelen. Ik ben er goed klaar mee en neem het liefst vandaag nog ontslag. Ik ben dus toe aan een nieuwe b... »
Werkzaamheden Business coaching voor ondernemers Toelichting werkzaamheden Ik ben op zoek naar een coach die zelf al veel ervaring heeft in het zakenleven om mijn bedrijf te laten groeien van een omzet van ongeveer 1500 per maand naar 15.000 per maand en daarna 150.000. Natuurlijk klinkt dit erg ambitieus, maar dat ben ik o... »
Werkzaamheden - business coaching voor ondernemers Toelichting werkzaamheden Ik ben een ondernemer (28) en heb een jong bedrijf (3 jaar oud) met 4 medewerkers. Mijn medewerkers zijn zowel van Nederlandse als Duitse komaf. Wat zoek ik: Ik ben opzoek naar een coach die - ervaring heeft met snel groeiende start-ups - advies ka... »
Situatie: Sinds augustus ben ik werkloos en sindsdien is het in mijn hoofd een chaos. Het is zo chaotisch dat ik even niet meer weet hoe ik een stap verder moet komen. Ik wil wel graag weer dat alles logisch is, dat ik weet wat ik moet doen en dat ik weet hoe ik verder moet. Is het goed om een andere baan te vinden en hoe p... »
Huidige situatie Op dit moment heb ik een fulltime baan bij een redelijk klein bedrijf (14 personen). Dit bedrijf is gespecialiseerd in autogene las- en snijtechnieken, propaan gereedschap en hoogzuiver (laboratorium) apparatuur. Ik ben hier via een stage ingerold. Het bedrijf was een grote uitdaging voor mij toentertijd. I... »
Toelichting op de werkzaamheden Wij zijn op zoek naar een goede relatietherapeut of iemand die met ons kan praten over onze situatie. Wij zijn sinds 1, 5 jaar vader en moeder geworden. Dit zorgt voor een hoop spanning tussen ons. Dit resulteert weer in ruzie. We komen er op dit moment zelf niet meer uit en we hebben het ide... »
Hulpvraag Ik ben sinds 3 maanden werkloos en ik heb altijd in de horeca gewerkt. Ik ben nu 29 en ik zou graag de horeca uit willen maar ik kom er zelf niet uit welke kant ik op wil. Afgelopen 10 jaar heb ik in de horeca gewerkt op alle niveau's, hoogste niveau is sterrenniveau geweest. In augustus is mijn contract niet ... »
Hulpvraag Ik ervaar spanningen tijdens mijn werk die mij hinderen om mijn talenten ten volle te kunnen benutten. Ik weet niet wat het precies is of waar het vandaan komt. Mijn leidinggevende heeft mij onlangs hierop gewezen. Er is niets veranderd in mijn functie. Ik ben projectleider, met wisselende groepen. Men ervaart spa... »
Hulpvraag HBO opleiding afgerond, 2 jaar relevante werkervaring in het Welzijnswerk. Afgelopen twee jaar erg zoekende door ontslag door bezuiniging. Momenteel werkloos. Ik ben momenteel werkloos en ik heb de afgelopen 2 jaar losse en vaste baantjes gehad. Ik heb in een restaurant gewerkt, als office manager, in locale kroeg... »
Hulpvraag Het vinden van een werkrichting die bij mij past. In de laatste jaren loop ik er tegen aan dat ik niet precies weet wat voor soort baan ik wil. Graag wil ik voor mezelf meer helderheid krijgen in welke branche mijn passie ligt. Ik heb een HBO-opleiding projectmanagement afgerond. Werk nu in een kledingzaak. Dit is... »
Hulpvraag Ik wil weten: - waar ligt mijn kracht / passie - In welke richting moet ik mijn baan zoeken. - welke baan past bij mij Sinds 2000 ben ik actief op de arbeidsmarkt, maar heb eigenlijk nooit echt op mijn plek gezeten. Ik ben in de techniek gerold. Als ik benaderd word, is dat meestal voor technische functies. Ik ben... »
Hulpvraag Ik word binnenkort door bedrijfseconomische redenen ontslagen. Ik heb de opleiding MBO Verpleegkunde gevolgd, maar mijn hart zit niet meer in de zorg. Ik moet nu gaan kijken naar iets anders, maar ik loop vast. Over de aanvrager Huidige (of meest recente) werk: Verkoopmedewerker showroom Geslacht: vrouw Leeftijd: ... »
Toelichting op de werkzaamheden Wij zijn op zoek naar een relatietherapeut / relatiecoach die ons kan helpen bij het verbeteren van onze relatie. Mijn man is regelmatig erg boos maar ook regelmatig liefdevol en in deze emoties zouden we graag wat meer evenwicht willen zien. Waarom is deze woede daar dan en wat zijn er de oo... »