Professionele tekstschrijver gezocht voor het herschrijven van onze webteksten.
Wij zijn momenteel bezig met een grote verandering van ons huidig bedrijf concept. Het betreft een bedrijfsruimte van circa 1400 m2 waar we een partycentrum willen realiseren. Men kan bij ons terecht voor het geven van een bruiloft, bedrijfsfeesten met een actief amusement programma, een netwerkborrel, diversen indoor sporten, een diner of een borrel, workshops of kinderfeesten.
We willen aansprekende en pakkende webteksten die origineel over komen op de bezoeker van onze website. We willen goed in de Google gevonden worden, hier willen we veel investeren.
De rubrieken die vooral goed uit moeten gaan pakken zijn bedrijfsfeesten, themafeesten, bruiloften, familiefeesten, begrafenis bijeenkomsten, en de party agenda. Uiteraard ook iets leuks schrijven over onze menukaart.
Wij zoeken iemand die vrijwel direct ermee aan de slag kan aangezien wij onze eerste thema feest gaan houden op 19 juli.
In totaal betreft het 20 webpagina's aan tekst.
Tekstschrijver nodig?
Plaats uw aanvraag en ontvang binnen 24 uur meerdere offertes van tekstschrijvers. Gratis en zonder verplichtingen! Offertes aanvragen »
Aanmelden als professional?
Wilt u offerte-aanvragen ontvangen en toegang krijgen tot nieuwe klanten? Meld u dan aan als professional op Offerti! Aanmelden als professional »