Webtekstschrijver voor het schrijven van webteksten: Activiteitenclub voor mensen met een lichte verstandelijke beperking
2 juni 2016
Apeldoorn Gelderland
Vakgebied Tekst / Vertaling
Deadline:
Geen vaste einddatum
Deadline:
Geen vaste einddatum
Omvang:
Mogelijk vervolgopdrachten in de nabije toekomst
Omvang:
Mogelijk vervolgopdrachten in de nabije toekomst
Locatie:
Kan volledig op afstand (telefoon/e-mail/Zoom)
Locatie:
Kan volledig op afstand (telefoon/e-mail/Zoom)
Omschrijving
Webtekstschrijver voor het schrijven van webteksten: Activiteitenclub voor mensen met een lichte verstandelijke beperking
Toelichting op de werkzaamheden
Ik ben een actieve man van 42 jaar jong. Ik heb een hele lichte vorm van autisme en kwam op het idee om zelf een activiteitenclub te starten, voornamelijk voor en door jong(volwassenen) met een licht verstandelijke beperking, een lichte vorm van autisme of niet aangeboren hersenletsel, of een andere lichte psychische achtergrond etc etc, die het leuk vinden om één keer in de maand (of wat vaker) leuke dingen met elkaar te ondernemen.
Via www.jouwweb.nl ben ik al begonnen met het opzetten van een website voor deze activiteitenclub. Mijn doel is om met deze website potentiële leden naar deze club te krijgen.
Alleen ben ik opzoek naar een SEO webtekstenschrijver met ervaring, die voor mij unieke teksten voor mijn website kan schrijven, met de juiste zoekwoorden die veel verkeer opleveren, met zeer weinig concurrentie.
Ik hoor graag reacties,
Met vriendelijke groet,
Tekstschrijver nodig?
Plaats uw aanvraag en ontvang binnen 24 uur meerdere offertes van tekstschrijvers. Gratis en zonder verplichtingen! Offertes aanvragen »
Aanmelden als professional?
Wilt u offerte-aanvragen ontvangen en toegang krijgen tot nieuwe klanten? Meld u dan aan als professional op Offerti! Aanmelden als professional »