Op zoek naar een goede en betaalbare loopbaancoach?
| Plaats uw aanvraag op Offerti.nl |
| Onze coaches reageren binnen 24 uur |
| U ontvangt meerdere offertes, gratis en vrijblijvend! |
Gratis offertes aanvragen »Eerdere offerte-aanvragen voor een loopbaancoach
Categorie: Loopbaan coaching
Ik ben op zoek naar een loopbaancoach die mij kan helpen middels tips en adviezen, om verder te komen dan alleen een sollicitatiegesprek.
Ik heb een goede opleiding gehad en 1 jaar als trainee gewerkt bij de gemeente Rotterdam. Nu ben ik reeds 3 jaar werkloos. Ik heb erg veel gesolliciteerd, vooral bij gemeentes. Die ges... »
Momenteel ben ik via een uitzendbureau aan het werk als operator maar omdat hier mijn ambities niet liggen ben ik verder aan het kijken.
Door het foutlopen van mijn HBO studie management economie en recht ben ik nu op zoek naar een baan in de administratieve/ commerciële richting. Ik beschik wel over mijn propedeus... »
Ik ben op zoek naar een loopbaancoach om mee te bespreken welke opties ik heb en ervoor te zorgen dat ik een goede keuze maak.
Na jaren van hard werken en 2 kinderen verder is kortgeleden mijn contract stopgezet. Ik kan mijn draai thuis moeilijk vinden en weet niet goed welke stap te zetten richting werk. Ik heb behoefte... »
Situatie:
Momenteel ben ik sinds 1 jaar werkzaam als sales intercedent bij een uitzendbureau. Hiervoor heb ik mijn HBO diploma commerciële economie afgerond met als specialisatie productmanagement. Omdat ik nooit zeker wist wat ik wilde gaan doen ben ik bij een uitzendbureau gaan werken. Hier heb ik ontzettend veel ge... »
Ik ben op zoek naar een coach die mij kan helpen om samen te onderzoeken welke mogelijkheden ik heb qua loopbaan, zodat ik deze weer met zelfvertrouwen tegemoet kan gaan.
Ik verwacht van de coach dat ik hulp krijg bij het maken van een passende keuze, in gesprek met een coach opnieuw zelfvertrouwen krijgen, na 1,5 jaar l... »
Situatie:
Vrouw, 30 jaar, opleiding gehad in facility management, nu werkzaam in huisvesting/ vastgoed, deze tak vind ik zeer interessant, maar ik ben ook erg geïnteresseerd in sportevenementen. Ik zoek een coach om te kijken welke kant ik op zou kunnen en zou willen, nu en in de toekomst. Ik woon in Rotterdam, maar e... »
Ik ben op zoek naar een coach die mij kan informeren over mijn mogelijkheden tot het volgen van een opleiding.
Ik wil graag een opleiding volgen richting maatschappelijk werk, hoe kan dat gezien mijn leeftijd en huidige opleiding? Ik wil graag informatie hebben omtrent mijn situatie, betreffende werkloosheid, leeftijd, k... »
Ik ben op zoek naar een loopbaancoach om mijn mogelijkheden te bespreken qua opleiding en passende banen.
Na een universitaire studie biologie en tien jaar docent biologie te zijn geweest, werk ik nu in een kleine natuurvoedingszaak/ biologische kaasmakerij. Ik voel me onrustig, want ik weet dat ik meer kan dan alleen m... »
Ik ben op zoek naar een loopbaancoach met wie ik kan praten over mijn huidige functie, en die mij hierbij de juiste vragen kan stellen.
Ik werk 18 jaar voor dezelfde werkgever, de laatste tien jaar als beleidsmedewerker/ juridisch adviseur. Ik zou graag heroriëntatie willen, een spiegel over (uitvoeren) van deze fun... »
Ik ben op zoek naar een loopbaancoach met wie ik kan bespreken welke kant ik op moet, aangezien ik werkervaring heb in veel verschillende branches.
Graag wil ik een geschikte baan vinden die past bij mij als persoon. Heb een heel breed CV en vraag me af wat te gaan doen in de toekomst, voor mijzelf of toch voor een baas ... »
Ik ben op zoek naar een loopbaancoach die mij kan begeleiden bij het denktraject over mogelijkheden van mijn carrière.
Vanaf 1998 ben ik werkzaam in de financiële sector als medewerker corporate actions. Er zijn verschillende redenen waarom ik aan ander werk denk. Ten eerste ben ik denk ik toe aan wat anders.... »
Situatie:
Ik heb deze week ontslag genomen op mijn werk, omdat ik het werk niet (meer) leuk vind. Echter is mijn probleem dat ik niet weet wat ik dan wel wil. Ik heb Social Work gestudeerd en afgerond in 2008. Ik heb ervaring opgedaan in de zorg en heb nu een jaar administratief werk gedaan. De functies die mij interessant... »
Ik ben op zoek naar een loopbaancoach met wie ik kan bespreken welke richting ik kan kiezen, zodat ik me verder kan ontwikkelen op professioneel gebied.
Ik heb al jaren niet de baan gevonden waar ik voldoening uit krijg en heb de verkeerde (opleidings)keuzes gemaakt. Ik ben er ondertussen wel achter waarom ik impulsieve ... »
Ik ben momenteel werkzaam als fulltime secretaresse. Daarnaast ben ik in de afrondende fase van mijn studie rechten. Een vervolgstap maken vind ik lastig graag zou ik begeleiding krijgen.
Ik wil alleen in contact komen met een coach bij wie een vergoeding vanuit de zorgverzekering mogelijk is.
Ik dacht zelf aan 1-2 ge... »
Situatie:
Ik ben 30 jaar oud en woon samen met mijn vriendin en twee kinderen in Zuid-Holland. In het begin van dit jaar ben ik na 4 Jaar, vanwege de economische crisis ontslagen bij een verhuisbedrijf. Gelukkig heb ik niet thuis hoeven zitten want ik had meteen weer ander werk. Op dit moment ben ik werkzaam bij een zonneb... »
Situatie:
Mijn Jaarcontract loopt af op 31 Oktober 2012 en wordt niet verlengd. Ik zou graag snel weer een andere baan vinden, wat denk ik moeilijk gaat worden in deze tijd en deze tijd van het jaar dus ik hoop dat de jobcoach hierbij kan helpen.
Ik wil graag weer een baan in de logistiek vinden. Ik ben echt op zoek naa... »
Momenteel ben ik werkend als Business Development Director in een hotel in Shanghai en ik ben al 6 jaar zakelijk actief in China. Direct na mijn studie aan de Hotelschool in Maastricht ben ik zelfstandig vertrokken om aan mijn carrière in Azië te werken. De internationale zakenwereld is een passie voor mij, die ... »
Ik ben op zoek naar een loopbaancoach die mij kan helpen bij het maken van een goede keuze betreffende mijn loopbaan.
Al sinds het behalen van mijn HAVO diploma heb ik geen idee welke opleiding/ baan bij mij past. Ik vind van alles leuk en ik fladder van de ene baan naar de andere. Als ik me moet laten leiden door mijn i... »
Ik ben 23 jaar en ben in 2011 afgestudeerd aan de HBO studie Forensisch Laboratorium Onderzoek in Breda bij de Avans Hogeschool. Tijdens deze studie heb ik al een aantal verschillende onderzoeken gedaan. Bijvoorbeeld hoe Naproxen te smokkelen is in doorzichtig plexiglas door dit zelf uit te voeren tijdens practica, de DNA e... »
Situatie:
Momenteel ben ik voor onbepaalde tijd werkzaam in de functie van leidinggevende van de groepsreserveringenafdeling. Mijn achtergrond ligt ook in het management van toerisme; ik heb de Engelstalige HBO opleiding International Tourism Management and Consultancy aan de NHTV in Breda afgerond.
Na 4 jaar mis ik e... »
Situatie:
Op dit moment ben ik werkzaam als hoofd caissière bij een supermarkt. Ik wil heel graag een carrièreswitch maken om weer een uitdaging in mijn werk te vinden. Hiervoor heb ik een opleiding personeelmanagement gevolgd bij het NCOI.
Helaas is door mijn gebrek aan ervaring het nog niet gelukt om ee... »
Ik ben op zoek naar een coach die mij kan helpen om mijn mogelijkheden en opties in kaart te brengen.
Ik werk nu 7 jaar in het kappersvak en nu bijna 4 jaar bij hetzelfde bedrijf! Ik zou graag verder in de branche willen, en dan denk ik aan hoofdhuid problemen of haaruitval pruiken etc. Zelf heb ik een vakgerichte oplei... »
Situatie:
Jobcoach gevraagd: Ik ben in november 2011 teruggekeerd naar Nederland met mijn dochtertje. De arbeidsmarkt is erg veranderd. Daarnaast ben ik al langere tijd uit het arbeidsproces wat het moeilijker maakt om een goede baan te vinden die bij mij past en niet een baan omdat ik van de bijstand aan het werk moet.
... »
Situatie:
Momenteel werkzaam bij een bouwkundig inspectiebureau (1,5 jaar). Daarvoor bij een aannemer gewerkt (3 jaar). Huidige baan heb ik van het begin af aan het gevoel dat het niet bij mij past. Ik heb het idee dat de sector niet echt bij mij past. Wat wel? Dat weet ik niet. Graag zou ik hier hulp bij willen van een co... »
Situatie:
Ik ben 28 jaar oud en sinds mijn 18de heb ik bij mijn vader gewerkt (Horeca). Per afgelopen augustus ben ik daarmee gestopt. Nu ik moet solliciteren naar een nieuwe baan en zie ik het totaal niet zitten. Ik weet echt niet waar ik moet beginnen. Het lijkt een soort faalangst.
Graag zou ik hulp willen (in Haarle... »
Situatie:
Ik wil graag een baan vinden die bij mij past. Na het afronden van mijn studie culturele antropologie weet ik niet welke richting ik in wil.
Persoonlijke gegevens:
Geslacht: Vrouw
Leeftijd: 26
Opleiding: WO, master
Werksituatie: Parttime danseres
Eigenschappen coach:
Geslacht: Geen voorkeur
Leeftijd: ... »
Ik ben op zoek naar een erg praktische coach die mij kan helpen zo snel mogelijk een baan te vinden.
Ik ben een jongen van 19 jaar oud en ik word vader (in januari), ik ben dus druk op zoek naar een vaste baan in regio Den Haag of Zoetermeer of Rijswijk. Momenteel heb ik bijna geen inkomen, dus ik heb geen groot budget ... »
Na jarenlang stukken typen, kopiëren, e-mails opslaan ben ik eigenlijk uitgekeken op dit werk, zou graag meer met mensen werken, maar weet niet precies in wat voor functie. Ik besef dat een carriereswitch op mijn leeftijd moeilijk is en vraag mij af of het zinvol is hiermee aan de slag te gaan. Kunt u mij hierbij helpe... »
Ik ben op zoek naar een loopbaancoach die mij kan helpen om zowel uit te zoeken waarom het nu steeds net niet lukt met solliciteren, en of ik wellicht andere opties moet overwegen, en welke.
Ik ben al sinds begin 2011 werkeloos, tijdens mijn zwangerschap. Kom elke keer heel ver in het selectieproces, maar word het elke k... »
Situatie:
Op dit moment werkend als manager van detacheringsbedrijf. In overleg met mijn werkgever heb ik besloten na te gaan denken over wat ik echt wil. Drijfveren zijn door veranderingen in privéleven gewijzigd en hierdoor ben ik op zoek naar wat ik echt wil.
Ik ben 2 x kort achter elkaar van baan gewisseld ... »