Op zoek naar een goede en betaalbare loopbaancoach?
| Plaats uw aanvraag op Offerti.nl |
| Onze coaches reageren binnen 24 uur |
| U ontvangt meerdere offertes, gratis en vrijblijvend! |
Gratis offertes aanvragen »Eerdere offerte-aanvragen voor een loopbaancoach
Plaats: Hoeven Soort coaching: relatietherapie Toelichting We zijn nu 8 jaar bij elkaar waarvan 3 jaar getrouwd. De communicatie is altijd al een probleem geweest, de ene keer meer dan de andere maar zijn sinds 8 maanden de vader en moeder van een prachtige dochter wat uiteraard voor extra spanningen zorgt. Het is nu wel op... »
Plaats: Utrecht Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting Ik ben sinds 2012 aan het werk. Begonnen in de sales en daarna de IT ingerold. Ik merk dat ik met veel tegenzin naar werk ga en dat de onzekerheid zijn tol eist. Ik wil een beroep uitoefenen waar ik energie van krijg en hulp bij het zoeken naar een dergelijke bero... »
Plaats: Uden Soort coaching: relatietherapie Toelichting Mijn man en ik leven al een tijdje langs elkaar heen. Er waren al spanningen die tijdens mijn zwangerschap zijn toegenomen. We begrijpen/ verstaan elkaar niet meer zo goed. Nu we net voor de tweede keer ouders zijn geworden neemt helaas de spanning niet af. Hopelijk k... »
Plaats: Zuid-Limburg (omgeving Brunssum) Type training: communicatie, samenwerken, conflict vermijden Toelichting Wij zijn op zoek naar een trainer voor constructief samenwerken, verbeteren werksfeer, elkaar op een positieve manier aanspreken, conflicten voorkomen, met plezier naar je werk gaan etc Trainer komt bij voorkeur... »
Plaats: Hellevoetsluis Soort coaching: relatietherapie Toelichting: Zij: Hernia heeft veel pijn veroorzaakt, jarenlang (speelt vanaf 2006). Inmiddels neuromodulator voor pijn in rug geimplementeerd. Therapie gevolgd voor omgang met pijn. Hij: Op jonge leeftijd moeder verloren. Binnen familie nooit leren praten. Buiten angst... »
Loopbaancoach gezocht: Tot op heden heb ik helaas nog niet de baan gevonden die mij past Plaats: Heemskerk Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting 22 jaar, 4 diploma's verderZou graag willen kijken wat nou echt bij mij past... Mis in mijn baan een stukje van mij. Mijn talent wil ik meer in een baan zien. Ik denk bi... »
Plaats: Leeuwarden Soort coaching: Toelichting: Ik ben 43 jaar. Ik heb de HBO-opleiding Personeel en Arbeid afgerond in 2002. Sinds mijn afstuderen heb ik heel veel administratieve banen gehad, ING, Achmea, etc. Vrijwel altijd via uitzendbureaus zonder ooit een vaste baan te hebben gehad. Ik heb op zich wel plezier in mijn ... »
Plaats: Olst Soort coaching: assertiviteit Toelichting: Ik heb moeite om als er iets niet goed gaat op het werk het niet persoonlijk op te vatten. Ook als er iets niet goed gaat en er iets uitloopt, vind ik het lastig hiermee om te gaan richting leidinggevenden. Geslacht: Man Leeftijd: 32 Opleidingsniveau: HBO Huidige funct... »
Plaats: Breda Soort coaching: loopbaancoaching, burnout Toelichting: Ik zit momenteel thuis met een Burnout. Ik wil graag gaan reïntegreren, alleen is het waarschijnlijk niet mogelijk om bij mijn huidige baan parttime te gaan werken. Nu ben ik op zoek naar een andere baan, maar ik weet gewoon niet waar ik moet zoeken e... »
Plaats: Voorburg Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting: In 2013 heb ik mijn diploma Bedrijfskunde/MER behaald in Groningen. Toen ben ik gestart als backoffice medewerker bij een pensioenuitvoerder. Daar heb ik met veel plezier gewerkt (voornamelijk vanwege de goede sfeer in het bedrijf en binnen het team), maar ik mi... »
Plaats: Venlo Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting Ik werk momenteel als praktijkverpleegkundige in een gezondheidscentrum voor asielzoekers via Menzis. Mijn baan houdt op per 31 december a.s. De nieuwe organisatie Arts en Zorg zal het overnemen, echter. Ik wil graag weer voor dezelfde functie in aanmerking komen. A... »
Plaats: Houten Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting Ik loop vast op mijn werk, heb het al langere tijd niet meer naar mijn zin en bedrijf is liquide niet sterk. Ben nu bijna 50 en overweeg sterk een carrire switch. Zoek daarom een loopbaanbegeleider die mij hierin wil helpen. Indien telefonisch contact dan graag bij... »
Plaats: Eck en Wiel Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting Op dit moment werkzaam als assistent manager in het restaurant van een vakantiepark en behoorlijk ongelukkig. Er zijn te veel dingen die ik leuk vind, waardoor ik me nergens een toekomst bij kan inbeelden. Dit zit me echt enorm dwars. Hoop snel geholpen te kun... »
Plaats: Almere Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting: Ik ben nu een jaartje afgestudeerd (leisure en Hospitality host) Heb een vaste baan op Schiphol bij een juwelier, maar dit is niet mijn soort werk. Ik zou graag advies willen van een loopbaancoach wat voor werk meer bij mij zou passen. Geslacht: Vrouw Leeftijd: Op... »
Plaats: Heerlen Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting: BA+MA Communicatie op WO niveau behaald in 2011. Daarna een jaar als Marketing & Communicatie medewerker bij consultancy bedrijf gewerkt. Daarna 2 jaar als docent Marketing & Communicatie op het HBO. Net gestart als project medewerker bij een marketingbureau, maa... »
Plaats: Delfzijl Soort coaching: relatietherapie Toelichting: Onze relatie is al lang niet meer zoals het in onze ogen hoort te zijn. We zijn erg uit elkaar gegroeid. We zijn bijna 30 jaar bij elkaar. Kinderen zijn allebei uit huis. Het is een moeilijke situatie. Mijn man kan zich niet opstellen naar mij toe, maar wel naar ... »
Plaats: Haarlem Soort coaching: relatietherapie Toelichting: Ik heb een jaar lang gelogen over roken. Mijn vriendin vertrouwd mij niet meer, wil het graag weer goed kunnen maken, zij is mijn ideale relatie. Deadline: op korte termijn... »
Plaats: Amsterdam Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting: Als 31 jarige "young professional", heb ik een mooie start van mijn carriere gemaakt. Maar nu ik op de zuid-as zit, vraag ik me te vaak af waar ik nu echt mijn energie uithaal. En mijn onderbuikgevoel zegt dat dat niet is wat ik nu doe. Ik kijk met ve... »
Plaats: Veldhoven Soort coaching: relatietherapie Toelichting: Uit elkaar gegroeid,.. gevoel weg, een derde in het spel. In vriendschap afgesproken om uit elkaar te gaan en het beste te doen voor onze kinderen Maar nu twijfel ik of dit wel de goede beslissing is..Nu het hoge woord eruit is praten we meer en beter dan in lan... »
Plaats: Ede Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting: Ik ben nu werkzaam op de Sales afdeling van een bedrijf. Ik zit al 10 jaar in de Sales wereld als ondersteunende factor. Dit is al langere tijd niet mijn ding, ik zou veel beter in een Non-profit bedrijf tot zijn recht komen. Ik ben geen Sales tijger en zal dit nooit... »
Plaats: Utrecht Soort coaching: sollicitatietraining, sales/acquisitie Toelichting: Geachte lezer, Sinds begin dit jaar werk ik als ZZP'er (management consultant). Mijn huidige project is verlengd t/m oktober, en ik wil mij graag voorbereiden om een volgend project binnen te halen. Aangezien solliciteren niet mijn sterk... »
Plaats; Spijkenisse Soort coaching: relatietherapie Toelichting Hallo, ik en mijn man hebben zo spoedig mogelijk relatietherapie nodig. Er moet een 3e persoon tussen komen om de situatie te beoordelen. We kunnen niet meer goed met elkaar communiceren. Hebben twee kinderen van 2,5 en 3 maanden en het is moeilijk momenteel. G... »
Plaats: Westervoort Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting Twee jaar geleden heb ik in deeltijd mijn HBO opleiding Communicatie & Multimedia Design Cum Laude afgesloten. Kort daarop heeft mijn werkgever mij belazerd en ben ik in een burn-out terecht gekomen. Momenteel ben ik weer full-time aan het werk bij een uitgeve... »
Plaats: Veldhoven Soort coaching: assertiviteit Toelichting: Ik wil graag wat assertiever worden in mijn werk als ook op het persoonlijke vlak. Graag wil ik de kosten weten en of dit eventueel gedeclareerd kan worden bij de zorgverzekeraar. Met vriendelijke groet, Geslacht: vrouw Leeftijd: 41 jaar Opleiding: mbo koken en se... »
Plaats: Den Haag Soort coaching: relatietherapie Toelichting We (32 en 29) zijn ongeveer 4 jaar bij elkaar en wonen nu ongeveer 2 jaar samen. We zouden graag in contact komen met een coach, om een keer met een derde te spreken over onze moeilijkheden, twijfels en toekomst, etc. We hebben geen ervaring met een dergelijk '... »
Plaats: Den Helder Soort coaching: relatietherapie Toelichting Na 35 jaar huwelijk geen goed gesprek meer mogelijk zonder verwijten en emotionele uitbarsting. Veel werk gerelateerd en onverwerkte pijn uit het verleden. 2 sterke persoonlijkheden. Help? Deadline: op korte termijn... »
Plaats: Vleuten Soort coaching: relatietherapie Toelichting: Ik zoek een relatietherapeut die ons op korte termijn kan begeleiden (komende acht weken ) en ons kan helpen met het besluit of we samenblijven of een break nemen. Wij hebben drie kinderen van 5, 4 en een baby van 7maanden. Problematiek: beiden voelen we ons onbeg... »
Plaats: Kloetinge Soort coaching: relatietherapie Toelichting: Wij hebben relatieproblemen. 12 jaar, nee. Samen zijn gaat niet erg goed. Dikke ruzie. Gaat over de dagelijkse dingen. Weet niet hoe het verder gaat, moeten we eerst langs de huisarts, wordt zoiets vergoed. Graag informatie en gesprek hoe deze situatie aan te pa... »
Plaats: Nijmegen Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting: Beste heer/mevrouw Ik ben een zeer creatieve jongeman, ik schrijf verhalen en ik maak illustraties. Zou van deze passie graag mijn werk maken. Ben echter te onzeker en te ongestructureerd om een doelgericht portfolio op te bouwen en zo werk te vinden bij bijvoor... »
Plaats: Leiderdorp Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting: Hallo, Ik ben 34 jaar en al 18 jaar werkzaam als kok. vorig jaar heb ik het diploma voor de Hbo opleiding voeding & ditetiek behaald. Sinds ik de opleiding met succes heb afgerond ben ik aan het zoeken naar een baan die bij mij past. Mijn grootste struikelblok... »