Op zoek naar een goede en betaalbare loopbaancoach?
| Plaats uw aanvraag op Offerti.nl |
| Onze coaches reageren binnen 24 uur |
| U ontvangt meerdere offertes, gratis en vrijblijvend! |
Gratis offertes aanvragen »Eerdere offerte-aanvragen voor een loopbaancoach
Plaats: Aalsmeer Soort coaching: assertiviteit Toelichting: Ik wil leren opkomen voor mijzelf en tegelijk zeggen wat je wilt zeggen. Ik ben Poolse. Geslacht: Vrouw Leeftijd: 54 Opleiding: in Polen ergotherapie Huidige functie: keukenassistente Deadline: op korte termijn... »
Plaats: Dronten Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting: Beste mijnheer/ mevrouw, Na zo'n 10 jaar voor de klas te staan in het PO, ben ik echt tot de conclusie gekomen dat ik iets anders wil. Ik wil plezier in mijn werk hebben! Dat heb ik momenteel niet. Dit is overigens de laatste jaren al niet meer het geval. Er ... »
Plaats: Lage Zwaluwe Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting: Na ruim 25 jaar in de financile branche werkzaam te zijn geweest, ben ik op zoek naar een andere baan in de non-profit sector. Graag wil een vrijblijvend gesprek hierover. Graag eerste communicatie via mail. Geslacht: man... »
Plaats: Lochem Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting: Ik ben inmiddels bijna 5 jaar werkzaam voor een software provider, als Projectmanager/Operationeel Manager. Ik hou van de internationale omgeving, maar krijg geen energie meer van mijn dagelijkse werkzaamheden en op momenten voelt het zelfs benauwend. Ik heb sterk... »
Plaats: Heerenveen Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting: Ik heb een opleiding leiding gevend gastheer gevolgd. MBO4 en ben daarna ongeveer 6 jaar werkzaam geweest in de horeca. Ik ben op zoek naar ander werk omdat het werk niet meer zo leuk en interessant is als voorheen. ik vind het leuk om mensen te helpen maar we... »
Plaats: Hoensbroek of woonplaats Bocholz Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting: Voor een collega ben ik op zoek naar een assertiviteitscursus in de buurt van haar werk in Hoensbroek of woonplaats Bocholz. Ik zie hier en daar n daagse trainingen, maar ik ben bang dat dit voor haar onvoldoende is. Vanuit de werkgever o... »
Toelichting op de situatie Onze relatie van 33 jaar loopt de laatste paar jaar niet zo lekker. We leven langs elkaar, praten niet echt met elkaar en leven als broer en zus. Ik weet niet of ik zo wel verder wil. Ik voel geen liefde meer. Soort coaching: relatietherapie Deadline:zo snel mogelijk... »
Plaats: Eindhoven Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting: Graag een offerte voor verschillende assertiviteitstrainingen in omgeving Eindhoven. Ik wil graag zelfverzekerder overkomen. Mer voor mezelf opkomen tijdens gesprekken, mezelf beter presenteren. Nu dat ik er over nadenk heb ik dat eigenlijk altijd al gehad, ook... »
Plaats: Nieuw Vennep Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting: Ik wil graag een cursus assertiviteit volgen. (liefst omgeving Nieuw Vennep)Ik wil graag wat steviger in mijn schoenen staan, leveren hoe ik het beste feedback kan geven, vriendelijk kan optreden maar wel assertief, hoe ik conflicten kan hanteren, onderhande... »
Plaats: Hattem Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting: Om stabieler en met meer zelfvertrouwen de arbeidsmarkt weer op te gaan, na een periode van ziektewet, is mijn doel met deze training. Voor mezelf op te durven komen, zonder me geremd te voelen. Geslacht: vrouw Werk: verkoopmedewerker bakker Opleiding: HAVO Leefti... »
Plaats: Assendelft Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting: Momenteel werk ik als zzp-er wat mij goed bevalt. De afgelopen periode heb ik diverse opleidingen en cursussen gevolgd. Toch blijf ik onzeker: waar ben ik goed in, wat wil ik nu echt? Ik zou graag steviger in mijn schoenen willen staan en meer overtuigd zijn v... »
Plaats: Oirschot Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting: Ik ben werkzaam in de zorg en ik weet niet of ik nog op de juiste plek zit bij mijn huidige baan. Ik ben aan twijfelen of ik op mijn huidige afdeling moet blijven, elders binnen de stichting, ergens buiten de stichting of is er iets anders, met betrekking tot zo... »
Relatietherapeut gezocht in de buurt van Huissen. We zouden graag hulp willen bij onze relatie Toelichting op de situatie We zouden graag hulp willen bij onze relatie. We (ik) zoeken een relatie therapeut in de buurt van Huissen. Ook willen we graag de prijs weten en wat eventueel de mogelijkheden zijn wat betreft de verzek... »
Toelichting op de situatie Beste heer/mevrouw, Even voorstellen: Ik ben werkzaam voor 1 dag (detachering) in de week bij een scholengemeenschap binnen Hoogeveen. Ik ben op zoek naar een telefoonnummer bij jullie om in gesprek te komen over een medewerker. De medewerker in kwestie woont in Lutte en we zoeken in haar woonomge... »
Plaats: Deventer Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting: Geachte mevrouw, heer, Ik ben op zoek naar een professional die mij kan begeleiden naar de juiste beroepskeuze. Op dit moment ben ik werkzaam inde industrile sector. Maar misschien is het nu tijd voor een carrireswitch, bijvoorbeeld richting zorg en welzijn. Hul... »
Plaats: Spijkenisse Soort coaching: Toelichting: Ik weet niet wat ik moet doen, na 3 jaar geestelijke getreiter ( wat niet erkend wordt) is de rek er uit bij mij. Een korte uitleg: Na een soort van fusie is er verdeling geweest van taken, en ik kreeg problemen in het omgaan met een collega. Helaas was ik meer de weerspiegel... »
Plaats: Nieuw-Vennep Soort coaching: studie-advies Toelichting: Onze zoon van 19 jaar met VWO diploma loopt vast in zijn studiekeuze: na een op niets uitkomende poging voor bedrijfskunde op de VU Amsterdam, weet hij niet wat hij wil doen volgend jaar. Geslacht: Man Leeftijd: 19 Deadline: op korte termijn... »
Plaats: Megchelen Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting: Sinds afgestudeerd te zijn (HEAO richting International Business and Languages ) nooit energie gekregen van het administratieve werk dat ik in de loop der jaren heb gedaan (o.a. binnendienst en customer service). Momenteel op belasting advieskantoor over de gre... »
Plaats: Tegelen Soort coaching: loopbaancoaching, studie-keuze Toelichting: Geachte heer/mevrouw, ik heb inmiddels al 3 opleidingen gevolgd en 3 maal ben ik in het eerste jaar al gestopt. Ik wil graag een studie volgen die ik echt leuk vind. Daarom zou ik graag informatie ontvangen over jullie diensten en hoe deze mij kunne... »
Plaats: Maassluis Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting: Beste, Al geruime tijd ben ik vertegenwoordiger ( 10 jaar). Inmiddels ben ik aan het werk bij mijn 3e werkgever ( nu 5 jaar werkzaam). In het begin is het allemaal nieuw en vind ik het erg leuk om nieuwe dingen te leren en nieuwe mensen te ontmoeten. Na een tij... »
Loopbaancoach gezocht voor creatieve allround instructeur, ik twijfel of ik niet gewoon iets met interieurstyling moet doen Plaats: Geldrop Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting: Hoi, ik ben fitnessinstructeur fitvak a, allround instructeur op een sportschool en ik weet niet zo goed of ik nu personal training wil gaa... »
Plaats: Bergen Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting: Sinds 2,5 ben ik werkzaam bij een groot internationaal IT bedrijf, maar ik voel me daar al langere tijd niet meer op mijn plek. Ik werk momenteel als Account Manager. Ik ben aan het overwegen om te stoppen en op zoek te gaan naar een baan en bedrijf dat meer bij m... »
Plaats: Bergen op Zoom Toelichting op de situatie Samen een relatie van ruim twintig jaar. Mijn man heeft regelmatig verzwegen/ leugens over gokken. Geen openheid over zijn handelen en wandelen. Daar is nu dan ook nog bijgekomen dat hij vreemd is geweest meerdere malen waar ik ben achter gekomen. Onze seksuele relatie is al... »
Plaats: Breda Soort coaching: assertiviteit Toelichting: Geachte heer/mevrouw, Graag zou ik een offerte krijgen voor het volgen van een assertiviteitstraining in Noord-Brabant. Ik ben student aan Universiteit van Tilburg. Geslacht: Vrouw Leeftijd: Opleiding: Rechtsgeleerdheid Huidige functie: Student, Secretaresse Deadline:... »
Plaats: Harreveld Soort coaching: relatietherapie Toelichting: We zijn gezin met vier kids. Mijn man voelt te weinig dat ik hem intimiteit geef en ik voel me niet begrepen. We hebben beiden een hele rugzak vol met verleden. We zitten in harreveld tot 31 mrt ivm kinderen waarvan drie een genafwijking hebben. Heeft u op korte... »
Plaats: Veldhoven Soort coaching: relatietherapie Toelichting: Ik loop al meer dan een half jaar met de twijfels of ik nog wel verder wil. Heb moeite gehad om dit met mijn vrouw te delen, omdat zij in een periode zit dat ze ook nog het verlies van haar ouders moet verwerken. Ik heb haar laatst toch verteld dat ik niet meer ... »
Plaats: Leusden Soort coaching: relatietherapie Toelichting: HIj heeft bijna 2 jaar een relatie naast ons huwelijk. Ondanks diverse pogingen lukt het hem niet om te stoppen (keuze te maken). Wantrouwen, verdriet, onbegrip, onzekerheid is het gevolg. Maar willen beiden weer samen verder en zoeken hulp om hier uit te komen. H... »
Plaats: Den Helder Soort coaching: loopbaanocaching Toelichting: Ik ben 43 jaar en sinds 2002 werkzaam in het basisonderwijs. Sinds kort ben ik werkzaam op een basisschool in Julianadorp waar ik een groep 8 heb overgenomen. Dit loopt niet zoals ik wil en ik krijg het niet omgedraaid. Dit zorgt ervoor dat mijn verlangen om u... »
Toelichting op de werkzaamheden Werk nu al 14 jaar in het toerisme als assistent productmanager maar het is niet wat ik er van verwacht had. Ik ga met steeds minder plezier naar mijn werk en besef me elke dag weer dat ik dit niet nog 30 jaar wil en kan doen. Graag zou ik mijn commercile carrire achter me willen laten en mee... »
Plaats: Dalfsen Soort coaching: relatietherapie Toelichting: Wij zoeken een relatiecoach voor verbetering van de onderlinge communicatie. Deadline: op korte termijn... »