Op zoek naar een goede en betaalbare loopbaancoach?
| Plaats uw aanvraag op Offerti.nl |
| Onze coaches reageren binnen 24 uur |
| U ontvangt meerdere offertes, gratis en vrijblijvend! |
Gratis offertes aanvragen »Eerdere offerte-aanvragen voor een loopbaancoach
Toelichting op de situatie Ik ben op zoek naar een loopbaancoach die mij meer duidelijkheid kan geven in welke baan/ branche ik voldoening zal vinden voor de rest van mijn carrire. Ik ben momenteel werkzaam in de automotive branche. Soort coaching: loopbaan coaching Geslacht: man Opleiding: Ondernemer/ manager detailhandel ... »
Plaats: Twello Soort coaching: studie-advies Toelichting: Afgelopen maanden heeft onze zoon een mbo studie gevolgd, welke hij niet leuk meer vindt, en nu thuis zit. graag wil hij in februari weer starten met een mbo opleiding, echter weet hij niet welke, wat kunnen jullie hierin voor hem betekenen ? Geslacht: Man Leeftijd: ... »
Plaats: Meppel Soort coaching: relatietherapie Toelichting: Mijn vriend en ik zijn nu een halfjaar samen. Jammer genoeg hebben we een start gehad waarbij mijn ex nog vaak ter sprake was, hierdoor heeft mijn huidige vriend een bepaalde onzekerheid en wantrouwen opgebouwd. Hierdoor word ik passief en denk juist, ik heb toch v... »
Plaats: Doetinchem Soort coaching: relatietherapie Toelichting: Mijn vriend en ik zijn bijna 7 jaar samen. Hij heeft een dochter van 6 jaar. (Zijn ex was al zwanger toen wij samen kwamen). Wij hebben samengewoond, maar wonen nu weer apart omdat het niet goed ging, vooral niet met mij en zijn dochter. Verder liggen er flinke... »
Plaats: Duiven Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting: Geachte heer/mevrouw, In mijn zoektocht naar een nieuwe baan heb ik het gevoel dat ik wel wat hulp kan gebruiken. Naar mijn idee schrijf ik goede motivatiebrieven maar ik word niet uitgenodigd voor een gesprek. Mijn cv is niet erg aantrekkelijk en het lukt mij nie... »
Plaats: Krabbendijke Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting: Ik wil graag spreken met een loopbaancoach. Ik ben 49 jaar. Goed opgeleid, HBO + en WO. Brede opleidingen en werkervaring in gezondheidszorg, welzijn en het onderwijs.Tot laatst werkzaam in het HBO onderwijs. Geslacht: Man Leeftijd: 49 Opleiding: HBO+ en WO ... »
Plaats: Barendrecht Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting: Na een universitaire studie Franse taal- en letterkunde, ben ik ongeveer 20 jaar geleden het onderwijs ingerold. Nu mijn kinderen groter zijn, sta ik open voor een carrire buiten het onderwijs. Ik zou graag onderzoeken welke vaardigheden ik in huis heb, die d... »
. Toelichting op de situatie Ik word deze maand nog 61 jaar. Ik werk nu nog voor een zorgvereniging als adviseur voor de landelijke collecte. Ik doe dat sinds 1 april 2009. Daarvoor was ik hoofd afdeling collecte bij een fonds. Mijn opleidingsniveau is HBO: HEAO bedrijfseconomie met als keuze vakken bedrijfskunde en sociale... »
Toelichting op de situatie Beste, Ik zit te denken aan therapie samen met mijn vriend. We hebben bijna 2 jaar een relatie, maar al veel ruzie gehad. we zijn beide 28 jaar. Ik heb hem leren kennen in een moeilijke periode dat mijn moeder ziek was en kwam te overlijden. Ik ben gek op hem, maar er zijn wat dingen uit de hand g... »
Toelichting op de situatie Geachte, Thans ben ik werkzaam als taxateur roerende zaken (HBO niveau) en heb in overleg met mijn werkgever een overeenkomst afgesloten tot beindiging van de arbeidsovereenkomst per 1 maart. Dit heb ik gedaan aangezien ik geen voldoening en toekomst meer zag in mijn huidige werk, en mij wilde dwi... »
Toelichting op de situatie We hebben momenteel een medewerkster die het 2e spoort moet gaan bewandelen. Het is nog niet helemaal helder of ze met haar beperking bij ons kan blijven werken maar er moet door middel van 2e spoor naar andere mogelijkheden gekeken gaan worden. We vernemen graag wat uw aanbod en prijs hiervoor is... »
Plaats: Breda Soort coaching: assertiviteit Toelichting: Ik zou graag een assertiviteitstraining volgen omdat ik vaak bijna op het randje van Burn-out aanloop. Ik voel me vaak onzeker, ik werk graag en hard. Heb een te groot verantwoordelijkheidsgevoel. Ik vind het lastig om aan te geven wat ik voel. Ik maak vaak keuzes waa... »
Plaats: Sneek Soort coaching: assertiviteit Toelichting: Ik zoek een assertiviteitstraining voor iemand van 17 jaar. Bij voorkeur in een groepje met leeftijdsgenoten. Wordt dit aangeboden in of rond Sneek? Deadline: op korte termijn... »
Plaats: Koedijk Soort coaching: assertiviteit Toelichting: Als Storemanager van een Parfumerie (zonder coaching van bovenaf) heb ik best een pittige functie. Ik wil me graag zelfverzekerder voelen, besluiten durven maken, achter mezelf staan en nee durven zeggen zonder dat ik me schuldig voel. Ook mezelf beter kunnen verwoo... »
Toelichting op de situatie Momenteel ben ik bijna 10 jaar werkzaam als leerkracht binnen het basisonderwijs. Tijdens deze loopbaan heb ik mijn master Sen diploma behaald en heb naast het lesgeven individuele begeleiding middels remedial teaching gegeven. Echter krijg ik steeds minder het gevoel dat ik voldoende energie uit ... »
Toelichting op de situatie Na afronding van mijn studie psychologie ben ik via uitzendwerk bij mijn huidige werkgever terecht gekomen. Daar intern snel doorgegroeid tot assistent manager sales. Daar ben ik vooral bezig geweest met aansturing extern en intern klantenservice, bezettingsgraad monitoren, problemen en storingen ... »
Plaats: Warmond Soort coaching: sollicitatietraining Toelichting: Graag 1 of 2 keer wat advies en/of training over hoe ik me moet presenteren bij een sollicitatiegesprek. Geslacht: Vrouw Leeftijd: Opleiding: Hotel en Event management Huidige functie: Hostess Deadline: op korte termijn... »
Toelichting op de situatie Ik wil heel graag een andere job, eentje die goed te combineren is met mijn gezin. Momenteel werk ik met verstandelijke gehandicapten in combinatie met horeca werk. Het is erg mooi werk, maar ben teveel van huis weg. Door mijn verschillende werkzaamheden in de afgelopen jaren ben ik erg op zoek na... »
Toelichting op de situatie Goedemorgen, Graag zou ik vrijblijvende offertes van u ontvangen voor de kosten van een assertiviteit training en of cursus. Wat de verschillen hierin zijn en of dit in groepsverband of individueel gegeven wordt. alvast bedankt. Met vriendelijke groet, Soort coaching: assertiviteit Geslacht: Vrouw... »
Toelichting op de werkzaamheden Ik werk al sinds 2000 in de modebranche (retail). Nu als Visual Merchandise Coordinator. Ik zou graag in een branche werken die minder bezig is met fast fashion/ fast money en mij juist meer bezig houden met duurzaamheid. Ik heb alleen geen idee waar te beginnen. Hulpvraag Ik zoek een loopbaa... »
Toelichting op de werkzaamheden Na een paar jaar thuis te zijn geweest voor de kinderen zou ik nu heel graag weer aan het werk willen. Maar weet niet goed hoe dit op te pakken. Weet niet goed wat nu bij mij past en ook vind ik het erg moeilijk om een goede cv te maken. In de zeven jaar dat ik thuis ben geweest heb ik nameli... »
Toelichting op de situatie Onze zoon van 16 jaar doet dit jaar examen van de tl. Hij wil iets in de IT beveiliging doen omdat mijn man dit ook doet. Hij kan het niet goed uitleggen en wij weten niet goed of dit wel zijn richting is. Hij is ook erg goed in het begeleiden van kinderen. Kortom de IT lijkt leuk maar voor deze s... »
Toelichting op de situatie Op dit moment werk ik bij een pensioenuitvoerder als medewerker werkgeverszaken. Ik houd mij bezig met het beantwoorden van diverse werkgeversvragen over de pensioenregeling (zoals gegevensaanlevering en premienota's). Ik werk nu twee jaar in deze functie. Ik heb echter het gevoel dat ik meer ... »
Plaats: Almere Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting: Goedemorgen en de allersbeste wensen voor 2017. Ik ben momenteel werkzaam in de offshore als HSE coordinator waarbij ik veel vrijheid heb in mijn werk, maar momenteel is er een negatieve werkomgeving en voel ik mij opgebrand tijdens werkdagen. Ik vraag mij af of i... »
Plaats: Krommenie Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting op de situatie: Ik heb momenteel een baan in de Toerisme maar ben op zoek naar iets anders. Ik zou mij graag willen omscholen maar heb geen idee wat ik echt leuk vind en wat dan ook echt bij mij past. Wat zijn de kosten van loopbaanbegeleiding? Ik hoor graag van... »
Toelichting op de situatie Ik ben 22 jaar en sinds dit jaar masterstudent econometrie aan de Erasmus universiteit. Ik zoek een stage voor mijn scriptie en een baan als werkstudent. Bij sollicitaties heb ik moeite om zelfverzekerd over te komen en mezelf te profileren. Daarom zou ik graag sollicitatietraining volgen. Soort c... »
Plaats: Benschop Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting: Ik wil graag mijn huidige situatie analyseren en kijken naar de carriere mogelijkheden die ik heb. Mijn opleidingsniveau is WO en ik ben 27 jaar oud. Mijn huidige baan is Continuous Improvement Manager, voor een periode van 3 jaar. Met vriendelijke groet, Geslac... »
Plaats: 's-Gravenzande Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting: Ik ben na mijn havo de opleiding de vooropleiding voor Docent Muziek en daarna de opleiding Docent Muziek gaan doen aan het conservatorium. In het tweede jaar lukte het mij niet om het niveau te bereiken dat van mij werd verwacht. Daardoor kon ik de op... »
Toelichting op de situatie: Ik ben niet echt verlegen maar heb moeite met iemand duidelijk vertellen wat ik niet leuk vind. Dan raak ik gestrest. Bovendien heb ik een voorval op het moment zelf niet meteen door en daarna is het natuurlijk te laat om goed te reageren en heb ik er last van. Ik zou graag sneller willen kunnen ... »
Plaats: Schin op Geul Soort coaching: relatietherapeut Toelichting: Wij zijn op zoek naar relatietherapie in verband met communicatieproblemen, geen ruimte voor eigen mening/jezelf te zijn, moeite met elkaar aanspreken en afspraken te maken. Deadline: Op korte termijn... »