Op zoek naar een goede en betaalbare loopbaancoach?
| Plaats uw aanvraag op Offerti.nl |
| Onze coaches reageren binnen 24 uur |
| U ontvangt meerdere offertes, gratis en vrijblijvend! |
Gratis offertes aanvragen »Eerdere offerte-aanvragen voor een loopbaancoach
Toelichting op onze situatie Mijn vriend en ik zijn sinds 10 maanden samen. We beseffen dat dat erg kort is om al in relatie therapie te gaan, maar we vinden het bijna onmogelijk om elkaar los te laten. We hebben allebei nog nooit zoveel liefde voor een partner gevoeld en de aantrekkingskracht is enorm. De relatie is eigenl... »
Toelichting op de situatie Mijn vrouw (62) en ik (55) hebben relatieproblemen. Wij zijn 26 jaar bij elkaar, wonen samen (niet getrouwd), hebben een studerende uitwonende zoon van 23 jaar. We komen hier momenteel niet uit zonder professionele hulp en zijn ons aan het oriAnteren wat er aan therapie e.d. mogelijk is. Binnen on... »
Toelichting op de situatie Na de Hoge Hotelschool in Den Haag afgerond te hebben, voor 8 jaar naar het buitenland vertrokken. In 5 sterren hotels gewerkt en 1 jaar een lodge opgezet in Malawi, Afrika. Ben sinds ik terug ben in Amsterdam betrokken geweest bij opening van horeca projecten Zoek een baan in de non-profit sector... »
Toelichting op de situatie Ik ben op zoek naar een assertiviteitstraining. Thuis gaat het goed. Maar vooral op mijn werk ben ik niet assertief genoeg. Ik werk in de zorg. Ik ben ook onzeker. Ik houd meestal meer rekening met collega's als met mezelf. Bijv. dienst ruilen zeg ik vaak ja, maar komt het mij niet goed uit. O... »
Toelichting op de situatie Ik ben/ word ontslagen. De tijd die dit met zich mee heeft gebracht en de manier waarop heeft mij aan het denken gezet. Ook op sociaal vlak zijn er situaties ontstaan waardoor ik ben gaan twijfelen aan mijn instelling ten opzichte van anderen. Ik heb het idee dat ik best wat steviger mag zijn en c... »
Toelichting op de situatie Vriend (2x gescheiden) 54 jaar, jaloers aangelegd, onzeker rustig. Ik ben 42 en 1 x gescheiden, onzeker (binnen de relatie omdat ik wat korte relaties heb gehad die niet slaagde) spontaan, extravert. We zijn nu 1 jaar en 3 maanden samen, vrij intensief (bijna dagelijks) maar laatste 3 maanden wat ... »
Toelichting op de situatie Hoi! Ik ben opzoek naar een loopbaancoach. Ik krijg van mijn werkgever (gemeente) een budget van 500,-. Nu kan ik bij de gemeente voor dit budget in groepsverband een coaching aangaan, maar ik zou 't liefst individueel willen. Ik ben benieuwd hoeveel individuele gesprekken ik van dit budget aa... »
Toelichting op de situatie Graag willen mijn partner en ik in relatie therapie, vooral omdat we gelukkig zijn samen maar regelmatig ruzie hebben en elkaar dan niet goed begrijpen, voordat het mis gaat willen wij graag wat hulp. Wij maken vaak over dezelfde irritaties ruzie. Wij zijn 6 jaar samen en hebben een dochtertje van... »
Toelichting op de werkzaamheden Loopbaancoach gezocht om met elkaar uit te zoeken welke kant ik op zou kunnen zijn en ervoor te zorgen dat ik echt van baan verander. Toelichting op mijn situatie Ik ben op dit moment 31 jaar. Ik ben nu 8 jaar werkzaam in mijn huidige bedrijf en ben Storemanager van een winkel. De laatste tij... »
Toelichting op de werkzaamheden Ik heb al een tijdje erg last van klachten die in verband liggen met "overspannen" zijn. Ik ben snel geArriteerd, gespannen en/of emotioneel. Ik kan dit deels plaatsen vanwege onderstaande factoren: Onzekerheid in werk, functie vervalt per 1 oktober, en nog onduidelijk welke functie... »
Toelichting op de situatie Onze relatie loopt al langer niet goed. We leven als broer en zus. We zijn ieder onze eigen weg ingeslagen. Wij willen graag weer op 1 lijn met elkaar komen ook voor onze kinderen. Wij zijn getrouwd in 1999 maar al 24 jaar bij elkaar. Hebben 2 kinderen een van 13 jaar en 1 van 9 jaar. Soort coachi... »
Toelichting op de werkzaamheden Per 1 september aanstaande heb ik mijn baan opgezegd om er een paar maanden tussenuit te gaan. Via mijn netwerk heb ik meerdere aanbiedingen gehad voor vergelijkbare functies, maar ik weet niet of dit werk nog langer bij mij past en ik wil daar meer onderzoek naar doen, al dan niet met profes... »
Toelichting op de situatie Geachte heer/mevrouw, Ik ben nu 6 jaar werkzaam bij de koninklijke landmacht. ik heb dit werk altijd met veel plezier gedaan maar het is tijd voor iets anders. Ik wil niet meer zo vaak van huis weg zijn en meer stabiliteit in mijn leven. Ik ben al een lange tijd aan het zoeken in de burgermaatscha... »
Toelichting op de situatie: Wij zijn 15 jaar samen, waarvan 10 jaar getrouwd. We hebben 3 jonge kinderen samen We besteden veel tijd aan kinderen, werk, sport, vrienden en hebben het.. druk Door de drukte hebben we de relatie lang als 'gewoon' ervaren, met zeker veel gezellige momenten. Nu is er sprake van gevoelens... »
Toelichting op de werkzaamheden Ik ben niet gelukkig in de branche waarin ik nu werk, graag zou ik een loopbaancoach vinden die mij kan helpen iets te vinden dat beter bij me past. Graag zou ik in een kort traject begeleiding wensen bij mijn verdere loopbaan (wat past bij me, andere branche, weer studeren). Toelichting op m... »
Toelichting op de werkzaamheden Wil graag mijn werkende positie verbeteren en ben op zoek naar een loopbaancoach die mij hierbij kan helpen. Ik ben nu 27 jaar en ben het zat om met dit vraagstuk te blijven zitten en ik zou daarom graag hulp wensen om mij inzicht te geven hoe ik mijn kwaliteiten zo goed mogelijk zou kunnen b... »
Toelichting op de werkzaamheden Ben op zoek naar een coach die mij beter kan doen laten functioneren op mijn nieuwe functie. Wil verbeterpunten krijgen aangereikt en coaching op het gebied van leidinggeven en het omgaan met de werknemers. Er zijn tal van zaken die ik met de coach zou willen doornemen om tot een verbetering ... »
Toelichting op de situatie 10 jaar samen waarvan 2 jaar getrouwd, 2 kinderen en wonend in Uden. Vanuit mij is er al heel lang een twijfel. Ik heb vorig jaar een zeer heftig jaar gehad met een depressie, aan de medicatie gezeten en ben nu rustig aan aan het opkrabbelen. Al vanaf jongs af aan op verstand geleefd in plaats van... »
Toelichting op de situatie Ik ben ruim 25 jaar werkzaam als pianodocent (privApraktijk) en pianostemmer-technicus. Beide beroepen gediplomeerd. De laatste 5 jaar als ZZP'er. Zoek nu ander werk ernaast, te beginnen met 2 A 3 dagen, en uiteindelijk misschien geheel omscholen. Ik ben 49 jaar. Graag spoedig een afspraak voo... »
Toelichting op de situatie Wij zijn 13 jaar samen, waarvan 7 jaar getrouwd. We hebben samen 2 jongens van 12 en 9 jaar. Het probleem is bij ons vertrouwen en onzekerheid. Hulpvraag We willen hier graag samen een relatietherapeut aan onze toekomst werken om onze relatie een goede basis geven. Soort coaching: relatietherapie ... »
Toelichting op de situatie Na het vmbo heb ik een niveau 2 en een niveau 4 opleiding gedaan. Beide opleidingen waren uiteindelijk niet wat ik wilde. Het was de bedoeling dat ik na mijn laatste opleiding zou beginnen met de opleiding hbo ergotherapie. Hier heb ik me uiteindelijk toch voor uitgeschreven en vraag me nu af hoe ... »
Toelichting op de situatie Ik zou graag weten wat de kosten zijn voor deze cursus en of deze ook aan kinderen word gegeven. In kort: Hij is 14 jaar, erg onzeker op school en tegen vriendjes op school, vermijd autoriteiten. Hij moet leren om zijn gevoelens te uiten, hij is erg introvert. Hij kan wel via de computer met vrien... »
Toelichting op de situatie Op dit moment ben ik werkzaam als metrobestuurder, waar ik het na 2 1/2 jaar niet meer zo naar mijn zin heb, dit heeft te maken met de onregelmatige uren die ik maak. Waardoor ik ook niet meer lekker in mijn vel zit, en dit thuis tot soms wat geArriteerde situaties lijdt. Ik heb in het verleden oo... »
Toelichting op de situatie Onze zoon heeft problemen, hij wordt gepest en is hierdoor erg onzeker. Voelt zich niet geliefd in omgeving school. Hij is soms misschien wat kinds. Hij geeft ook aan dat mensen hem kinderachtig vinden. Hij heeft ook nog eens rood haar. Op de voetbalclub voelt hij zich wel prettig, daar zijn weer ... »
Relatietherapeut gezocht omdat we geen spanning meer hebben in ons huwelijk Toelichting op de situatie Twijfel of we nog bij elkaar moeten blijven, want we hebben helemaal geen spanning meer in ons huwelijk. We hebben samen een zoontje samen van 11 maanden. We kunnen slecht met elkaar praten over onze gevoelens en frustrati... »
Toelichting op de werkzaamheden Ben op zoek naar een loopbaancoach die mij kan helpen bij het vinden van een nieuwe baan. Ik zit op dit moment vast in mijn situatie maar zou wel graag verder willen komen. Het is echter niet gemakkelijk om dat allemaal zelf te doen en ik kan wel wat hulp gebruiken. Graag zou ik een loopbaanc... »
Toelichting op uw situatie Nu al een paar jaar werkzaam bij corporate organisaties in marketing banen waar ik niet blij van word. Heb geen idee wat ik dan wAl wil. Daarom zou ik graag hulp krijgen van een loopbaancoach die mij kan helpen bij het vinden van antwoorden op deze vragen. Ik zoek naar: - Wie ben ik - Waar ben ik ... »
Toelichting op de werkzaamheden Ik ben 48 jaar en werkzaam bij de Provincie Gelderland op de financiAle administratie. Ik werk hier al bijna 28 jaar. Door reorganisatie en automatisering zijn een deel van mijn werkzaamheden vorig jaar komen te vervallen. Ik ben nu herplaatsingskandidaat en op zoek naar een nieuwe uitdaging.... »
Toelichting op de situatie Vaak strijd over elkaars achtergrond en gewoontes, Zij is geboren in Nederland maar heeft een Indonesische opvoeding gehad, welke inhoud dat familie centraal staat en je altijd onderdeel blijft van het ouderlijk gezin. Waarbij zij zich thuis voelt in een groot netwerk van mensen, en relatief meer ... »
Hulpvraag Graag zou ik wat meer informatie willen ontvangen over uw relatietherapie. Toelichting op de situatie We zijn 3 jaar getrouwd en we lopen steeds op hetzelfde probleem: De een praat te veel en de ander te weinig. Gevolg: we weten niet meer wat ons bezighoudt en gaan ons eigen leven leiden. Kort gezegd: we voelen on... »