Op zoek naar een goede en betaalbare tekstschrijver?
| Plaats uw aanvraag op Offerti.nl |
| Onze tekstschrijvers reageren binnen 24 uur |
| U ontvangt meerdere offertes, gratis en vrijblijvend! |
Gratis offertes aanvragen »Eerdere offerte-aanvragen voor een tekstschrijver
We zijn op zoek naar een vertaler voor het vertalen van onze website.
Het gaat om de volledige website van het Nederlands naar het Engels en het Duits.
We hebben geen deadline, maar het liefst zo snel mogelijk.... »
Ik ben op zoek naar een webtekstschrijver voor het corrigeren van mijn webteksten.
Ik wil een aantal teksten van mijn website laten corrigeren/herschrijven.
Het betreft de teksten op mijn website kort, krachtig en duidelijk herschrijven én SEO vriendelijk maken.
Vereiste vakkennis:
Kennis van psychologie is ... »
Voor een vriend ben ik op zoek naar een tekstschrijver die zijn levensverhaal kan omzetten naar een boek.
Mijn vriend heeft al vele cd's vol gesproken en een aantal mappen met geschreven A4 pagina's. Ik zoek iemand die voor hem zijn levensverhaal kan omzetten naar een boekvorm.... »
Ik ben op zoek naar een beëdigd vertaler voor het vertalen van een testament van het Nederlands naar het Spaans.
Het gaat om een testament betreffende huwelijkse voorwaarden en is iets langer dan 3 A4 pagina's.
Opleverdatum:
Het liefst binnen 14 dagen.... »
Ik ben op zoek naar een beëdigd vertaler voor het vertalen van examenresultaten van het Nederlands naar het Engels.
Het betreft het controleren van een file (30 pagina's) met examenresultaten van artsopleiding.
Deadline:
Het liefst binnen 1 week.... »
Ik ben op zoek naar een tekstschrijver voor het controleren van mijn geschreven scriptie.
Het gaat om ongeveer 55 pagina's en deze moeten nagekeken worden op spel en typefouten.
Deadline:
Zo snel mogelijk.
Budget:
Ik heb een beperkt budget van maximaal 200 euro. Ik overleg dit graag met de tekstschrijver.... »
Voor het redigeren van een aantal webteksten voor mijn nieuwe website ben ik op zoek naar een webtekstschrijver.
Ik heb de teksten al geschreven, alleen ik wil deze laten herschrijven door een webtekstschrijver. Het betreft 6 pagina's. Alle teksten zijn in het Engels geschreven. De teksten gaan voornamelijk over voed... »
Ik ben op zoek naar een beëdigd vertaler voor het vertalen van twee documenten van het Nederlands naar het Engels.
Het betreft twee documenten:
- Verklaring van erfrecht;
- Akte van overlijden.
Opleverdatum:
De deadline is flexibel.... »
Ik ben op zoek naar een beëdigd vertaler voor het vertalen van gemeente uittreksels van het Nederlands naar het Indonesisch.
De betreffende documenten zijn uittreksels van mijn gemeente (basisadministratie en bevolkingsregister). Het gaat om 2 documenten van elk 1 A4, voor- en achterkant. De documenten zijn voor geb... »
Ik ben op zoek naar een vertaler voor het vertalen van een juridisch handboek van het Nederlands naar het Engels.
Het betreft een juridisch handboek voor de Kapitein ter Koopvaardij van ongeveer 50.000 woorden.
Enige juridische kennis is een pre.
Opleverdatum:
Er is geen deadline.... »
Voor onze organisatie, een groothandel in zwembaden, spas en saunas, zijn we op zoek naar een tekstschrijver voor het schrijven van webteksten.
Het betreft het schrijven van nieuwe artikelen. Naast het schrijven van nieuwe teksten zijn de huidige teksten op onze website verouderd en moeten herschreven worden.
Lengte ... »
Ik ben op zoek naar een vertaler voor het vertalen van mijn website van het Nederlands naar het Engels.
Alle documenten zijn digitaal beschikbaar in Word of PowerPoint. De teksten vragen enige kennis betreft (volleybal)sport, maar er is een lijst beschikbaar van specifieke sporttermen naar het Engels vertaald.
In een ... »
Ik ben op zoek naar een beëdigde vertaler voor het vertalen van een aantal adoptie documenten van het Spaans naar het Nederlands.
Het betreft vier documenten: twee geboorteaktes, een afstandsverklaring en adoptieuitspraak. Alle documenten moeten van het Spaans naar het Nederlands vertaald worden.
Deadline:
Het l... »
Ik ben op zoek naar een beëdigde vertaler voor het vertalen van een diploma van het Nederlands naar het Braziliaans Portugees.
Het betreft een verpleegkundige diploma van het Nederlands naar het (Braziliaans) Portugees. Tevens moet de Engelse versie naar het Braziliaans Portugees vertaald worden.
De deadline is f... »
Ik ben op zoek naar een beëdigde vertaler voor het vertalen van een geboorteakte van het Braziliaans Portugees naar het Nederlands.
Het betreft een geboorteakte van ongeveer 110 woorden.
Deadline:
Het liefst zo snel mogelijk.... »
Ik ben op zoek naar een beëdigd vertaler om twee brieven te vertalen van het Nederlands naar het Engels.
Het gaat om twee (officiële) brieven van de IND, in totaal zijn het twee pagina's.
Deadline:
Zo snel mogelijk. Het liefst voor 1 januari.... »
Voor onze startende onderneming, een portal voor online winkels, bedrijven en dienstverleners, zijn wij op zoek naar webtekstschrijvers.
Het is de bedoeling dat de schrijvers tekst gaan schrijven voor meerdere
winkels. Wij werken samen met de grootste affiliatie bedrijven, waardoor wij
een paar duizend winkels/bedrijv... »
Voor ons bedrijf werkzaam in de autobranche zijn wij op zoek naar een tekstschrijver voor onze website.
Wij zoeken een copywriter die teksten over autotechniek kan perfectioneren en aanpassen voor onze website. Wij zoeken iemand met een vlotte en professionele schrijfstijl.
Verstand van auto's en techniek is een ... »
Ik ben op zoek naar een vertaler voor het beëdigd vertalen van een medische verklaring van het Nederlands naar het Spaans.
Het betreft een medische verklaring ziekenhuis van ongeveer 130 woorden.
Deadline:
Zo snel mogelijk, het liefst binnen twee weken.... »
Voor onze drukkerij zijn wij op zoek naar een tekstschrijver voor het schrijven van een mailing.
De bedoeling is dat er een mailing gemaakt wordt om aan te geven wat wij in de drukkerij kunnen betekenen qua drukwerk voor nieuwe klanten. De lengte van de mailing is een A5. Het betreft het schrijven van nieuwe teksten.
... »
Ik ben op zoek naar webtekstschrijver voor het schrijven van nieuwe teksten met als onderwerp gezondheid en afvallen.
Enige affiniteit met het onderwerp gezondheid en afvallen is een pre. Het artikel bestaat uit ongeveer 650 woorden, waarbij de paragrafen vooraf duidelijk zijn.
De details van de opdracht kunnen via de... »
Voor onze webwinkel in het verkopen van LED lampen zijn wij op zoek naar een tekstschrijver voor relevante blogartikelen.
We hebben onlangs een blog toegevoegd aan onze webwinkel. We willen hier 1x per 1-2 weken relevante artikelen plaatsen. Dit zullen vooral technische artikelen zijn die waarde moeten hebben voor klant... »
Ik ben op zoek naar een vertaler voor het vertalen van onze menukaart.
De menukaart moet worden vertaald van het Nederlands naar het Duits. Het gaat om ongeveer een half A4.
Deadline:
Het liefst zo snel mogelijk. Ik kan de menukaart digitaal aanleveren.... »
Met enige spoed ben ik op zoek naar een vertaler voor het beëdigd vertalen van verschillende documenten. Het gaat om officiële documenten die van het Nederlands naar het Engels vertaald moeten worden.
Documenten:
- Diploma Boekhouden + cijferlijst (1A4);
- Diploma VWO + cijderlijst (2xA4);
- Diploma HBO + ci... »
Ik ben op zoek naar een tekstschrijver/vertaler voor het redigeren en vertalen van een aantal teksten voor mijn handboek.
Werkzaamheden:
- Redactie Engelse teksten commercieel handboek (+/- 50 pagina's);
- Redactie Nederlandse teksten (+/- 50 pagina's);
- Vertalen van het Engels naar het Nederlands;
- Redige... »
Voor mijn vormgeving- en communicatiebureau ben ik op zoek naar een webtekstschrijver voor onze nieuwe homepage.
Ik zoek een webtekstschrijver voor het schrijven van nieuwe webteksten. Het gaat om ongeveer 300 woorden voor de homepage.
Deadline:
Zo snel mogelijk, het liefst wil ik het dit jaar nog afronden.... »
Ik ben op zoek naar een vertaler die mijn verklaring omtrent gedrag beëdigd kan vertalen van het Nederlands naar het Spaans.
Het document heeft 265 woorden.
Opleverdatum:
Ik heb het document voor 2 januari 2013 nodig.... »
Ik ben op zoek naar een vertaler voor het beëdigd vertalen van mijn huwelijkse voorwaarden akte van het Nederlands naar het Engels.
Opleverdatum:
31 december 2012 is de deadline.... »
Ik ben op zoek naar een vertaler die mijn boek van het Turks naar het Nederlands kan vertalen.
Het gaat om het vertalen van een boek van ongeveer 100 pagina's met ongeveer 44.300 woorden.
Opleverdatum:
Zo snel mogelijk.... »
Ik ben op zoek naar een vertaler voor het vertalen van een beëdigd document van het Perzisch naar het Nederlands.
Het gaat om een certificaat van de Technische Universiteit en tabel van cijfers.
Opleverdatum:
De deadline is flexibel.
Locatie:
Mijn voorkeur gaat uit naar iemand die woonachtig is in de omgevin... »